Világ 60 Csevegő

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Nem értem, a winternek a tech győzelmünk teljes értékűnek számít, de nekünk nem (szerintem sem az). De akkor a winternek miért nem, ott miért nincs odazárójelezve? :D
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Kedves Slade te pedig nem érdemből kaptad volna azt a plecsnit,mert már csak a saját klánodon belül is többen jobban megérdemelték volna nálad. Nem teljesítettél úgy ezen a szerveren,hogy megérdemeld közel sem, innentől kezdve amiatt panaszkodni,hogy elvesznek tőled valamit amiért meg sem dolgoztál annyira mint a többiek nevetséges. Ha tényleg annyit tettél volna azért a plecsniért mint mondod,akkor még ki is állnék melletted,de mindannyian tudjuk hogy ez közel sincs így, az érdemtelen plecsnidhez asszisztálni pedig a saját klántagommal szemben aki megdolgozott érte biztosan nem fogok.

Remboek támadtak szinte a szerver elejétől a végéig szinte kiegyenlitett oda vissza harcal amiről nyugodtan meg lehet őket is kérdezni mi a véleménye a fiokunkrol
Gondolom akkor ő is egy igen alacsony színvonalú játékos ha esetleg nem szól le minket ...
Arról nem is beszélve hogy ki írtam a falura hogy 80 k védő van benne és ti rá nyomtatók egy rahedli támadót arról most én tehetek?
3 fiók volt ellenünk a szerver jó részén és nem tudtatok be törni?
Kicsit nézd meg a szerver egészére vonatkozó statot és nézd meg a Royalbol ki az aki a legtöbbet tett a szerverért.
Egy olyan Wintert nevezel ellenfélnek aki annyi lev et nem termelt nektek mint nekem 1 fiók :O
Komoly háború volt? Vagy amikor le léptél a szerverről komoly ellenállás fogadott a falvakba?
Mert nem teszed hozzá azt is ha a Winter nem. Lép le meg mindig mecsbe lenne a szerver?
En gratulálok nektek a győzelemhez kecsegtelenul meg érdemlitek. De ami nem korrekt az nem korrekt :)
 

martone

Well-Known Member
A reakció pontszáma
514
Mártika is lopott plecsnit? Ha hol


Ja védi a randomos Rinnen haverját aki 56-on szónélkül otthagyott mindent egy két fake rombolo után és mivel nem ő védte amit tudott hanem medves meg én is beültem hozzá így a klán elvetette tőle a LEV plecsnit. A győzelme plecsnit csak medves kérésére nem vettük el
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Ja védi a randomos Rinnen haverját aki 56-on szónélkül otthagyott mindent egy két fake rombolo után és mivel nem ő védte amit tudott hanem medves meg én is beültem hozzá így a klán elvetette tőle a LEV plecsnit. A győzelme plecsnit csak medves kérésére nem vettük el

ne legyél már ennyire korlátolt :D én nem védtem senkit. annyit mondtam, hogy plecsnit loptál. 8millió LEV-ről felmentél 70millióra az utolsó 1 hétben.

de várjál már, figyi, délután írtam ezt poénból: "hát én másik fijókokban védekeztem helyettesként, és az a LEV igazából az én érdemem vót, de nem az én accomra lett írva, szóval azt leütöm magamon", és neked annyira megtetszett hogy most már fel is használtad. medvessel helyeltetek és védekeztetek nála, ezért elvitted a LEV plecsnit mert nem is ő szerezte a LEV-et :D
 

Kappl

Kappl.pont.macsó
A reakció pontszáma
494
Kedves barátaim és Marko!
Szerintetek ha dév nem itt játszaná a szakértőt, hanem 62be fektetné ezt a csomó energiát, meg lehetne még akadályozni ,hogy a random megint felsüljön?
Amúgy dév, az elején még volt egy-két egész jó gúnyneved. Például a kapáló egész találó, a lágykeksz se rossz, bár nekem a lájtszex jobban tetszik , viszont a láma.ancsel, tikkelő, vakmax stb. nagyon bénák. Túltolod azt, hogy senkit nem akarsz a nevén szólítani, de mégsem tudsz mindenkinek jó nevet kitalálni. A szánalmasságod tetőzi, hogy közben egy kamuaccból írogatsz és te még a neved sem vállalod fel.
Az FS ellen miért nem indulnak komoly klánok, miért nem hívják ki őket?Elmondom. Yugi tegnap azt mondta skypen, hogy ők, akik már minden nagy klánt elvertek, azért nem verik el az FSt, mert egyszerűen nem lennének méltó ellenfelek(a vége szó szerint:D). Az asgot méltóbbnak találták :D
Valaki említette v50-et, hogy az mennyire nívós szeró volt és oda nem ment be az FS. Még szerencse, hogy nem mentek. Nívós? Inkább szánalmas....és nem ott volt a kh eddigi legnagyobb plecsnilopása?
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Tetya, DJ 10000x jobb vezer mint Te, csak ugy megjegyzem.

