Világ 73 Csevegő

-Sam

Well-Known Member
A reakció pontszáma
250
Ha nincs védő faluja mert nem kell a szerverre akkor saját magát ütve sem kap sok LET-et
 

Deleted User - 1534987

Vendég
Kíváncsian várom mikor keksz meg patrick is el lesz hordva akkor is olyan nagy mellénnyel lesznek a többi társaikkal szemben, akik 1 gramm védőt se kapnak kb mert ez a 2 fiók mindent beszív.
Ők 2 - en védik meg az FS becsületét
 

P4TrIcK

Active Member
A reakció pontszáma
114
Kíváncsian várom mikor keksz meg patrick is el lesz hordva akkor is olyan nagy mellénnyel lesznek a többi társaikkal szemben, akik 1 gramm védőt se kapnak kb mert ez a 2 fiók mindent beszív.
Te miről beszélsz te gyászhuszár?
Egész szerver során a két kezemen megtudom számolni hány védő falut kaptam erősítésben..
Minek kell állandóan olyanba belepofázni, amiről fingod sincs?
Vered itt a nyáladat azért mert nem sikerült falut vinni egy inaktív bedőlt klántól..?!

Esetleg ürítsem neked a falukat, hogy sikerüljön? Vagy kicsit megerőlteted magad és nem csak a nagy pofád jár?
Nem az én fiókomban ül falunként 30-70k talpas arra mérget vehetsz..

Ui: valaki bannoljon innen, hogy ne tudjak reagálni ennek a Moderált tartalom a gyökérségeire.

Jó hétvégét mindenkinek, béke :)))
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.278
Ha a tagság inaktiv azert a vezetoseg a felelos,mert ok allitottak ossze a keretet erre a szerverre.
Felesleges folyamatosan egymasra mutogatni.
Lajt szerver kezdete ota sirankozott.
Lehet sok mindenre fogni a vereseget es hibaztatni sok mindenkit,de egy 5x gyoztes klantol es annak vezetosegetol/szervezoitol mindenki tobbet vart.
Visszaolvastam v68-as csevegot ott mi sem viselkedtunk kulonb modon az Asg aztan az utodklan tagokkal,mint amit most az fs kap.
A vedkezes itt sem volt hatekonyabb,mint amit ott az Asg tolt annyi kulombseggel,hogy ott a kiraly betoroltette a klant egy arma utan,itt pedig voltak remeny sugarak,hogy feljavul a vedekezes,ami nem nagyon sikerult. Vannak/voltak jobb teljesitmenyek fsben,de jol latszik hogy a legutobbi 2 szerver ahol jatszottunk milyen szinvonalu volt,milyen ellenfelek voltak,milyen szervezett klanok es milyen armatkellett vedekezni (v60 kappl,angel,akik skillesen vedtek)
Lehetett ez volna sokkal jobb szerver is,ha vegre azok a nagy visszaterok akiket hangoztatott lajt jottek volna, ha a frontos jatekosok nem 80 szazalek tamadoval kezdenek,ha komolyan veszitek a kis klanokat es az elejetol kezdve utitek oket,mint ahogy a cotl tette azt a Dw es Atl klannal.
Az 5 szerver gyozelmet senki sem veheti el toletek,viszont valoszinuleg nem azokra a hatalmas gyozelmekre fognak emlekezmi veletek kapcsolatban, hanem arra,hogy itt hogyan muzsikalt a klan.

Akik nem adták/adják ingyen a boruket,azoknak grat,azert vannak olyan tagok is akiknek nem csak abbol all a vedekezes hogy a frontos faluinak 60-70szazalekat levedette 3-4 nukera aztan a tobbiekkel lesz ami lesz.:)
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Me
Te miről beszélsz te gyászhuszár?
Egész szerver során a két kezemen megtudom számolni hány védő falut kaptam erősítésben..
Minek kell állandóan olyanba belepofázni, amiről fingod sincs?
Vered itt a nyáladat azért mert nem sikerült falut vinni egy inaktív bedőlt klántól..?!

Esetleg ürítsem neked a falukat, hogy sikerüljön? Vagy kicsit megerőlteted magad és nem csak a nagy pofád jár?
Nem az én fiókomban ül falunként 30-70k talpas arra mérget vehetsz..

