Világ 58 Elemzések-Statisztikák-jóslatok-Bannolások

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Nos a mai napra jött a hnk is támadni 1et. Ideiglenes eredmény:

499K_perny_337_felv_tel_1.png
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Igazából linksternél se volt sokkal jobb, csak azt nem kommentáltam, de a déli cpt ahogy megláttam egyből írtam, hogy ebből nem lesz az ég világon semmi csak 1 jó nagy kenődés. Trine kihasználta a betonkeverőt az északiak nem, de nem is baj az.
A mai nap meg jól védekeztek a srácok, van az a noob gyerek akinek nagy az egója na ő bukott 1 falut örömünkre..
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Igazából linksternél se volt sokkal jobb, csak azt nem kommentáltam, de a déli cpt ahogy megláttam egyből írtam, hogy ebből nem lesz az ég világon semmi csak 1 jó nagy kenődés. Trine kihasználta a betonkeverőt az északiak nem, de nem is baj az.
A mai nap meg jól védekeztek a srácok, van az a noob gyerek akinek nagy az egója na ő bukott 1 falut örömünkre..
Linksternel sem lett volna baj ,csak nyaralt aki védekezni szokott , ahogyan délen is aki a trine fiókban szokott , mondjuk végülis a fél klán nyaralt a hétvégén, ezért is volt akkora vihar az este mert írták hogy itt is meg ott is ütközés XDD

De maradjunk annyiban ,egyik félnek sem ez volt a legjobb armája ,de nekünk sikerült roszabul ki jönni belőle(sajna csak 3 fiókot enged a rendszer vinni) :rolleyes:
 
Fent