Világ 61 Csevegő

= RedSnake =

Active Member
A reakció pontszáma
58
Egy kérdésem lenne nekem is.. Barnika írja még a hozzászólást vagy mire várunk :eek: a vegen jon lupo behányik ide valami hulyeseget megint :D :D :D
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
462
Na akkor kezdjük! :D

Jó olvasást!



Kezdeném első részektől.

* Nem tudjuk a szövetség fogalmát.
Öhm, kedves hozászoló! :)
Ha nem tudnánk mi az a szövetség, hogy mit is jelent, meg jelképezz; akkor miért landolt ott a védőnk most ARMA-kor?! :eek: S dettó, ha mi kértünk segítséget amikor/amibe kellett, miért kaptuk meg?! :eek: Ja, bocsi, az én hibám, azért kaptuk meg mert RedSnake megfenyegette őket! [Red most KUSSOLSZ!]

* Red hála Istennek nem volt a v57-be.
Áh, drága nubbom, ez badarság, Red ott volt a v57-es világon; sőt! Majdnem a közepétől! :eek: S már csak azért is elárulom, a - HEXI - fiókba volt, ennyit tudni a saját klántársaidról, miközben profil kép; profil szöveg, falu nevek, szépen meg lettek írva! :cool: Szóval szépen kérem CSÖND ha nem tudtok valamit, akkor kérdezzetek. [Red most KUSSOLSZ!]

* Kilépésem a csoportból.
Tisztelettel szólok BenSolo-hoz: a csoportból nem elsőször lépek ki, s tuti még ki fogok lépni ha úgy áll modoromba. A csoport az olyan, hogy ha akarok bent maradok ha nem, akkor nem! Leginkább X és Y nap szoktam kilépni a v61-es csoportból, vagy teljesen lenémítom, mert akkor vannak a konfik, s ha felkeltik a gyerekeket, akkor levágják a tökömet! :D Akkor, a csoportból való kilépésem, egy veszekedést elkerülő lépés. Mindezek mellett kapják be a füstölt kolbászt azok, akik infókat adnak ki egy olyan csoportból, ahol meg-merem osztani a minden napjaimat! :) [Kedves support, akinek nem inge nem veszí magára, de a kolbász az finom, aki szereti! :D]

* Sir Bobenet duál, triál, multi, mittudommi..
Tény és való -monster- klántársnővel összevesztünk egy olyan dolgon amit Ő támogatott én meg nem támogattam. Próbaként, helyem akartam adni olyan embereknek akik frontra akartak jönni. Egy nevet kértem, kivel cserélhetek, és így került Bobenet neve oda. Ekkor fel ajánlottam a helyem, de 2-3 perc alatt vissza lettem ültette a vezérektől, hogy az én helyem a fronton van, s lesz! Mindezek mellett Attila a hun666 aki nélkülem nem játszana a fronton, én meg dettó nélküle nem játszok a fronton. S nem elfelejtve a Spari barátunkat, akivel 3-an egyik legstabilabb "amatőr" frontrészt alkossuk! [Kezi csók Ági :) | Pacsit Atti és Spari ;) | Red most KUSSOLSZ!]

* Red-el való beszédünk.
Redbá-val való kapcsolatom, nagyjából 8-9 éve tart. Elértük azt a szintet amikor nem fővezér-tag, nem klántárs-klántárs, s nem barát-barát alapon vagyunk. Hanem ez egy olyan barátság mellékágának a szintje amit olyanok tudnak elérni, akik a valóéletbe talán testvérek lehetnek. Az, hogy mi, hogyan beszélünk egymással szerintem abszólut senkire sem tart. Tudjuk kezelni egymást, tudjuk rendezni egymás dolgát, s meg tudjuk oldani a dolgokat. Tény és való, egy külső szem részéről ez olyan, hogy "atyaúr, hogy beszél az emberével". Gyerekek, aki ismer, szerintem tudja, hogy nekem ha valahol nem tetszik, onnan lelépek. Nekem ha valakivel bajom van, a szemébe elmondom. Nekem ha valakivel dolgom lenne, azt lerendezem. Nem kell félteni se engem, se Red-et!
Higyjétek el, Red csak is azt adja ki magából mindenki felé, amit megérdemeltek. Aki tiszteli, az Ő is tisztel. Aki rendes volt vele, Ő is rendes vele. hihetetlen dolog tudom, s most jön az a duma, hogy "áh megvédi, nyalja a seggét" meg hasonló hozzászollások, de leszarom gyerekek! :D Ha akarom Red-et elküldöm a büdős picsába, dettó ha akar Ő is elküld. Nálunk a tiszteletnek más fogalma van.
Itt Ő a fővezérem, Ő vezet engem és a Társaim. Nekem ha valami nem tetszik, elmondom Neki és egy közös útat keresünk! De hagyd már ne kelljen bizonyítsam én a dolgokat, csak ha már szó esett rólam, akkor gondoltam ideböfögök valamit, aztán lehet szagolni a dolgokat! :D

