Világ 73 Csevegő

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Ott volt a Dw es az Atl.
Volt idő amikor mindkét klán top5ben volt. Kellett volna őket segíteni,akkormők is hátráltatják a cotlot.

Az még túl early volt érdemi segítésnek, 2-3 falus accokkal nehéz azt, nem gyűjtesz, nem farmolsz, földbe állsz. Ott azt csináltuk jól, hogy elhordtuk őket amint lehetett. Az FS ment pár kört kenődni, amíg megerősödtek az ellenállók is, Headék elkezdték megszervezni a barna ellenállást, innentől már nagyon nehéz lesz. Ajnadiékat nem lehetett toborozni, Headéket se lehet, az utolsó esély, hogy szét kell robbantani a kotlót, ha ez nem fog sikerülni belátható időn belül, akkor fixen kikaptak.
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
Hát eddig nem igazán tehetett sokat az FS. Az elejétől kezdve hibákat vétettek. Ugye belett ajánlva kezdés előtt az, hogy 50:50 utána lejátsszuk. Ez el lett utasítva. Aztán mi direkt vártunk 3. napig az elhelyezkedés elkezdésével, hogy hátha változtatnak a standard déli regelésen az FS-nél, mert mi (én) változtattam a standard 1 kontis regen, ami magába k55 lenne, ugye gondoltam, ha komolyabb ellenfél ellen jönnek, akkor kicsit másként állnak hozzá, és ők is változtatnak ezen. De aztán a =VR= és a KJK közepére oda küldött tagokat, a húzókat fentebb hagyta stb.., a k55 legtöbb klánnal lévő kontinenst választotta, pedig bőven választhatta volna K44-et és K54-et, ami viszonylag kellemesebb körülményeket adott volna nekik. De ebből én azt a lenézést vettem ki a KJK szintű klánok irányába, hogy úgyis gyorsan lehozzák a tagjai azokat a részeket, pedig ám elég tömbösen ott volt pl a VR stb.. szóval én csak azt vártam, hogy ők vajon beregelnek-e arra a nehezebb részre, és végül megtették, ami ugye elég sok gond okozója lett számukra.
Bár az első hibát V68-n kezdték el, ott kiesett egy jó pár húzó tagjuk, hogy milyen vita miatt azt nem tudom, de többen akarták megverni lightot, még öreg is egy ideig, aztán ugye végül hazatalált.
Ritka esemény volt, hogy szinte meghívnom sem kellett senkit (kb. 20 embert kérdeztem én) a többiek maguktól jelentkeztek, amikor megtudták jön az FS. Kb. nem a kihívás miatt jöttek, hanem Light egóját leverni. Szóval valamit Light egózása is okozott, hogy azt hitte verhetetlen, és a legjobb mindenek felett.
Aztán most tartunk ott, hogy kb. a húzójátékosai sem a leghúzóbbak. Nálunk is vannak bakik, és hibák, de amit 5 szervergyőztesként produkál Light az tényleg elég gyenge, kb. beleesett Nikitaaék hibájába. Legalábbis eddig.
Bár annak ellenére, hogy sokat levédtünk, azért egy jó 20 falut tudtak vinni, ami nekik nem rossz, ha jól gondolom kb. 50-60 cp volt, szóval még bőven jók voltak.
Ezelőtt toborzással próbálta Light kompenzálni a kieső tagokat, a hátrányt, stb., de ezzel vágta magát talán kicsit nagyobb hátrányba, mert azokat a falvakat belsőzni kell, talán spórol egy arma kört, de azok a seregek nem fognak jól mozogni, bár egy-két ilyen nagyobb toborzási hullámmal mindig akad 1-2 tehetséges játékos a sokak közül, aki kiemelkedik egyéniben, szóval lehet nyer is vele, de Lord Maraurderből kiindulva eddig nem sokat nyert a toborzással, maximum csak védőt veszített. Kb. 40 taggal biztosan kevesebben jöttek, így nem volt minden részük lefedve elég játékossal, akik valamit tudnak is, így lett az, hogy a két kontinensük különböző részeken 1-1 húzóbb tagra lett bízva, míg az a húzó beledőlt a saját bicskájába, vagy épp abba, hogy 1-1 klán full védő, és szép nagy barakkokkal képeznek.
Én a helyébe Jacke kitiltását is kihasználtam volna egy gyors támadásra, nem jackéra, hanem a hátországra, mert Jacke faluk + védőt kötnek le a hátország meg + védőt generál, és ugye míg mi Jacket csináltuk volna vagy épp szenvedtünk volna, hogy mizu lehet addig bőven lett volna esélye a hátországa kicsit szebbé tételére. Vagy épp DW-t kicsit erősebben segíti ugyanúgy lassít minket. De ugye az FS vagy rosszul vagy nem élt a lehetőségekkel eddig.
Persze mindezekért mi a CotL vagyunk a hibásak, mert mertünk szövetkezni klánokkal vagy volt 10-15 játékos aki falut húzott, és kihasználtuk a gyengeségeiket, de azért ha elolvassátok a fenti részeket, akkor bőven megvolt az esélye Lightnak észre venni a lehetőségeket, csak látnia is kellett volna, nem csak néznie... Viszont még mindig bőven esélyesek tudnak lenni, hiszen azért voltak eredményeik bőven, csak ahhoz a vezetőségüknek az eddigi 50% helyett 150%-on kell pörögnie. Természetesen nekünk is sok szerencsénk van, hogy ennyien jöttek az FS-t hátráltatni anélkül, hogy kértük, vagy megbeszéltük volna, személy szerint, amikor el lett utasítva az 50:50-be lejátszás úgy kalkuláltam, hogy majd 1.5 kontival kell játszanunk majd az FS ellen, mert behoznak 120 tagot, de eléggé alulteljesítették, amit vártam.
azt hittem körlevél már kerestem benne a CPim
 

