Világ 71 Csevegő

Ben Solo

Member
A reakció pontszáma
27
A bizalmatlanság a KP-ban egyébként nem egy oldalú volt. Én sem bíztam senkiben sem. Pont ez miatt, mert tartottam attól, hogy Tomi13 -hoz hasonlóan még más is le akarja majd a falvait adni, vagy egyéb...
A nevemet felfedve próbáltam kideríteni, hogy ki súg, mikor derül ki a kilétem, lassú tempóban elmondtam néhány embernek. De azok közül mind tartotta a száját.
 

KÉM TEK

Member
A reakció pontszáma
11
Azt állítom, amit én láttam a saját szememmel. Remélem ezt még szabad, még nekem is. Ahogyan én láttam a dolgokat, én azt írom le. erről vagyok meggyőződve.
Igazán elárulhatnád, hogy kiről van szó, mert gőzöm/gőzünk sincs, hogy miről beszélsz. Nyitott vagyok egyébként, ha korrigálni tudsz
Azt állítom, amit én láttam a saját szememmel. Remélem ezt még szabad, még nekem is. Ahogyan én láttam a dolgokat, én azt írom le. erről vagyok meggyőződve.
Igazán elárulhatnád, hogy kiről van szó, mert gőzöm/gőzünk sincs, hogy miről beszélsz. Nyitott vagyok egyébként, ha korrigálni tudsz bármiben, igazán elgondolkoztattál, de tényleg nem tudok semmi egyébről.

Viszont én is kérdeznék.
Tomi13 a Synergynek leakarta adni a falvait. Majd maradt kis ideig, aztán Noob arma idején kilépett és leadogatta a falvakat, ahelyett hogy a társait védte volna.
Kérdésem: Miért pont nekik és miért akarta leadni?
Mert itt az az érdekes, hogy az ő faluleadásáról nem én tehetek, ő már előbb leakarta adni nekik a falvait, mielőtt én súgtam volna...


NEM baj, hogy nem tudsz semmiről, hiszen akkor még nem voltál a KP-ben bizalmi ember.

Csak akkor ment ki infó, amikor bukott 30 falut a KP. Előtte nem... Sem utána... Csak akkor. És csak tőlem.
TEhát te is elismered, hogy az elején nem voltál bizalmi ember. CSAK akkor minek állítasz ilyeta kémkedésről, amiről nem lehetett tudomásod?? Tehát információk nélkül nyomatod a betanult szöveget... Véded a KP-ét... Közben pedig a valóság az, hogy kémeket építettek be, valamint direkt megkerestek tagokat infókért, átcsábítási szándékkal, stb...


A GOSR nagy része eleve a Synergy hívására ment a déli kontinensekre. Én nem bántam volna, ha jönnek északra, de délre mentek. Nem túl jó helyre költöztek, Rinnen pedig ragaszkodott a területi határokhoz. Tehát a Synergy nem tudta tőle átvenni a falvakat. Utána pedig a Synergy beállt a NOOB mellé, ami szerintem hiba volt. De a GOSR tagok nem voltak a KP barátai. Rinnent sokan nem szeretik.
 
Utoljára szerkesztve:

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
Aszondja csak akkor ment ki info mikor a kp bukott falut, na igen mivel utána be köpött az egyik KPs vezér és le lettel belsőzve mivan ha nem derül ki? A másik dolog mint alvezér tudtá róla hogy att fogunk lépni és bele is egyeztél az arma cpk meg az előtt kimentek hogy mi att léptünk akkor ne úgy álítsad már be hogy ez volt az utolsó csepp a pohárban stb miközben a KP meg tette ugyan ezt a bfd oldalon

A másik meg mi az isten köze van ennek az egesz nagy csata pont dologhoz?
 