Ui: valaki bannoljon innen, hogy ne tudjak reagálni ennek a fasznak a gyökérségeire.

Jó hétvégét mindenkinek, béke :)))
Ne idegeskedj na, ez csak egy játék.
En arról beszélek, hogy bele álltok malaba forsakenbe stb, hogy mekkora szarok azt közbe full betonok vagytok folyton a semmire. Hiába tagadod a jelentések igazolják. De semmi gond amúgy, legalább a többiek el vannak hordva terv szerint.

Nektek kb senkitől nem sikerült falut vinni XD nem tudom miről beszélsz.

En pont vittem mindig annyi falut amennyi tervben volt. Ennek hála halottaskocsinak már faluja sincs kb. A többiek is vittek annyit amennyi tervbe volt, így fogyott el forsaken fiók, martone fiók, erathor fiók, Ben Solo fiók, stb.

Na nyomd továbbra is a felezést meg a ppt az legalabb megy, meg a tarsaid lejàràsa lighttal, martonevak együtt.


De nyugi nemsokára te jössz.
:D
 

P4TrIcK

Active Member
A reakció pontszáma
114
Me

Ne idegeskedj na, ez csak egy játék.
En arról beszélek, hogy bele álltok malaba forsakenbe stb, hogy mekkora szarok azt közbe full betonok vagytok folyton a semmire. Hiába tagadod a jelentések igazolják. De semmi gond amúgy, legalább a többiek el vannak hordva terv szerint.

Nektek kb senkitől nem sikerült falut vinni XD nem tudom miről beszélsz.

En pont vittem mindig annyi falut amennyi tervben volt. Ennek hála halottaskocsinak már faluja sincs kb. A többiek is vittek annyit amennyi tervbe volt, így fogyott el forsaken fiók, martone fiók, erathor fiók, Ben Solo fiók, stb.

Na nyomd továbbra is a felezést meg a ppt az legalabb megy. :D

Ja csak maala állhat bele a csaby-erik-p4trick frontba, hogy nyugdíjas front és semmit nem csinálunk... Ugye?
Vagy hogy amikor éppen a ti armátokat próbáljuk levédeni.. Neki kell 30 vf azonnal, mert még nem támadják de fogják. XD
Te se tudod az előzményeket... Akkor minek magyarázod bele a hülyeséget?
Vagy a másik fele.. Valamelyik nap átnéztem kinek mennyi védője van otthon aki még játszik.. xy-nak voltak otthon védői, írtam maalanak hogy ott vannak a védők kérje be őket és vezényelje le hova mennyi kell neki.

Idézem a választ:
"most már kár védeni, egyfolytában rombolják kb. a faluim 2/3-át.. inkább dodge-olok.. aztán ha jön vonat azelé beállok.."

De nyilván ezért is én vagyok a hibás meg erikék.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Ha a tagság inaktiv azert a vezetoseg a felelos,mert ok allitottak ossze a keretet erre a szerverre.
Felesleges folyamatosan egymasra mutogatni.
Lajt szerver kezdete ota sirankozott.
Lehet sok mindenre fogni a vereseget es hibaztatni sok mindenkit,de egy 5x gyoztes klantol es annak vezetosegetol/szervezoitol mindenki tobbet vart.
Visszaolvastam v68-as csevegot ott mi sem viselkedtunk kulonb modon az Asg aztan az utodklan tagokkal,mint amit most az fs kap.
A vedkezes itt sem volt hatekonyabb,mint amit ott az Asg tolt annyi kulombseggel,hogy ott a kiraly betoroltette a klant egy arma utan,itt pedig voltak remeny sugarak,hogy feljavul a vedekezes,ami nem nagyon sikerult. Vannak/voltak jobb teljesitmenyek fsben,de jol latszik hogy a legutobbi 2 szerver ahol jatszottunk milyen szinvonalu volt,milyen ellenfelek voltak,milyen szervezett klanok es milyen armatkellett vedekezni (v60 kappl,angel,akik skillesen vedtek)
Lehetett ez volna sokkal jobb szerver is,ha vegre azok a nagy visszaterok akiket hangoztatott lajt jottek volna, ha a frontos jatekosok nem 80 szazalek tamadoval kezdenek,ha komolyan veszitek a kis klanokat es az elejetol kezdve utitek oket,mint ahogy a cotl tette azt a Dw es Atl klannal.
Az 5 szerver gyozelmet senki sem veheti el toletek,viszont valoszinuleg nem azokra a hatalmas gyozelmekre fognak emlekezmi veletek kapcsolatban, hanem arra,hogy itt hogyan muzsikalt a klan.