kobiak

Well-Known Member
A reakció pontszáma
348
Nem akartam ide írni,hisz mindenki tudja mennyire nem kedveljük egymást Light-al.

Azonban azt mindenképp érdemes nézni,hogy eddigi FS győzelmeknél kik voltak az ellenfelei..
Talán az egyedüli nagyobb ellenfél Redék klánja volt,de ők is területi hátrányban játszottak úgy hogy classik világhoz voltak szokva..
Rajtuk kívül kik? én? Col? ASG?
Tisztában vagyok a tudásommal, az említett klánokkal,egyik sem versenyképes az ottani FS ellen.

Viszont mára Light komolyan elhitte hogy mekkora vezető lett,amikor bárhogy nézzük egyedüli rutinos klán kik ellen játszottak a Skulls volt Nagyince vezetésével,s ki is kaptak...
Azóta ingyen világokat járva, régi tömegklánok rendszerét követve, toboroznak mindenkit akit lehet, hogy plecsnit szerezzenek.

Őszintén azon is meglepődtem, hogy itt elindultak.. De számomra az a leginkább meglepő hogy Márkó s Light nem 1 világon nyertek együtt ugye.. itt meg megy a köpködés egymásra.

Márkóval nekem is volt nem 1 nézeteltérésem,de minden tiszteletem az övé s a Cotl kláné azok után ahogy lejátszották Tibaxék ellen korrektül a világot.
Itt elsőre azt mondtam volna FS nyer.
De úgy látom Márkó s csapata valóban fejlődött annyit,illetőleg kapnak annyi segítséget hogy fölényesen verjék az FS-t.

Viszont azt is nézzük hogy az itteni FS árnyéka csak régi önmagának.
Világról világra gyengébb a keretük,s ahogy fentébb is említették pl Spárta is ebbe bukott bele,hogy túlvállalta magát.

Nagyobb volt az egó itt is úgy hiszem mint a felkészülés,s ez az alapja hogy FS itt nem tud érvényesülni úgy ahogy kéne.
Tegyük hozzá, minden valamire való játékos, aki képben van 1 klán rendszerével, az tudja,nem 1 emberen múlik a klán.

Kellenek a segítők vezetésben,kellenek a társak (Tagok) akik teljesítik a kért dolgokat..stb..
Viszont Light sosem egymaga vitte a klánt.

Az hogy Light = FS max az egója növelésére szolgált.
Halottas-tól kezdve annyi "segítője" (S szándékos a macskaköröm mert nem segítők,hanem light helyett szervezők..stb...) volt főleg az elején hogy ilyen hátszéllel 1 vezető sem rendelkezett mint Light...
Első győzelmüknél pl megkapta kapásból a régi MHC-RD húzóemberek támogatását,majd tőlünk (Ez Van) is a fél klánt.
1 klánt nem tudok mondani aki ennyi kipróbált s rutinos játékost csak úgy megkapott..

