Világ 61 Statisztikák, elemzések

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
annyi ami számomra érthetetlen hogy érdekes módon mindig azt a dolgot veszitek figyelembe ami szebbé teszi a statot.....
pl....amikor azt mondtam valamelyik nap hogy ti jóval többen vagytok nálunk és még sem vagytok fölényben. erre jött a válasz drága devil és barni barátunktól hogy az ne úgy van mert közösen kell nézni minket a stark al és a rock al. (persze mert úgy mennyivel szebb hogy túlerőben milyen ügyesen helyt álltok.)
most az a kedvezőbb ha csak a DA-HCS van összerakva a statban. :))) ugyan.....na írjátok fényesítsétek a statot. :)


Most neked adtam igazat amikor kijavitotad a statoz mert tényleg az a valós és baba is kijavitota (Inentol gondolom figyelembe is veszi)
Az meg hogy egy kalap alá veszünk titeket a stárkokal nem véletlen. Ami nem fordulásos arma volt az közösen egy nap jötetek igyuram bocsás hogy együtt beszélünk rálatok.
Ha ez nem tetszik mondjátok meg mégis hogyan tekintsünk a 2-3klánra akik elenünk vagytok.
És abban semmi baj hogy öszeáltatok. Kit érdekel ha nyerünk nyerünk ha kikapunk kikapunk csak tényleg ha közösen vagytok elenünk akkor tise irjátok az hogy külön vegyünkt titeket
Engem az sem zuavar esetleg ha Baba inantol DA-Stárk-Rock vs HCS statot csinál mert miértne csinálhatna az tényleg lefedné a világot.
 

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
ati a kék mecsetbe fogadna szívesen mi ez itt alla.HU? Züm züm mondja töf-töf lesz!
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Sziasztok!
Friss és ropogós háborús statot hoztam.
2020.08.18.-án a Csigák felrúgva jó szokásukat, átlagos csiga hétköznapot akartok összehozni átlagos csiga hétvége helyett. Ha jól tudom, az egész armát a DA nyakába zúdították, Starkokat nem piszkálták. Az eredmény most így is egyértelműen a védekező oldalnak kedvezett, ugyanis kétszer annyi LEV pont jött össze, mint a másik oldalon LET, és csak két falut sikerült elvinnie a támadófélnek.

Side 1:
Tribes: =HCS=, =VCS=
Side 2:
Tribes: -DA-, -D.A-

Timeframe: 18/08/2020 00:00:00-tól ől19/08/2020 00:28:18

Összes foglalás:

Oldal 1:
25
Oldal 2: 47
Különbség: 22

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
8
Oldal 2: 6
Különbség: 2

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1:
96,485
Oldal 2: 91,029
Különbség: 5,456

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
38,990
Oldal 2: 27,089
Különbség: 11,901

chart
117909849_431974401093146_4489314636151412545_n.png

De érdemes nyomonkövetni, hogy a szerveren egy másik háború is zajlik. A múltkor nagy mellénnyel kijött HCS celeb és egyben sztárjátékos, Dark Devil egymaga romba dönti a barbárfalvak tucatjait. Nem is csoda a hihetetlen önbizalom, ugyanis ő egy maga, bármiféle segítség nélkül már 27 falut foglalt, és egyetlen egyet sem bukott a barbárokkal szemben! Ez a teljesítmény még Barni falubukás nélkül levédekezett fake armájánál is nagyobb szó. A "barbik gyötrőjének" legendájáról még évszázadok múlva is beszélni fognak. Dalnokok fogják megénekelni hőstettét és szájhagyomány útján terjedve bennünk fog még élni nagyon, nagyon hosszú ideig. Szinte már hallom, ahogy unokáinkat úgy fogjuk fegyelmezni, hogy "viselkedj, különben elvisz a Dark Devil!"
118011506_312274890195866_6146618135741709855_n.png

Szép estét! :)
 

DeletedUser20221

Vendég
Mondjuk a barbifoglalós inzultálást se értem.

kA2C8Gi.png

vxwlCQi.png


Nem kellett sokat keresni :D Minden klánban van barbimester, most hogy az egyiknek nagyobb a szája itt külsőn, mint indokolt, azt le kell szarni, úgyse itt fog eldőlni. Vigyázni kell az ilyen okosságokkal, mert könnyen vissza tud nyalni, és lecsaphatják a ganéládák.
Inkább téged csapnának le :p:D:rolleyes:o_O:);)
 
Fent