Világ 61 Csevegő

= RedSnake =

Active Member
A reakció pontszáma
58
Most ezzel nem értem, hogy hol fejezted ki a sajnálatodat felém... Ez egy nagyon szép bocsánatkérés volt tőled bazdki XD

1., Dodo-ból nem nézem ki.
2., Nem volt kémünk, de azt olvastam SBT-sektől, hogy ők találtak kémet és ki is tették.
3., Ha jól emlékszem Keegan és Lucky? kémkedett az SBT -nek tőlünk, innentől még mindig úgy néz ki a dolog, hogy 2-0 oda...
4., Nem kell a véleményüket kérned, látod nap mint nap, hogy Crixus sároz engem XD De ő csak azért, mert technikai klán lettünk a végén.
5., Az, hogy az SBT-nek helyet kínálnak, arról Pilvo és én is tárgyaltunk, hogy nem lesz ilyen. Elég volt betömöríteni 80 főt abba az egy klánba.
6., Igen, a HNK -soknak mi engedtük, hogy frontra menjenek, mert ígértük. Pilvoék összevesztek velük, nem igazán engedték őket a frontra.

Elhiszem, hogy technikai klán volt, de a klánjaink összevesztek. Ne vegyél már az OS-sel egy kalap alá, amikor csak a legvégén "közösködtünk".

Ha bocsánatot kérsz, akkor meg elvárom, hogy valami ellentámadáskodás nélküli legyen, látom mennyire sajnálod a tettedet. :)

El vagy tévedve , sajnálja a hóhér :D sott buszke is vagyok mindre ! ;) a kem mar akkor kiderult hogy DODO es Ebalázs( ebolás) volt.. te hol voltal ? Vagy a dualod vitte hogy semmit nem tudsz ? Dodi mentegetozott h o ugyan nem volt xd mas volt a fiokjaban stb xd
Buszke , de legbuszkebb szemem fényére il lupo baratomra vagyok ! Hogy ilyen kitarto mindig :)
 

= RedSnake =

Active Member
A reakció pontszáma
58
Azzal még nincs gond, hogy senki nem várja előre.

Azzal lenne gond, ha nem is szeretnénk.
Az mondjuk így olyan, mintha lényegében te lennél Red...

Ossze keversz magatokkal xd lupot mar belsoznek ahogy hallom xd te meg .. hagyjuk is :D toborozz meg egy klant kell meg par kém nem ? Utanna meg johet a siras :/

Remélem az nem komoly részedről hogy érdekel barkit itt pár bohóc vagy emberek véleménye.. kb annyit er mint az utcan a kutyagumi .. csak h ne legy tevedesbe ocsipók :D
 

DeletedUser19597

Vendég
El vagy tévedve , sajnálja a hóhér :D sott buszke is vagyok mindre ! ;) a kem mar akkor kiderult hogy DODO es Ebalázs( ebolás) volt.. te hol voltal ? Vagy a dualod vitte hogy semmit nem tudsz ? Dodi mentegetozott h o ugyan nem volt xd mas volt a fiokjaban stb xd
Buszke , de legbuszkebb szemem fényére il lupo baratomra vagyok ! Hogy ilyen kitarto mindig :)

Mondjuk lehet, hogy kórházban voltam akkor, ez tény és volt is egy csaj dualom.
Erre most akkor rákérdezek Dodora és kiderül.. :)
 

= RedSnake =

Active Member
A reakció pontszáma
58
Ben Ten bearazta a világvero dsa-t, most pedig a classicot csalva halmozo redstacket is befogja, kár hogy az fs már megtette. Mo legjobbjaert fogja majd light és Ben osszemerni az erejét a jövőben!
Max te csalikolsz halvamozva szo szóri babsy...
FS a magyar KH jelenlegi legjobbja , stark is mehet veluk majd egyet javaslom a 8 klannal indulást nekik minimum !!!4!4!44@
 

DeletedUser19597

Vendég
El vagy tévedve , sajnálja a hóhér :D sott buszke is vagyok mindre ! ;) a kem mar akkor kiderult hogy DODO es Ebalázs( ebolás) volt.. te hol voltal ? Vagy a dualod vitte hogy semmit nem tudsz ? Dodi mentegetozott h o ugyan nem volt xd mas volt a fiokjaban stb xd
Buszke , de legbuszkebb szemem fényére il lupo baratomra vagyok ! Hogy ilyen kitarto mindig :)

4.png

Hát végül erre is fény derült..
Azért nem semmi!
Viszont dodoban én mondom... egy tisztességes játékost látok. És ez a véleményem már nem fog megváltozni.

u.i.: a képhez van engedélyem
 
Fent