Viszont ezen játékosok idővel sorra elkoptak,leléptek.
Azonban Light még így is jó döntést hozott azzal hogy pl ellenfelek húzóneveivel próbálta pótolni a kiesőket.

Lényegében Light lehetne 1 DonGábor,Kobiak is,kik tömegeket toboroznak világról világra.
Azonban neki megadatott 1 kezdő löket,ami világról világra tompult...
Mára kb el is fogytak ezen kezdő löket által adott előnyök,s most hogy valóban van ellenfél,személy szerint azt látom FS gyorsabban bedől majd mint mondjuk 1 ASG..
Ennek pedig fő oka a felkészületlenség,ami vissza vezethető oda,hogy Light egója átlépte a realitás érzékelését,s most kétségbeesetten kapállózik az indokokba a bukása miértjeit keresve,úgy hogy még mindig partiban vannak hivatalosan.
ezt aztan most nagyon jol leírtad de engem jó lenne ha kihagynál mert nem tudd mit történt hogy már nem vagyunk vagy csak vagyogatunk
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.277
Az még túl early volt érdemi segítésnek, 2-3 falus accokkal nehéz azt, nem gyűjtesz, nem farmolsz, földbe állsz. Ott azt csináltuk jól, hogy elhordtuk őket amint lehetett. Az FS ment pár kört kenődni, amíg megerősödtek az ellenállók is, Headék elkezdték megszervezni a barna ellenállást, innentől már nagyon nehéz lesz. Ajnadiékat nem lehetett toborozni, Headéket se lehet, az utolsó esély, hogy szét kell robbantani a kotlót, ha ez nem fog sikerülni belátható időn belül, akkor fixen kikaptak.

A robbantás miatt vagyok itt azt majd intézem én. :D
 

Nebxtass

New Member
A reakció pontszáma
11
Nem akartam ide írni,hisz mindenki tudja mennyire nem kedveljük egymást Light-al.

Azonban azt mindenképp érdemes nézni,hogy eddigi FS győzelmeknél kik voltak az ellenfelei..
Talán az egyedüli nagyobb ellenfél Redék klánja volt,de ők is területi hátrányban játszottak úgy hogy classik világhoz voltak szokva..
Rajtuk kívül kik? én? Col? ASG?
Tisztában vagyok a tudásommal, az említett klánokkal,egyik sem versenyképes az ottani FS ellen.

Viszont mára Light komolyan elhitte hogy mekkora vezető lett,amikor bárhogy nézzük egyedüli rutinos klán kik ellen játszottak a Skulls volt Nagyince vezetésével,s ki is kaptak...
Azóta ingyen világokat járva, régi tömegklánok rendszerét követve, toboroznak mindenkit akit lehet, hogy plecsnit szerezzenek.

Őszintén azon is meglepődtem, hogy itt elindultak.. De számomra az a leginkább meglepő hogy Márkó s Light nem 1 világon nyertek együtt ugye.. itt meg megy a köpködés egymásra.

Márkóval nekem is volt nem 1 nézeteltérésem,de minden tiszteletem az övé s a Cotl kláné azok után ahogy lejátszották Tibaxék ellen korrektül a világot.
Itt elsőre azt mondtam volna FS nyer.
De úgy látom Márkó s csapata valóban fejlődött annyit,illetőleg kapnak annyi segítséget hogy fölényesen verjék az FS-t.

Viszont azt is nézzük hogy az itteni FS árnyéka csak régi önmagának.
Világról világra gyengébb a keretük,s ahogy fentébb is említették pl Spárta is ebbe bukott bele,hogy túlvállalta magát.

Nagyobb volt az egó itt is úgy hiszem mint a felkészülés,s ez az alapja hogy FS itt nem tud érvényesülni úgy ahogy kéne.
Tegyük hozzá, minden valamire való játékos, aki képben van 1 klán rendszerével, az tudja,nem 1 emberen múlik a klán.

Kellenek a segítők vezetésben,kellenek a társak (Tagok) akik teljesítik a kért dolgokat..stb..
Viszont Light sosem egymaga vitte a klánt.

