Classic - High Performance Csevegő

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
245
dikk de arra hogy bezarjanak egy szervert és javitani keljen elég nagy hibáknak kell lennie konkrét hibára lett volna kivancsi
ilyenkor nem szoktak le tesztelni őket mielőt el van inditva ?

Nem volt meg a meghirdetett előreg (bár az ezután se lesz), 2 játékosnak nem volt kezdő védelme, meg tanyaszabály aktív volt (ezt zárás előtt javították).
Azonkívül elvileg 2000 falu/fosztás limit is aktív volt véletlenül, de ebből N4-es faluk lévén nem sokat érzékelhettünk :D
Én ezekről tudok.
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Sajnos nem áll módunkban belső információt kiadni.

De mint már mondtam én is ott voltam azon a szerveren az elsők között.., a hibajelentések és rendszer által észlelt hibák miatt lett elhalasztva a Classic 20, senki sem jó kedvében, szórakozásból zárta a szervert amin indultunk..
Ami mint fentebb is olvastátok Augusztus végén vagy Szeptemberben újra indul, elő-regisztráció nélkül.
 
Utoljára szerkesztve:

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.398
Egy ilyen gyors szerveren szerintem sem ad sok előnyt a pp, sőt úgy gondolom legtöbben nem is fogják használni.
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
Sajnos nem áll módunkban belső információt kiadni.

De mint már mondtam én is ott voltam azon a szerveren az elsők között.., a hibajelentések és rendszer által észlelt hibák miatt lett elhalasztva a Classic 20, a senki sem jó kedvében, szórakozásból zárta a szervert amin indultunk..
Ami mint fentebb is olvastátok Augusztus végén vagy Szeptemberben újra indul, elő-regisztráció nélkül.
szerintem te vagy full férre értetél vagy nem nekem irod mert senki nem álittota hogy jó kedvből lett zárva ténylegesen kivancsi voltam mi lehetett a hiba mert a sok év alatt még nem talkoztam hasonloval és ez miatt voltam kivancsi de tudod mit Jacke

KH jacke dikk.JPG
 

toldi26-killer

Well-Known Member
A reakció pontszáma
593
Sajnos nem áll módunkban belső információt kiadni.

De mint már mondtam én is ott voltam azon a szerveren az elsők között.., a hibajelentések és rendszer által észlelt hibák miatt lett elhalasztva a Classic 20, a senki sem jó kedvében, szórakozásból zárta a szervert amin indultunk..
Ami mint fentebb is olvastátok Augusztus végén vagy Szeptemberben újra indul, elő-regisztráció nélkül.
Nah ebből a gyerekből is egy "belső információt nem adunk ki" Droid lett ;)o_O
 

-Sam

Well-Known Member
A reakció pontszáma
250
Legalább nem red lesz a supporttal segítve hanem a cotl és az fs innentől ugye. :D
 
Utoljára szerkesztve:

.Ragnar Lothbrok.

New Member
A reakció pontszáma
11
ha már classic20 késik, gondoltam egy kicsit egyedibb c2 elindul amin jót lehet majd játszani. na most. nektek az egyedi beállítás az a tőzsde,felezés stb ?
csak érdeklődöm. miért kellett berakni a tőzsdét a felezőt és ilyesmit, ha 5x a sebesség? csak kíváncsiságból.. én még kb nem is láttam "classic" ot amin lett volna ilyesmi, gondolom ezért "egyedi" :D jöttök azzal, hogy "nem előny a pp" nem a tőzsde miatt ad előnyt itt.... hanem amiatt hogy csökkentik az építési időt. hiába 5x a sebesség és farmolsz, ha neked 10h más meg felezget. :D illetve 20 fős klánokat kicsit kevésnek tartom,de ez a legkevesebb gond szerintem.
remélem a classic 20 normális "classic" lesz pp és egyébb okosság nélkül. pp s világnak ott van az összes többi. classic ritkábban indul... főleg itt HU szerveren...
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Egy ilyen gyors szerveren szerintem sem ad sok előnyt a pp, sőt úgy gondolom legtöbben nem is fogják használni.
Ne noobkodj már :D

5-os sebesség
Tőzsdével
15 napig 10:1
Morál inaktív(ha jól láttam )

Valaki bele basz 10-20k PP ,vagy többet és fel szedi a fél kontit legalább ,ezekkel a beállításokkal

Morál nélkül ez teljesen a pp-s fiokoknak van ,mivel esélyed sem lesz megállítani őket ,mert fel nyomja a falukat és 3 naponta fog nukéval szaladgálni ,amíg te még sehol nem vagy ,és biztosan lesz hasonló :D
 

-Sam

Well-Known Member
A reakció pontszáma
250
Nemzetközi szerveren hozták be a tőzsdés classicot, két héttel a normál szerverek indulása előtt szokták indítani mivel akkor már normál szerveren gyengül a bevétel és a classicon is kb pont 2 hétig aktív a tőzsde amikor indulhat is az új normál szerver... :)
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Ne noobkodj már :D

5-os sebesség
Tőzsdével
15 napig 10:1
Morál inaktív(ha jól láttam )

Valaki bele basz 10-20k PP ,vagy többet és fel szedi a fél kontit legalább ,ezekkel a beállításokkal

Morál nélkül ez teljesen a pp-s fiokoknak van ,mivel esélyed sem lesz megállítani őket ,mert fel nyomja a falukat és 3 naponta fog nukéval szaladgálni ,amíg te még sehol nem vagy ,és biztosan lesz hasonló :D

Ettől ilyen "speciális" :D ritkán látni ilyen sza*t de ezt is sikerült össze hozni xd
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Ettől ilyen "speciális" :D ritkán látni ilyen sza*t de ezt is sikerült össze hozni xd
C7 volt hasonló ,emlékszem is tisztán rá ,hogy hiába voltam aktív meg minden ,szart sem értem azokhoz képest akik megnyomták pp-vel ,és a classic nem egy olyan hosszú világ ,hogy majd idővel le dolgozód a hátrányt ,mert ha aktív egy klán vezetése 3-4 naponta mehetnek az armák
 
Fent