DARKWONDER

Member
A reakció pontszáma
37
Én csak annyit tennék hozzá, hogy ne feledjétek, még mindig 60 fő van a 2 klánotokban... Persze van aki abbahagyja, van aki bemegy duálba, de azért van jó pár elégedetlen tagotok, aki sejti hogy nem fér be az egyesített klánba. Szóval ne lepődjetek majd meg, amikor eltűnik pár falvatok, és jelentős védő a frontról vagy a nagy csata falvakból :D El sem hinnétek mennyien írnak tőletek, hogy ez a problémájuk :) Csak 40 fő nyerhet és mindenki tudja hogy ha most duálba megy az úgysem lesz teljes értékű győzelem, nem lesz plecsnije :D
 

GDavee

New Member
A reakció pontszáma
5
Ben Solo, Anakin, vagy tudja már a kisfaszom hogy kicsoda. Itt azzal van a legnagyobb gond hogy neked még van arcod magyarázkodni, ledegradálni mást mert elégedetlen ezzel a szerververeséggel. Istenként adod elő magad hogy a semmiből ismeretlenként felküzdötted magad a trónra a KP-ban és a vezérleteddel sikerült nyerni - a mikéntje lényegtelen. Őszintén, nem hánysz magadtól? A legnagyobb patkányság volt amit csináltál a szerveren, de ha már megcsináltad, akkor ne sajnálkozz itt hogy mennyire hiányzik XY, illetve hogy a magas lóról előadod hogy csak ésszel játszottál stb. A legnagyobb kussban kéne lenned és megpróbálni elfeledtetni azt amit műveltél. Persze hogy a KP-sok elfogadtak, infókat adtál ki nekik, majd ott normálisan végezted a dolgod - megjegyzem erre a NOOB-nál is lett volna esélyed - de nehogy azt hidd hogy ezt a játékos közösség akik ezt tudják annyira szivlelni fogják új szerveren. De sajnos nem egy van olyan mint te, mostmár mindegyik szerveren ez a módi, ahelyett hogy normálisan játszana mindenki és tényleg azon múlna ki hogy reagál, nem pedig már akkor bukna el egy arma amikor még csak egy cettlire felirják a CP-ket :)

Tényleg nem akartam ide irni mert forrongok én is hogy a KP kezére lett ez a szerver játszva - megértem Igort, Strelokot és a többit hogy egymást elégitik ki az ún. kúrólájkokkal minden ideböffentés mellett, de ha ti lennétek a másik oldalon, higyjétek el ti is ugyanigy reagálnátok rá. Ha nem változik a szerver, mindenesetre gratulálok a győzelemhez.

Bár megjegyzem, ez a "ha tudtam volna hogy kémünk van akkor törlök" duma ez pont olyan mint ha a "nagyimnak kerekei lettek volna akkor bicikli lett volna".

Dave
 

Strelok

Member
A reakció pontszáma
51
Tényleg nem akartam ide irni mert forrongok én is hogy a KP kezére lett ez a szerver játszva - megértem Igort, Strelokot és a többit hogy egymást elégitik ki az ún. kúrólájkokkal minden ideböffentés mellett, de ha ti lennétek a másik oldalon, higyjétek el ti is ugyanigy reagálnátok rá. Ha nem változik a szerver, mindenesetre gratulálok a győzelemhez.
Hát ja én a kúrólájkokra izgulok sorryXD

Viszont én teljesen megértem a reakciótókat biztosan mi is ugyanígy lennénk, csak azt nem vágom, hogy lettünk mi a csalók, azért mert a supp nem közölt elég infót. :)
 

Strelok

Member
A reakció pontszáma
51
Én csak annyit tennék hozzá, hogy ne feledjétek, még mindig 60 fő van a 2 klánotokban... Persze van aki abbahagyja, van aki bemegy duálba, de azért van jó pár elégedetlen tagotok, aki sejti hogy nem fér be az egyesített klánba. Szóval ne lepődjetek majd meg, amikor eltűnik pár falvatok, és jelentős védő a frontról vagy a nagy csata falvakból :D El sem hinnétek mennyien írnak tőletek, hogy ez a problémájuk :) Csak 40 fő nyerhet és mindenki tudja hogy ha most duálba megy az úgysem lesz teljes értékű győzelem, nem lesz plecsnije :D
50en vagyunk bárhogy matekozok,

ezt a részt pedig "El sem hinnétek mennyien írnak tőletek, hogy ez a problémájuk" meg kb havonta halottunk a szerón, hogy 10-20 tag átakar lépni stb stb sosem lett belőle semmi érdekes mód:D
 

KÉM TEK

Member
A reakció pontszáma
11
Mivel rengetegen írtok, ezért elmagyarázok pár dolgot.