Az hogy Light = FS max az egója növelésére szolgált.
Halottas-tól kezdve annyi "segítője" (S szándékos a macskaköröm mert nem segítők,hanem light helyett szervezők..stb...) volt főleg az elején hogy ilyen hátszéllel 1 vezető sem rendelkezett mint Light...
Első győzelmüknél pl megkapta kapásból a régi MHC-RD húzóemberek támogatását,majd tőlünk (Ez Van) is a fél klánt.
1 klánt nem tudok mondani aki ennyi kipróbált s rutinos játékost csak úgy megkapott..

Viszont ezen játékosok idővel sorra elkoptak,leléptek.
Azonban Light még így is jó döntést hozott azzal hogy pl ellenfelek húzóneveivel próbálta pótolni a kiesőket.

Lényegében Light lehetne 1 DonGábor,Kobiak is,kik tömegeket toboroznak világról világra.
Azonban neki megadatott 1 kezdő löket,ami világról világra tompult...
Mára kb el is fogytak ezen kezdő löket által adott előnyök,s most hogy valóban van ellenfél,személy szerint azt látom FS gyorsabban bedől majd mint mondjuk 1 ASG...



Ennek pedig fő oka a felkészületlenség,ami vissza vezethető oda,hogy Light egója átlépte a realitás érzékelését,s most kétségbeesetten kapállózik az indokokba a bukása miértjeit keresve,úgy hogy még mindig partiban vannak hivatalosan.
Az arrogancia még nem nyert szervert ..
Ha nem így kezdi, az oldalàn harcolunk.
 

zeroka

Active Member
A reakció pontszáma
79
Nem akartam ide írni,hisz mindenki tudja mennyire nem kedveljük egymást Light-al.

Azonban azt mindenképp érdemes nézni,hogy eddigi FS győzelmeknél kik voltak az ellenfelei..
Talán az egyedüli nagyobb ellenfél Redék klánja volt,de ők is területi hátrányban játszottak úgy hogy classik világhoz voltak szokva..
Rajtuk kívül kik? én? Col? ASG?
Tisztában vagyok a tudásommal, az említett klánokkal,egyik sem versenyképes az ottani FS ellen.

Viszont mára Light komolyan elhitte hogy mekkora vezető lett,amikor bárhogy nézzük egyedüli rutinos klán kik ellen játszottak a Skulls volt Nagyince vezetésével,s ki is kaptak...
Azóta ingyen világokat járva, régi tömegklánok rendszerét követve, toboroznak mindenkit akit lehet, hogy plecsnit szerezzenek.

Őszintén azon is meglepődtem, hogy itt elindultak.. De számomra az a leginkább meglepő hogy Márkó s Light nem 1 világon nyertek együtt ugye.. itt meg megy a köpködés egymásra.

Márkóval nekem is volt nem 1 nézeteltérésem,de minden tiszteletem az övé s a Cotl kláné azok után ahogy lejátszották Tibaxék ellen korrektül a világot.
Itt elsőre azt mondtam volna FS nyer.
De úgy látom Márkó s csapata valóban fejlődött annyit,illetőleg kapnak annyi segítséget hogy fölényesen verjék az FS-t.

Viszont azt is nézzük hogy az itteni FS árnyéka csak régi önmagának.
Világról világra gyengébb a keretük,s ahogy fentébb is említették pl Spárta is ebbe bukott bele,hogy túlvállalta magát.

Nagyobb volt az egó itt is úgy hiszem mint a felkészülés,s ez az alapja hogy FS itt nem tud érvényesülni úgy ahogy kéne.
Tegyük hozzá, minden valamire való játékos, aki képben van 1 klán rendszerével, az tudja,nem 1 emberen múlik a klán.

Kellenek a segítők vezetésben,kellenek a társak (Tagok) akik teljesítik a kért dolgokat..stb..
Viszont Light sosem egymaga vitte a klánt.

Az hogy Light = FS max az egója növelésére szolgált.
Halottas-tól kezdve annyi "segítője" (S szándékos a macskaköröm mert nem segítők,hanem light helyett szervezők..stb...) volt főleg az elején hogy ilyen hátszéllel 1 vezető sem rendelkezett mint Light...
Első győzelmüknél pl megkapta kapásból a régi MHC-RD húzóemberek támogatását,majd tőlünk (Ez Van) is a fél klánt.
1 klánt nem tudok mondani aki ennyi kipróbált s rutinos játékost csak úgy megkapott..