Mindezek mellett zárnám egy rövid szöveggel:
Senkinek semmi köze egy harmadik félhez! Ahogy én sem veszem a számra a Lupo-t, a Deprát, a BenSolot, a nem tudom kit, mivel semmi közöm egyikhez sem, s szeretném ha nem is lenne; így kérem, senkinek se legyen köze hozzám, de leginkább azokhoz a dolgokhoz amikben én vagyok. Mindenki foglalkozzon a saját dolgával, kerítse elő a saját barátait és játszon a saját barátaival, hiszen mi EZÉRT VAGYUNK EGYÜTT, hiszen mi EZÉRT IS MARADTUNK EGYÜTT, mert jól érzük magunkat, barátok vagyok, dettó Bobenettel is barátnak tekintem, amiben kell segítek Neki is; szóval legyetek szívesek, ha már a bukás szélén álltok, s érzitek, hogy nincs elegendő kapacitás annyi szervergyőzelem mellett, leverni egy "szarházi Red csapat"-klánt, akkor kérem nekifogni a "Főzőcskélni" akár, jó kis lefoglalás, lányom is avval játszik!
De nem utolsó sorba, kéreltetik a Stark-ot, hogy ezt a köcsög Redsnaket befoglalni kéne, be belsőzni, mert bunkó egy alak, tehát kérem, hogy küldjenek nyersanyagot amennyiben lehet, vagy bármilyen tápot, hogy tudjak nemeseket gyártani, mert egyre kevesebb a nemesem, DA-t is kell foglalni, meg Redet is!

Köszönöm előre a Stark-nak minden segítséget!

Témát én lezártam!
Jó szó csavargásokat és sok sikert a világhoz, ahol játszani kell és úgy nyerni, nem kijönni és bóhockodni lájkokért!

Barni

RED MÉG MINDIG KUSSOLJ!
Vagyis ne..most már beszélj helyettem Te a világnak! :D
 

= RedSnake =

Active Member
A reakció pontszáma
58
Bohóckodnak a lájkokért , az elobb meg megszoltak h minek lájkolok mindenkit .. bolond világot élünk ..

Akkor játszunk ;) :eek::eek::cool:

A csapat ;) <3 akkor még sem adtalak el titeket , a sok tudatlan para..dicsom szerint :( folynak a konnyeim patakokban <3
 

DeletedUser19597

Vendég
Akkor mondd el nekem, hogy ha Red tényleg mindenkivel úgy bánik, amit-ahogy megérdemel, akkor v50-en miért írt lejárató kampányt?
Beszélgettünk vele én és Pilvo is, tök jól kijöttünk, erre eltelt 1 hónap és fogta magát és átlépett, körüzenetet dobott át mindenhova.

Valóban ezt érdemeltük akkor Barni?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Akkor mondd el nekem, hogy ha Red tényleg mindenkivel úgy bánik, amit-ahogy megérdemel, akkor v50-en miért írt lejárató kampányt?
Beszélgettünk vele én és Pilvo is, tök jól kijöttünk, erre eltelt 1 hónap és fogta magát és átlépett, körüzenetet dobott át mindenhova.

Valóban ezt érdemeltük akkor Barni?

Ha azt mondom, lehet, az gáz? :D
 

DeletedUser19597

Vendég
Szintúgy.
Ha mindenki a maga dolgával törődne, akkor elárulod, hogy a lejárató kampányú szöveget miért is küldte át Redsnake a WoD klánnak?
Csak érdekelne... Hiszen jó lenne, ha mindenki a maga háza táján söprögetne.
:)
 

= RedSnake =

Active Member
A reakció pontszáma
58
Akkor mondd el nekem, hogy ha Red tényleg mindenkivel úgy bánik, amit-ahogy megérdemel, akkor v50-en miért írt lejárató kampányt?
Beszélgettünk vele én és Pilvo is, tök jól kijöttünk, erre eltelt 1 hónap és fogta magát és átlépett, körüzenetet dobott át mindenhova.

Valóban ezt érdemeltük akkor Barni?
Oszinte legyek ?
Sajnálom de azt . Es mindent felre teve irom bocsi .
 
Fent