Világ 71 Csevegő

SzAtiSz

Member
A reakció pontszáma
75
@NovaLee ezt alaposan ragjatok at a "csapattal"
Nincs miért mégjobban összezavarni a dolgokat, és magukra haragítsanak mindenkit.
Ok, értjük, opcionális, ki vagy be tudják kapcsolni, viszont ki dönti el, hogy mi működik az adott közösségnek?
A frissítés leírása alapján kell eljárni, mert az volt érvényben a világ indításánál, ezt követeli a Fair Play szabálya!
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.401
Nincs miért mégjobban összezavarni a dolgokat, és magukra haragítsanak mindenkit.
Ok, értjük, opcionális, ki vagy be tudják kapcsolni, viszont ki dönti el, hogy mi működik az adott közösségnek?
A frissítés leírása alapján kell eljárni, mert az volt érvényben a világ indításánál, ezt követeli a Fair Play szabálya!

Ha a 20:1-el éltek vissza, akkor jogosan kiszedhetik, mint ahogyan történt v59-en is. :D
 

SzAtiSz

Member
A reakció pontszáma
75
Nah jó, én feladom, nem magyarázok tovább, olvassátok vissza a dolgokat!
Majd a Support csapat intézi, és ők meghozzák a döntést,
aztán ha akarják elmagyarázzák, ha akarják akkor nem.
Elvégre mindenki elfogadta a feltételeket amiben az Inno minden változtatáshoz fenntartja a jogát!
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.401
Nah jó, én feladom, nem magyarázok tovább, olvassátok vissza a dolgokat!
Majd a Support csapat intézi, és ők meghozzák a döntést,
aztán ha akarják elmagyarázzák, ha akarják akkor nem.
Elvégre mindenki elfogadta a feltételeket amiben az Inno minden változtatáshoz fenntartja a jogát!

Nem akartam beleszólni, mert nekem aztán édes mindegy. De ha nem fair módon történik a 20:1 kihasználása(ha engedélyezett is), akkor a support ezen változtathat, hogy a falvak megszerzésére egyenlő feltételeket biztosítson.
 

SzAtiSz

Member
A reakció pontszáma
75
Nem akartam beleszólni, mert nekem aztán édes mindegy. De ha nem fair módon történik a 20:1 kihasználása(ha engedélyezett is), akkor a support ezen változtathat, hogy a falvak megszerzésére egyenlő feltételeket biztosítson.
Valójában nekem is édes mindegy, és szerintem már a legtöbbünknek az, viszont tudtommal a 20:1 a játék velejárója,
legalábbis V5 óta amióta én elkezdtme KH-zni.
A feltételek pedig egyenlőek voltak mindenkinek, ez egy másodpercig sem volt kérdés!
 

SzAtiSz

Member
A reakció pontszáma
75
Ha valaki nem akarja hogy be "tageljék" akkor ne írogasson ide,
pláne nem jelöletlen forrásból, azzal még több zavart keltve az "erőben" amiben már így is van elég.
Attól nem leszel sem szebb, sem pedig okosabb, hogy másokat lehülyézel!
 

active

New Member
A reakció pontszáma
13
Ha a 20:1-el éltek vissza, akkor jogosan kiszedhetik, mint ahogyan történt v59-en is. :D
Miért lenne visszaélés? Valahova le van írva, hogy ilyet nem szabad csinálni? Csak az a becsületes győzelem, ha addig verjük egymást, amíg 1 marad? Szerintem a 20:1 csak érdekesebbé tesz mindent, kis játékosokat elindítjuk, s +1 dolog amit meg kell akadályozni/amivel számolni kell, nekem nagyon izgalmas volt itt az utóbbi 1 hónap, nektek valószínűleg kevésbé, mert nem tájékoztattak a szabályokról. De attól még kapásból nem kukáznám a 20:1-et/morált egy következő Nagy Csatás világban.
 

Deleted User - 1552411

Vendég
Olyan forrasbol irok ide es azt amit akarok, ez igy mukodik (supp level, pont nem oszhatnam meg de erted merek kockaztatni) Ahogy elfogadom, hogy te is betagelhetsz viszont guess what azt is megtehetem, hogy megkerlek ne tedd. Honnan tudod mi leszek attol, hogy lehulyezlek? Elarulom a kozerzetem lesz jobb mert rengetegen rohangaltok a vilagban ennek tudta nelkul es amikor ezt megosztom veletek ugy erzem, hogy jobba tettem a vilagot.
 

SzAtiSz

Member
A reakció pontszáma
75
Pont hogy hidegen hagy, hogy mi leszel, vagy hogy mid lesz jobb, ahogy téged is a többi dolog!
A tisztelet egymás iránt az pedig más kérdés!
Megkérted, semmi gond, nem teszem, hogy szebb legyen a napod :D
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
Olyan forrasbol irok ide es azt amit akarok, ez igy mukodik (supp level, pont nem oszhatnam meg de erted merek kockaztatni) Ahogy elfogadom, hogy te is betagelhetsz viszont guess what azt is megtehetem, hogy megkerlek ne tedd. Honnan tudod mi leszek attol, hogy lehulyezlek? Elarulom a kozerzetem lesz jobb mert rengetegen rohangaltok a vilagban ennek tudta nelkul es amikor ezt megosztom veletek ugy erzem, hogy jobba tettem a vilagot.
Dikk
 
Fent