Viszont ezen játékosok idővel sorra elkoptak,leléptek.
Azonban Light még így is jó döntést hozott azzal hogy pl ellenfelek húzóneveivel próbálta pótolni a kiesőket.

Lényegében Light lehetne 1 DonGábor,Kobiak is,kik tömegeket toboroznak világról világra.
Azonban neki megadatott 1 kezdő löket,ami világról világra tompult...
Mára kb el is fogytak ezen kezdő löket által adott előnyök,s most hogy valóban van ellenfél,személy szerint azt látom FS gyorsabban bedől majd mint mondjuk 1 ASG..
Ennek pedig fő oka a felkészületlenség,ami vissza vezethető oda,hogy Light egója átlépte a realitás érzékelését,s most kétségbeesetten kapállózik az indokokba a bukása miértjeit keresve,úgy hogy még mindig partiban vannak hivatalosan.
Èn mivel több világon harcoltam FS ellen sok dologban egyet kell èrtenem veled.
V 32őn borzasztó szervezèsi hibák volt illetve egyèni játèka az FSnek emlèkszek utolsó FS armán 1 tagunk volt a cèlpont több mint 100 falus tag volt 2 napos arma volt fordulásokkal mindennel együt +10 millió lev pont a tagnak ès egyetlen falut bukot ha jól emlèkszem más mèg faket sem kapot. Majd v60 on ismènt játszottam ellenük 3 klán +200 tag viszont az ottani csapat teljesen összeszedet volt 2 arma után a winter bedobta, illetve beszèltem akkoriban több húzó accal ( akik ezen a világon nincsennek) hogy a vezetősèg nem igazán ìrányit a tagok főkènt önnálóan müködnek, tudták a dolgukat ès jól is csinálták. Itt viszont az a baj hogy ezek a játèkosok nagy rèsze nem tudja mit kell illetve nèha azt se tudják mit csinálnak, ès a vezetès meg ahogy nèzen nem igazitja helyre őket mert nincs ahoz szokva hogy vezetni kell ...
 

martone

Well-Known Member
A reakció pontszáma
514
Èn mivel több világon harcoltam FS ellen sok dologban egyet kell èrtenem veled.
V 32őn borzasztó szervezèsi hibák volt illetve egyèni játèka az FSnek emlèkszek utolsó FS armán 1 tagunk volt a cèlpont több mint 100 falus tag volt 2 napos arma volt fordulásokkal mindennel együt +10 millió lev pont a tagnak ès egyetlen falut bukot ha jól emlèkszem más mèg faket sem kapot. Majd v60 on ismènt játszottam ellenük 3 klán +200 tag viszont az ottani csapat teljesen összeszedet volt 2 arma után a winter bedobta, illetve beszèltem akkoriban több húzó accal ( akik ezen a világon nincsennek) hogy a vezetősèg nem igazán ìrányit a tagok főkènt önnálóan müködnek, tudták a dolgukat ès jól is csinálták. Itt viszont az a baj hogy ezek a játèkosok nagy rèsze nem tudja mit kell illetve nèha azt se tudják mit csinálnak, ès a vezetès meg ahogy nèzen nem igazitja helyre őket mert nincs ahoz szokva hogy vezetni kell ...
Ez nemigaz, én dirigálok egyfolytába
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Na még csak a kommentek elején járok, de nem, hogy örülnétek, hogy az ellenfél ilyen hibákat vét s előnyt ad.
Mondjuk a nagy arcból lehet visszább is lett véve.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Amúgy keksz körlevele eljutott ide is, kicsit szánalmasnak tartom, hogy felkentétek a betoborzottak seregét, Patrik meg fosraken gyors belsőzi őket, meg le volt írva, hogy "mindenki aki nem támadt és nem indokolja belsőre kerül", miközben Erathor mesternek csütörtök óta kemény 4k LET-je lett, egyéni rekordot farmolt az arma napján, és azóta bőszen barbizik. Gondolom jó indok volt távolmaradni az armától, hogy így biztosított egy napidíjat :D
 
Fent