Világ 58 Elemzések-Statisztikák-jóslatok-Bannolások

-FyS-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
A szerveren Linkster a top1 hiéna LEVben, 60millió ponttal..
CotL! Hol vannak a 2x2 nemesek vagy a nukenemesek, a védelem időzítésről nem is beszélve?!
Kezdem úgy érezni hogy Márkó a végtelenségig ki akarja élvezni az utolsó szerverét és nyerni sem akar még:(

Védelmet szoktak időzíteni,de persze nem minden falura,hiszen rengeteg a CP...:)
 

Ultimate King

Forza CotL!
A reakció pontszáma
621
A szerveren Linkster a top1 hiéna LEVben, 60millió ponttal..
CotL! Hol vannak a 2x2 nemesek vagy a nukenemesek, a védelem időzítésről nem is beszélve?!
Kezdem úgy érezni hogy Márkó a végtelenségig ki akarja élvezni az utolsó szerverét és nyerni sem akar még:(

Aki tud védekezni, az tudja, hogy legyen az vonat, 2x2 vagy nukenemes, ugyanott van vele. Egyszerű matek.

U.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
2*2 nemes és a nemes nuke nem ér sokkal többet mint az osztott nemes. Egy 2*2-eshez kell 2 vf vágni míg a 2osztott nemes vonathoz szintén 2vf vágni. A nemesnukehoz 4vf fogja 4uke+4nukeot, és irtó kevés falura tudsz menni. De embere válogatja, mindenki úgy támad ahogy szebbnek gondolja, mindenkinek másak az elvei. :)

Mondja a beton maestro :rolleyes:
 

DeletedUser19597

Vendég
A(C) kisebb csoportos akciókat borzalmasan jól csináltam szerver elején na azt be kell vallani.:D A nagyobb volumenű(k)el voltak problémák,mert nem mindenki tudta még elsajátítani a cselezést.Kicsit behívtak a keretbe kipróbálni milyen lesz ez.:D

Ha már a csoportokról van szó. (Nem akció, csak sima falu-csoport.)
Emlékszem v50-en rám dobtad a fiókod, hogy indítsak pár támit.
Ha nem volt 2 falvanként 1 csoportod, akkor egy sem. :'DDD
Hát mi volt az? :'DDD Alig láttam át :D
Már azon gondolkoztam el, hogy hány órán át tartott neked összeszerkeszteni. Ha törlöm mit lépsz? :p :D
 

erik4161

Member
A reakció pontszáma
98
Kezd nem buli lenni ez a 1,5 hetente arma kapás hááá' mi történt odaát? Lett Márkónak ideje? Szomorú ..xd
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Ha már a csoportokról van szó. (Nem akció, csak sima falu-csoport.)
Emlékszem v50-en rám dobtad a fiókod, hogy indítsak pár támit.
Ha nem volt 2 falvanként 1 csoportod, akkor egy sem. :'DDD
Hát mi volt az? :'DDD Alig láttam át :D
Már azon gondolkoztam el, hogy hány órán át tartott neked összeszerkeszteni. Ha törlöm mit lépsz? :p :D
akkoriban még volt energiám,kedvem kialakítani őket,kockára bontva akár,most jelenleg negyed annyi van,azokat se én csináltam :D Meg persze most nem is akkora fiókunk van :D Sajnos csak 1 világot tudunk vinni,ezt is csak kiegészülve egy harmadik társal,majd 63ra becsapódok egyedül :D
 
Fent