Világ 58 Elemzések-Statisztikák-jóslatok-Bannolások

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
így van, az általam véletlenül foglalt 2 falu visszavételénél már nem voltam a klánban, szóval -17 a valós stat.

viszont az összesített háborús stat így helyreállt, mert annak idején pont 2 falut foglaltam krumplitól úgy, hogy nem voltam még a klánban :D
Na erre pl nem emlékeztem, de gondolom nem is akartam inkább...
Köszi a falukat, most már nyugodtabban fogok aludni éjjel xdd
 

Ultimate King

Forza CotL!
A reakció pontszáma
621
A mai nap ismételten támadott a HNK:
Screenshot_20200910-152556_Chrome.jpg

Mint látható, az arány nem éppen biztató (durván 1:2) , azonban a kevés falucsere bizakodásra ad okot.
Arányaiban ez volt a legsikeresebb HNK arma, ha a foglalt faluk száma nem is ezt mutatja.

A mi helyzetünket továbbá nem könnyítette, hogy egy 350 falus account beszedésre került, ami frontátalakítást igényelt északon, illetve hogy egyik tagunk egyik napról a másikra úgy gondolta, hogy szó nélkül betöröl egy 190 falus fiókot. Ennek tekintetében csoda volt, hogy ennyi bukással megúsztuk.

Gratula mindkét oldalnak.

A hétvégén klántalálkozó lesz CotL oldalon is, így egy rövid hétvégi MNT-t követően folytatódik majd a faluk hajkurászása.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
A mai nap ismét (2020.09.24)... támadt a HNK, íme az eredménye:
Sajnos kicsit szarabb lett mint vártam, kb 6 faluval xd.
6 falut gomboltak le a Cotlól.
Let:Lev 1:1,91

Gratula mind két félnek a teljesítményért.

682N_vtelen.png
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
A mai nap ismét (2020.09.24)... támadt a HNK, íme az eredménye:
Sajnos kicsit szarabb lett mint vártam, kb 6 faluval xd.
6 falut gomboltak le a Cotlól.
Let:Lev 1:1,91

Gratula mind két félnek a teljesítményért.

682N_vtelen.png
Mindeközben a Cotl támadása is(részben) úton vol a HNKra, mely az alábbi eredményt szülte(ideiglenes):
12 falut sikerült legombolni a hiénákról. Ez nem olyan fényes, de 12-vel több mint amire számítottam. xD
Let:Lev 1:1,85

Gratula mind két félnek a résztvevőinek a teljesítményért.

És lenne 1 képem amit szívesen bevágnék még ide, v50ről való, egy klán fórumáról, félkövérrel írva, de azonnali tiltás járna érte, ezért nem teszem.
988armacotl.png
 
Utoljára szerkesztve:

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Aug 11.
Sziasztok, újra készítettem egy összesített statot,..

Lássuk is:

FALUK SZÁMA:
HNK: 5839
COTL: 5453
=> 386 FALU ELŐNYE VAN A HNKNAK.

853K_perny_337_felv_tel_1.png
515K_perny_337_felv_tel_1.png
461K_perny_337_felv_tel_1.png
149K_perny_337_felv_tel_1.png
849K_perny_337_felv_tel_1.png
286K_perny_337_felv_tel_1.png
561K_perny_337_felv_tel_1.png
Helló-belló, itt egy újabb összesített stat a világ jelenlegi állásáról:

Faluk száma:
HNK: 5923
Cotl: 5546+ ( 28 AG KLÁN) = 5574
=349( AG nélkül 377) FALU ELŐNYE VAN A HIÉNÁKNAK. Mivel az AG is beszállt a háborúba a Cotl oldalán ezért beleszámoltam a falvait, de oda írtam anélkül is.

868_sszstat.png
19558MAP.png
589dominancia.png
353top25.png
570letklan.png
549levklan.png
913le_ssz.png
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
A mai napra támadt a HNK, ez volt eddig a leggyengébb HNK arma, amivel szerintem ők is tudatában voltak, de nem állnak meg, nem lazítanak a tempón, ennek ellenére még is sikerült 2 falut foglalniuk a mai nap, amire gondolom amúgy ők se nagyon számítottak. (ja ezt nem bántásból írom mielőtt valaki magára venné, de szerintem a tények alapján ez mindenki számára tiszta és kijelenthető, és tiszta gáz volt így falut bukni xd csak, hogy marko vérét is szívjam szokás szerint).
Gratula amúgy minden résztvevőnek.
Let:Lev 1:2,83

arma1019.png
 
Utoljára szerkesztve:

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
A mai napra támadt a HNK, ez volt eddig a leggyengébb HNK arma, amivel szerintem ők is tudatában voltak, de nem állnak meg, nem lazítanak a tempón, ennek ellenére még is sikerült 2 falut foglalniuk a mai nap, amire gondolom amúgy ők se nagyon számítottak. (ja ezt nem bántásból írom mielőtt valaki magára venné, de szerintem a tények alapján ez mindenki számára tiszta és kijelenthető, és tiszta gáz volt így falut bukni xd csak, hogy marko vérét is szívjam szokás szerint).
Gratula amúgy minden résztvevőnek.
Let:Lev 1:2,83

index.php

Falu foglalás valóban nem volt a remények közt sem(sőt a seregjelinél is előre szoktam , hogy nem kell ehez reményeket fűzni most) , viszont ennyire elcseszett indítások sem (de jó volt hallani a hétvégi storykat a hiányosságok és késések miatt ) XD :oops:
 
Fent