Világ 71 V71-72 tag toborzás

mrFles

New Member
A reakció pontszáma
0
Sziasztok!
@kobiak cimborámmal szeretnénk inditani egy jó hangulatú klánt és ehhez tagokat keresünk.
Nincsenek nagy terveink, klánt szeretnénk építeni és tisztességesen helyt állni a szerveren.
Akiket keresünk aktív és csapatjátékos társak. Olyanokat akik szívesen segítenek a gyengébb játékosoknak és a meglévő tudásukat átadják azoknak, akik igénylik a segítséget.
Az egyenes tiszta játékot szeretnénk képviselni.
A vándor madarak és a mindent a győzelemért (orocsi félék) kerüljenek minket, mert rájuk nem tartunk igényt.

Amennyiben szívesen játszanál velünk egy klánban, vagy csak szimplán jo tanácsokkal látnál el minket, akkor prívátban írj.

Rólam, rólunk azt kell tudni, hogy én viszonylag aktív vagyok, de nincsenek vezetői tapasztalataim viszont az elmúlt szerverek során próbáltam ellesni pár dolgot az vezéreimtől.

Kobinak van tapasztalata, több szerveren is megfordult már vezetőként, volt ahol sikeresebbek voltak, volt ahol nem, viszont egy megfelelő tagsággal és vezetőséggel ő is sokat tanulhat.

Köszi a figyelmet, ha kedvet kaptál jelezz. :p
Üdv. Én szívesen jönnék.
 

mrFles

New Member
A reakció pontszáma
0
Sziasztok!
@kobiak cimborámmal szeretnénk inditani egy jó hangulatú klánt és ehhez tagokat keresünk.
Nincsenek nagy terveink, klánt szeretnénk építeni és tisztességesen helyt állni a szerveren.
Akiket keresünk aktív és csapatjátékos társak. Olyanokat akik szívesen segítenek a gyengébb játékosoknak és a meglévő tudásukat átadják azoknak, akik igénylik a segítséget.
Az egyenes tiszta játékot szeretnénk képviselni.
A vándor madarak és a mindent a győzelemért (orocsi félék) kerüljenek minket, mert rájuk nem tartunk igényt.

Amennyiben szívesen játszanál velünk egy klánban, vagy csak szimplán jo tanácsokkal látnál el minket, akkor prívátban írj.

Rólam, rólunk azt kell tudni, hogy én viszonylag aktív vagyok, de nincsenek vezetői tapasztalataim viszont az elmúlt szerverek során próbáltam ellesni pár dolgot az vezéreimtől.

Kobinak van tapasztalata, több szerveren is megfordult már vezetőként, volt ahol sikeresebbek voltak, volt ahol nem, viszont egy megfelelő tagsággal és vezetőséggel ő is sokat tanulhat.

Köszi a figyelmet, ha kedvet kaptál jelezz. :p
Üdv. Én szívesen jönnék.
 

wimwoe

New Member
A reakció pontszáma
11
Eggyértelmű v65 mivel Asg az eggyik legjobb klán , a hatlamas VIP előny ellenére tudott fordítani Dongábor ezzel felkúszta magát a top 3 legjobb vezető közé …. Most v70 hátrányban van Os meg NG ellen de ne tévesszenek meg a számok….

Igen, valamilyen szinten hátrányban mivel 7 klán ellen harcolunk egyszerre de még semmi nem dőlt el.:p
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Igen, valamilyen szinten hátrányban mivel 7 klán ellen harcolunk egyszerre de még semmi nem dőlt el.:p
Már a szerver elején el dőlt az os győzelem aki ezt eddig nem látta az menjen szemészhesz... Egyedül mi harcolunk túl erő ellen mindenki más csak el van nézelődik a szerveren. Az asg vezetésnek annyi csöppnyi esze nincs hogy észre vegye rossz irányban megy de hát Don egoja nem engedi hogy a klán szervert nyerjen.
Nincsenek ott azok a húzó fiókok akik 65 öt meg nyerték ezt senki se feledje...
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Miért kell mindenhol V70-ről beszélni,s ezzel offolni más témájú topicokat?
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Lehet tudni kik indulnak?
egy kezdő klánról tudok,meg még egyről,aztán más nem jelentette még be,vagy csak nem hívott engem,tehát kikapni mennek a többiek.Aztán így ennyi egyenlőre,gondolom az összes "friss" győztes pihen 1 világot,és megy tavasszal.Szóval a kicsik világa lesz ez,hacsak nem valaki beugrik egy free winért.Gondolom ezért írt halottas :D Aztán bemennek baxiék megin kamura :D
 
Fent