Akik nem adták/adják ingyen a boruket,azoknak grat,azert vannak olyan tagok is akiknek nem csak abbol all a vedekezes hogy a frontos faluinak 60-70szazalekat levedette 3-4 nukera aztan a tobbiekkel lesz ami lesz.:)
Az nem gond, hogy annyira támadóba kezdtek, sőt.. inkább az a gond, hogy csak barbiztak vele s nem használták ki a pp előnyt meg azt, hogy kb olyan szintű támadó arannyal már a kezdeti szakaszban kiszedhettek volna jó pár játékost kiépítettebb falvakkal.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Ja csak maala állhat bele a csaby-erik-p4trick frontba, hogy nyugdíjas front és semmit nem csinálunk... Ugye?
Vagy hogy amikor éppen a ti armátokat próbáljuk levédeni.. Neki kell 30 vf azonnal, mert még nem támadják de fogják. XD
Te se tudod az előzményeket... Akkor minek magyarázod bele a hülyeséget?
Vagy a másik fele.. Valamelyik nap átnéztem kinek mennyi védője van otthon aki még játszik.. xy-nak voltak otthon védői, írtam maalanak hogy ott vannak a védők kérje be őket és vezényelje le hova mennyi kell neki.

Idézem a választ:
"most már kár védeni, egyfolytában rombolják kb. a faluim 2/3-át.. inkább dodge-olok.. aztán ha jön vonat azelé beállok.."

De nyilván ezért is én vagyok a hibás meg erikék.
Konkrétan mivel ti vagytok a vezetők vehetjük úgy, hogy igen.
 

P4TrIcK

Active Member
A reakció pontszáma
114
Amugy ez egy kicsit tévhit :D Mi vezetőségi tagok vagyunk ami annyit takar, néha Light megkérdezi a véleményt valamiről, amit aztán nem az szerint dönt el :D Ennyi, a vezető még mindig Light másodlagosan pedig Halottas.
ne hazudj már megint. ő a megmondó ember, ő mindent IS tud.
minden a mi hibánk. PONT.
még a végén kiderül, hogy nem is lájt vezette a klánt.. ezért tartunk itt.
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Hát abban igaza van, hogy a semmire lekötöd a saját védőidet is akár. :D Nagyon pocsékul védekeztetek végig. Arra is lehetett volna megoldás, ha Lightal van bajotok, hogy fogjátok és kiveszitek alóla az irányítást, csak akarni kellett volna mindent, de Ti semmi mást nem akartatok mint egy újabb ingyen plecsnit mint a győztes világaitok java. :D Ilyen emberek nélkül mint barna, nem tudom mit vártatok úgy amúgy. Túlságosan alábecsültetek mindenkit, és most meg nehezen isszátok meg ennek a levét. Az egész szerveren csak annyit lehetett a Ti térfeletekről hallani, hogy éppen miért sírtok, mivel van a baj, pedig minden lehetőség adott volt számotokra.
 

martone

Well-Known Member
A reakció pontszáma
514
1. Kivenni az irányítást a vezér kezéből? Ezt te se gondoltad komolyan, egy lázadás ellenszegülés az biztos segített volna igazad van.
2. Hát az alábecsülést ne általánositsd, én az elejétől fogva tudtam és mondtam nagy szarba leszünk nehéz lesz. Ne beszél mindenki nevében mert egy két ember ezt mondta.
3. Az hogy mi alul teljesítettünk egy dolog de egyre jobban azt hiszem ti azt gondoljátok ti letettetek valamit. Segítek jószándékból. Ennyi teljesítménnyel és aktivitással ami nálatok volt titeket is el fog picsázni egy másik klán aki kicsit is aktív.
 
Fent