Világ 71 V71-72 tag toborzás

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.277
Sziasztok!
@kobiak cimborámmal szeretnénk inditani egy jó hangulatú klánt és ehhez tagokat keresünk.
Nincsenek nagy terveink, klánt szeretnénk építeni és tisztességesen helyt állni a szerveren.
Akiket keresünk aktív és csapatjátékos társak. Olyanokat akik szívesen segítenek a gyengébb játékosoknak és a meglévő tudásukat átadják azoknak, akik igénylik a segítséget.
Az egyenes tiszta játékot szeretnénk képviselni.
A vándor madarak és a mindent a győzelemért (orocsi félék) kerüljenek minket, mert rájuk nem tartunk igényt.

Amennyiben szívesen játszanál velünk egy klánban, vagy csak szimplán jo tanácsokkal látnál el minket, akkor prívátban írj.

Rólam, rólunk azt kell tudni, hogy én viszonylag aktív vagyok, de nincsenek vezetői tapasztalataim viszont az elmúlt szerverek során próbáltam ellesni pár dolgot az vezéreimtől.

Kobinak van tapasztalata, több szerveren is megfordult már vezetőként, volt ahol sikeresebbek voltak, volt ahol nem, viszont egy megfelelő tagsággal és vezetőséggel ő is sokat tanulhat.

Köszi a figyelmet, ha kedvet kaptál jelezz. :p
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.277
Helló!
Ellenféltől függetlenül v-72-n fogunk induoni!
Még mindig keresünk 5-6 tagot , ha kezdő vagy az sem baj, mi szívesen látunk, egy dolgot várunk el minden tagtól.. Legyen korrekt és egyenes.
Továbbá szívesen látunk olyan tagokat, akik s kezdőbb játékosokat tudnák mentorálni,esetkeg discordon egyeztetett időpontokon átadni egykét dolgot..:)
 

=CAESAR=

Member
A reakció pontszáma
37
Helló!
Ellenféltől függetlenül v-72-n fogunk induoni!
Még mindig keresünk 5-6 tagot , ha kezdő vagy az sem baj, mi szívesen látunk, egy dolgot várunk el minden tagtól.. Legyen korrekt és egyenes.
Továbbá szívesen látunk olyan tagokat, akik s kezdőbb játékosokat tudnák mentorálni,esetkeg discordon egyeztetett időpontokon átadni egykét dolgot..:)
Én mehetek? Kobiak rajongó vagyok mint te :cool:
 

DeletedUser20567

Vendég
Helló!
Ellenféltől függetlenül v-72-n fogunk induoni!
Még mindig keresünk 5-6 tagot , ha kezdő vagy az sem baj, mi szívesen látunk, egy dolgot várunk el minden tagtól.. Legyen korrekt és egyenes.
Továbbá szívesen látunk olyan tagokat, akik s kezdőbb játékosokat tudnák mentorálni,esetkeg discordon egyeztetett időpontokon átadni egykét dolgot..:)
Akkor én kiestem. :(
 
Fent