Nekem se a NOOB se a lovasok nem szövetségeseim, hiába érdeklődtök a kém felől, stb...

Én csak a BFD érdekeit nézem, éppen ezért nem érdekem kiadni a KP által betett kém személyét. A KP vezetőség meg úgyis tudja, csak bohóckodnak itt. Ben Solo is folyamatosan ellentmondásba kerül magával... Egyszer kijelenti tutira hogy se előtte , se utána nem volt a KP-nak kéme... Utána meg kijelenti, hogy sokáig nem is volt bizalmi ember a KP-ban, tehát infója sem lehetett, hogy volt-e kém vagy nem :D Szóval sok a hazugság...

Szerintem amúgy sokan tudnak róla, mert én már a NOOB-tól is hallottam....

A mai arma is igazolta, hogy a NOOB tele van kémekkel, már érdekeket követő tagokkal... Nem véletlen , hogy milyen kevesen támadtak, pedig elméletileg armájuk volt...

Könnyen elképzelhető, hogy majd páran átlépnek a KP-be a végén... Hiszen eddig is őket szolgálták...

Darknak annyiban igaza van, hogy sok emberben van feszültség... Én úgy számolok legalaább 4-5 tag lesz átvéve a NOOB-ol a KP-be es tőlünk is max 4-5 fő.

Viszont egy valamit ne feledjetek. Még a support is gondolkodik, hogy vajon hogyan folytatódjon a világ, milyen szabályok legyenek.

És egyes lovas tagok (nem is a legkisebbek) gondolkodnak egy opción.... Ők már esélytelennek tartják, hogy saját klánjukkal nyerjenek, ellenben nekünk elég sok befolyás pontunk van. Ha a vezetőség tökös és nem hódol be a KP-nak még arra is van esély. hogy a lovasok belénk olvadnak , az erősebb NOOB tagokkal együtt és ha a support eltörli a morált a nagy csatában , akkor még simán beelőzhetjük a KP-ét. Én ezt támogatom, mert sok időt beleöltünk már a BFD-ért és elég inkorrekt lenne, ha pár tag átvétele miatt beáldoznánk a nevünket, céljainkat.

Forca BFD
 

Strelok

Member
A reakció pontszáma
51
Aszondja csak akkor ment ki info mikor a kp bukott falut, na igen mivel utána be köpött az egyik KPs vezér és le lettel belsőzve mivan ha nem derül ki? A másik dolog mint alvezér tudtá róla hogy att fogunk lépni és bele is egyeztél az arma cpk meg az előtt kimentek hogy mi att léptünk akkor ne úgy álítsad már be hogy ez volt az utolsó csepp a pohárban stb miközben a KP meg tette ugyan ezt a bfd oldalon
Te vagy az aki a legkevésbé ítélheti el őt szerintem ezen a szerveren egyébként, kb ugyanakkkora árulást csináltátok meg kicsit másképp. :D
Bár én még azóta se vágom pontosan mi volt nálad a sztoriXD

A másik meg mi az isten köze van ennek az egesz nagy csata pont dologhoz?
Most beindult a fórum aztán minden sérelem előjön úgy látszikXD
 

DARKWONDER

Member
A reakció pontszáma
37
50en vagyunk bárhogy matekozok,

ezt a részt pedig "El sem hinnétek mennyien írnak tőletek, hogy ez a problémájuk" meg kb havonta halottunk a szerón, hogy 10-20 tag átakar lépni stb stb sosem lett belőle semmi érdekes mód:D
Na latod....Eppen az a 10 fo ir, akiket mar nem is szamolsz be :D :D :D
 

DARKWONDER

Member
A reakció pontszáma
37
50en vagyunk bárhogy matekozok,

ezt a részt pedig "El sem hinnétek mennyien írnak tőletek, hogy ez a problémájuk" meg kb havonta halottunk a szerón, hogy 10-20 tag átakar lépni stb stb sosem lett belőle semmi érdekes mód:D
Es ne feledd, hogy a kemeket is at kell vennetek a vegen, stb :D
 

Strelok

Member
A reakció pontszáma
51
Mivel rengetegen írtok, ezért elmagyarázok pár dolgot.