Irta valahol valaki hogy nem így van? o_O mr becsulet es tiszteseg vagy mr. Aplecsni lopás pofátlanság de a kémkedés belefer..Xdd

Deev draga egyetlen igaz es orok baratom mi a baj szivem a nehez napok? Kovire Always-t is teszek a faluidra hogy tudd mindig szamithatsz ram ❤
 

martone

Well-Known Member
A reakció pontszáma
514
ne legyél már ennyire korlátolt :D én nem védtem senkit. annyit mondtam, hogy plecsnit loptál. 8millió LEV-ről felmentél 70millióra az utolsó 1 hétben.

de várjál már, figyi, délután írtam ezt poénból: "hát én másik fijókokban védekeztem helyettesként, és az a LEV igazából az én érdemem vót, de nem az én accomra lett írva, szóval azt leütöm magamon", és neked annyira megtetszett hogy most már fel is használtad. medvessel helyeltetek és védekeztetek nála, ezért elvitted a LEV plecsnit mert nem is ő szerezte a LEV-et :D


Dév tegyél már külömbséget és ne keverj ide minden szart. De legalább én ahol elkezdem becsületesen végig viszem nem hagyok ott senkit mint mások ugye ugye
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Kedves barátaim és Marko!
Szerintetek ha dév nem itt játszaná a szakértőt, hanem 62be fektetné ezt a csomó energiát, meg lehetne még akadályozni ,hogy a random megint felsüljön?
Amúgy dév, az elején még volt egy-két egész jó gúnyneved. Például a kapáló egész találó, a lágykeksz se rossz, bár nekem a lájtszex jobban tetszik , viszont a láma.ancsel, tikkelő, vakmax stb. nagyon bénák. Túltolod azt, hogy senkit nem akarsz a nevén szólítani, de mégsem tudsz mindenkinek jó nevet kitalálni. A szánalmasságod tetőzi, hogy közben egy kamuaccból írogatsz és te még a neved sem vállalod fel.
Az FS ellen miért nem indulnak komoly klánok, miért nem hívják ki őket?Elmondom. Yugi tegnap azt mondta skypen, hogy ők, akik már minden nagy klánt elvertek, azért nem verik el az FSt, mert egyszerűen nem lennének méltó ellenfelek(a vége szó szerint:D). Az asgot méltóbbnak találták :D
Valaki említette v50-et, hogy az mennyire nívós szeró volt és oda nem ment be az FS. Még szerencse, hogy nem mentek. Nívós? Inkább szánalmas....és nem ott volt a kh eddigi legnagyobb plecsnilopása?

szia kapáló!

semmi energiát nem fektetek 62be, mivel nem játszok ott. az 58as és a 62es felsülés megakadályozásához kevés lettem volna, és nem is állt szándékomban megtenni. a Randomnak a v47 volt a búcsúszerver, legalábbis azoknak a játékosoknak a részéről, akik tettek a korábbi győzelmekért. sajnos Lotiék azóta 2x is elindultak Random néven, 58on csináltak belőle egy tömegklánt, 62n pedig.. azt hagyjuk is :D
a gúnynevekkel nem célom, hogy elnyerjem a tetszésed. nekem tetszik a tikkelő is, a vakmaszk is, láma angyalnál valóban alkothattam volna jobbat. ez van. az eredeti külsős accomat banolták, de szerintem mindenki tudja, hogy ez az én accom. mi ebben a fel nem vállalás? miért kamuacc attól, hogy más nevet használok itt, mint ingame?

a v50 nem volt nívós, és valóban szánalmas volt. ezt viszont előre nem lehetett látni. előzetesen annyit lehetett tudni, hogy az aktív világok nélküli nagy klánok ott lesznek, kivéve az fs-t.
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Dév tegyél már külömbséget és ne keverj ide minden szart. De legalább én ahol elkezdem becsületesen végig viszem nem hagyok ott senkit mint mások ugye ugye

mi között tegyek különbséget? a plecsnilopás és a plecsnilopás között?

Loti több szeróról is lelépett már, ebben nincs nagy újdonság. de ez megint nem mentesítő tényező
 

martone

Well-Known Member
A reakció pontszáma
514
mi között tegyek különbséget? a plecsnilopás és a plecsnilopás között?

Loti több szeróról is lelépett már, ebben nincs nagy újdonság. de ez megint nem mentesítő tényező

Ki akart mentességet? Én azt vállalom nincs bennem szégyen érzet hogy egy “klántárstól” aki jelen se volt elvettük.
De veletek nem lehet értelmesen beszélni
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
martone nem azért lett top1 LEV 56-on, mert nála volt az egyetemi falu, amire utolsó héten ment 300 nuke? :rolleyes:
 
Fent