Világ 68 Csevegő

Deleted User - 1552411

Vendég
Bár egyetértek veled azért ezt a labdát visszalehet dobni, hogy 150 ember kajalja be light szöveget akiszerint világszerte megnövekedett jatekosbazisok a különféle játékokban miatta és az fs miatt történtek tavaly nem pedig a pandemic miatt. PeepoThink
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
A rólam szóló rész a legjobb.
3 ASG beáll mögénk? És utána olyant csinállunk mint Anti videóinak sztárjai,vagy mi? :D
De a lényeg az egészben Gábor hogy, ha milliós üzleteim lennének KH-ban,én is felmondanék a munkahelyemen az ASG-ért! :D
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Ennyi faszságot életembe nem hallottam s van hülye aki ezt bekajálja??

Komolyan Gábor ezt a sok süketelést hallva 1x a napom fénypontja 2x beájulok hogy van ember aki be is fogadja.... Mert nyertél egy analfabéta szerot úgy érzed egy napon lehet emlegetni téged az Fs-el??
Max az Atlantisszal..

Vki ébressze már fel mert a végén politikus lesz

S akkor nekünk vegünk
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.737
A rólam szóló rész a legjobb.
3 ASG beáll mögénk? És utána olyant csinállunk mint Anti videóinak sztárjai,vagy mi? :D
De a lényeg az egészben Gábor hogy, ha milliós üzleteim lennének KH-ban,én is felmondanék a munkahelyemen az ASG-ért! :D
Ennyi faszságot életembe nem hallottam s van hülye aki ezt bekajálja??

Komolyan Gábor ezt a sok süketelést hallva 1x a napom fénypontja 2x beájulok hogy van ember aki be is fogadja.... Mert nyertél egy analfabéta szerot úgy érzed egy napon lehet emlegetni téged az Fs-el??
Max az Atlantisszal..

Vki ébressze már fel mert a végén politikus lesz

S akkor nekünk vegünk

a helyetekben elbújnék a veletek készült discord interjú után
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Fúhh...Ez egy élmény volt, köszönet a videóért.

Egy remek példa arra, hogy az is lehet remek szónok akinek a mondanivalója távol áll a valóságtól. Mindenesetre Dongábor motivációja érthető, az is, hogy sokat felad érte és nagyon akarja, azonban a hogyanokkal nagyon nem értek egyet.

Mindenesetre egy új fogalmat tanultam:

telt konti = boldog boldogtalan befoglalja az összes barbárt a kontinensen szerver elején és ez jó
 

Deleted User - 1534987

Vendég
En nem voltam VIP nel sem ASG-nel de az utóbbit nem egy nagy szam inasba rakni hala Istennek most az egyik legjobb klan teszi ezt
 
Fent