Nekem se a NOOB se a lovasok nem szövetségeseim, hiába érdeklődtök a kém felől, stb...

Én csak a BFD érdekeit nézem, éppen ezért nem érdekem kiadni a KP által betett kém személyét. A KP vezetőség meg úgyis tudja, csak bohóckodnak itt. Ben Solo is folyamatosan ellentmondásba kerül magával... Egyszer kijelenti tutira hogy se előtte , se utána nem volt a KP-nak kéme... Utána meg kijelenti, hogy sokáig nem is volt bizalmi ember a KP-ban, tehát infója sem lehetett, hogy volt-e kém vagy nem :D Szóval sok a hazugság...

Szerintem amúgy sokan tudnak róla, mert én már a NOOB-tól is hallottam....

A mai arma is igazolta, hogy a NOOB tele van kémekkel, már érdekeket követő tagokkal... Nem véletlen , hogy milyen kevesen támadtak, pedig elméletileg armájuk volt...

Könnyen elképzelhető, hogy majd páran átlépnek a KP-be a végén... Hiszen eddig is őket szolgálták...

Darknak annyiban igaza van, hogy sok emberben van feszültség... Én úgy számolok legalaább 4-5 tag lesz átvéve a NOOB-ol a KP-be es tőlünk is max 4-5 fő.

Viszont egy valamit ne feledjetek. Még a support is gondolkodik, hogy vajon hogyan folytatódjon a világ, milyen szabályok legyenek.

És egyes lovas tagok (nem is a legkisebbek) gondolkodnak egy opción.... Ők már esélytelennek tartják, hogy saját klánjukkal nyerjenek, ellenben nekünk elég sok befolyás pontunk van. Ha a vezetőség tökös és nem hódol be a KP-nak még arra is van esély. hogy a lovasok belénk olvadnak , az erősebb NOOB tagokkal együtt és ha a support eltörli a morált a nagy csatában , akkor még simán beelőzhetjük a KP-ét. Én ezt támogatom, mert sok időt beleöltünk már a BFD-ért és elég inkorrekt lenne, ha pár tag átvétele miatt beáldoznánk a nevünket, céljainkat.

Forca BFD
Te egyáltalán a szerveren vagy? Látod hogy mi történik ilyesmi?
 

DARKWONDER

Member
A reakció pontszáma
37
50en vagyunk bárhogy matekozok,

ezt a részt pedig "El sem hinnétek mennyien írnak tőletek, hogy ez a problémájuk" meg kb havonta halottunk a szerón, hogy 10-20 tag átakar lépni stb stb sosem lett belőle semmi érdekes mód:D
Senki nem hulye, mindenki tudja hogy majd az utolso pillanatban kitesztek 10-15 embert... es beteszitek a kemeket , meg a kis pontszamu haverokat.... Minden vilagon ez van...
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
Te vagy az aki a legkevésbé ítélheti el őt szerintem ezen a szerveren egyébként, kb ugyanakkkora árulást csináltátok meg kicsit másképp. :D
Bár én még azóta se vágom pontosan mi volt nálad a sztoriXD


Most beindult a fórum aztán minden sérelem előjön úgy látszikXD
Nekem veled volt bajom csak is kizárolag veled te vagy az oka mindennek xD
És én nem látam be a vezéribe a KPba

De én aztán nem sajnálom tőletek a wint

Ami igazából idegesítő hogy itt marják egymást az emberek pedig csak annyi történt hogy eggyesek nem tudnak angolról magyarra fordítani és lehagynak lényeges információkat hogy ki volt kém kinek hol és mikor nem igazán van jelentősége
 

ferfar

New Member
A reakció pontszáma
7
Ivar *vajon tényleg betöröl és eldobja plecsnit ha kiderul hogy senkiházi haverja a kém?
Várom az estét :)
 
Utoljára szerkesztve:
Fent