Világ 71 V71-72 tag toborzás

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Taníts még kérlek...
Mellesleg a válasz a kérdésre.Nem tudni,még induló klánok se nagyon akarnak jelentkezni.
Akikről tudok . Barni Ismeretlen hadosztálya,Titkos Játék-ék páran,meg mi az FD.Ha van még valaki akkor nyugodtan írjatok jól jön az infó:D
 

=CAESAR=

Member
A reakció pontszáma
37
Ez neked igy helyes lenne,hogy lórafel?
Milyen okos,vagy mégse?
Lóra fel talán?
Olyan jó tudni,hogy másban könnyedén megtalálják a hibát az ilyen jóravaló emberek.
Legnagyobb bóldogságot ez okozhatja az ilyen embereknek ha blamálhat mást,hogy nehogy észrevegyék ő milyen életképtelen valójában.

Loretta névről meg szerintem nem hallottál a nagy értelmiségi szinteddel...

Weasel egy gonosz ember..!!4 én veled vagyok :D
 

V.Levente

New Member
A reakció pontszáma
5
az elmúlt 5 világ közzül melyik volt a legélvezetesebb? bármi van mindenki a v65-öt hozza fel példának, hogy az milyen jó is volt.
szerintetek jők a mostani világok? nem kellene valamin változtatni, észrevettem hogy nem olyan kiegyenlítettek az erőviszonyok, vagy megprábál mindenki egy klán ellen összeesküdni ahogyan az ASG ellen v70, vagy egy nagy klán beolvasztani mindent. szerintem ez így nem oké. mert unalmas játékmenetet eredményez
 
Utoljára szerkesztve:

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
az elmúlt 5 világ közzül melyik volt a legélvezetesebb? bármi van mindenki a v65-öt hozza fel példának, hogy az milyen jó is volt.
szerintetek jők a mostani világok? nem kellene valamin változtatni, észrevettem hogy nem olyan kiegyenlítettek az erőviszonyok, vagy megprábál mindenki egy klán ellen összesküdni ahogyan az ASG ellen v70, vagy egy nagy klán beolvasztani mindent. szerintem ez így nem oké. mert unalmas játékmenetet eredményez
64 kiegyenlítettebb volt a statokat vissza olvasva igaz nem játszottam rajta.volt három nagyobb klán is.TEMP I.I és a Winter. Temp ellen össze állt az utóbbi kettő és lemeccseltek utána egymás között egy elég hosszú háborúban.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.377
az elmúlt 5 világ közzül melyik volt a legélvezetesebb? bármi van mindenki a v65-öt hozza fel példának, hogy az milyen jó is volt.
szerintetek jők a mostani világok? nem kellene valamin változtatni, észrevettem hogy nem olyan kiegyenlítettek az erőviszonyok, vagy megprábál mindenki egy klán ellen összesküdni ahogyan az ASG ellen v70, vagy egy nagy klán beolvasztani mindent. szerintem ez így nem oké. mert unalmas játékmenetet eredményez

Xddddddddddddddddddddd
Mikor nem kell mémelni mert magad vagy a mém
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 1534987

Vendég
az elmúlt 5 világ közzül melyik volt a legélvezetesebb? bármi van mindenki a v65-öt hozza fel példának, hogy az milyen jó is volt.
szerintetek jők a mostani világok? nem kellene valamin változtatni, észrevettem hogy nem olyan kiegyenlítettek az erőviszonyok, vagy megprábál mindenki egy klán ellen összeesküdni ahogyan az ASG ellen v70, vagy egy nagy klán beolvasztani mindent. szerintem ez így nem oké. mert unalmas játékmenetet eredményez
Eggyértelmű v65 mivel Asg az eggyik legjobb klán , a hatlamas VIP előny ellenére tudott fordítani Dongábor ezzel felkúszta magát a top 3 legjobb vezető közé …. Most v70 hátrányban van Os meg NG ellen de ne tévesszenek meg a számok….
 

V.Levente

New Member
A reakció pontszáma
5
Hiába a jó király ha nincsenek hűséges lovagjai, vagy ha a lovagok ellene fordultak
 

V.Levente

New Member
A reakció pontszáma
5
Szerintem az OS kevésbé verhető, mint amennyire az FS lett volna verhető ha nem törölnek be. Mert a 68-an cserben hagyott emberek nagyrésze már ellene indult 70-en
 
Fent