Világ 61 Csevegő

Deleted User - 1530803

Vendég
Szárny bontogatásnak neveznéd, hogy még szégyen érzeted sincs amiatt, hogy nem segited a társaidat csak hátul farmolgatsz? Hát kinek mi. Nekem leégne a bőr a képemről. :(
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Áááá vissza tért:D
Sajnos 1 hónap alatt csak ennyire telt:confused:,nem farmolgatok lusta vagyok:(,még ha valaki kérne segítséget;)
 

Deleted User - 1530803

Vendég
4 smiley, érdekes. Minden rendben? Van nevető, szájhúzos, szomorú és kacsintós is. Csak nem felkavartalak érzelmileg? Ugye tudod, hogy sosem akarnék neked rosszat!
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Nem hittem volna, hogy ilyen könnyedén zavarba hozlak, bár mentségemre szóljon te kérted. ^_^
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Sajnos nem maradhatok sokáig,be kell vágódnom a tv elé,lassan kezdődik a meccs,de legalább most nem veszekszik a DA meg a HCS!

Egymás helyett oltogassatok engem,engem nem zavar,aki ismer az tudja,egyik fülemen be másikon ki,helyeselni és bólogatni kell és megmarad a lelki nyugalmatok!;)
 

il lupo

Active Member
A reakció pontszáma
248
A bannon látszik meg nem a farmolason. Farmolason csak annyi látszik, hogy meg csalással se volt a kanyarba se. És ez igaz kb az egész da-ra egy két kivétellel.
ezt mondom...a bannon látszik hogy scrip miatt bannolták?? ne legyél már nevetséges! amúgy .mi mindannyian csalunk. csak ti nem! ti királyok vagytok, csalás nélkül farmoltok 3 faluval 1,5 millát. hmmmm....
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
ezt mondom...a bannon látszik hogy scrip miatt bannolták?? ne legyél már nevetséges! amúgy .mi mindannyian csalunk. csak ti nem! ti királyok vagytok, csalás nélkül farmoltok 3 faluval 1,5 millát. hmmmm....
Náluk csak véletlen leragadnak a gombok és fel klán repült classicon is. Ezért nem kell gép előtt enni meg inni, mert ha a billentyűzetre csöppen valami akkor utána esélyes, hogy véletlen leragad és egesz nap megy a parancs.
 

Dolph Ziggler

New Member
A reakció pontszáma
12
ezt mondom...a bannon látszik hogy scrip miatt bannolták?? ne legyél már nevetséges! amúgy .mi mindannyian csalunk. csak ti nem! ti királyok vagytok, csalás nélkül farmoltok 3 faluval 1,5 millát. hmmmm....
Mi tudjuk miért bannoltak szerintem te is tudod miért bannoltak nem tudom miért kell a mellébeszélés. Gyengék vagytok az itt a legnagyobb baj.
 

Depraved

Active Member
A reakció pontszáma
94
Loszart sem tudsz.

Semmi pánik, az hogy falvaim át kerültek máshoz az nem azt jelenteni hogy én nem vagyok.
Ugyanúgy leszek :)
Szerintem ti legyetek a classicos tiltasotokkal elfoglalva ne velem hogy miért. Nem tartozok senkinek sem elszámoloval... Főként nem nektek.
 

Dolph Ziggler

New Member
A reakció pontszáma
12
Loszart sem tudsz.

Semmi pánik, az hogy falvaim át kerültek máshoz az nem azt jelenteni hogy én nem vagyok.
Ugyanúgy leszek :)
Szerintem ti legyetek a classicos tiltasotokkal elfoglalva ne velem hogy miért. Nem tartozok senkinek sem elszámoloval... Főként nem nektek.
Több szem többet lát alapon továbbra is?
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Loszart sem tudsz.

Semmi pánik, az hogy falvaim át kerültek máshoz az nem azt jelenteni hogy én nem vagyok.
Ugyanúgy leszek :)
Szerintem ti legyetek a classicos tiltasotokkal elfoglalva ne velem hogy miért. Nem tartozok senkinek sem elszámoloval... Főként nem nektek.
mi vertuk el oket Classicon, de azokbol a jatekosokbol kevesen vannak 61, maximum 10 tag atfedes ha van de lehet sokat mondtam. Azok kozul meg senkit nem tiltottak Classicon akik most 61-en jatszanak HCS-ban :) de pl. - Orochi is King jatekost igen :D
Szoval picit utana kellene jarni a dolgoknak mielott jar a szaj.
 
Fent