Világ 60 Csevegő

kobiak

Well-Known Member
A reakció pontszáma
348
Ez olyan mint egy CV egy állásinterjúra. Minden rosszindulat nélkül. Az FS tagfelvételes topicja után ez is egy nem megszokott dolog. De szerintem tök jó. ;)

El jöt az ideje bizonyos uj dolgok de sebaj valtozik a világ
 
Utoljára szerkesztve:

.Darkside.

"Semmilyen szél nem kedvező annak, aki nem tudja m
A reakció pontszáma
264
Kicsit kiszakadva a vitákból.
Pár nap késéssel ugyan, de megkérdezném, hogy mások is tapasztalták, a kezdeti fázisba, a tőzsde öntöltését?
Ez melyik szerver óta van így?

Régen is zavart már, de most, hogy percenként töltött a kezdő napokban, mindig megörültem, hogy végre nyersi.

Erre 15fa 15agyag 16vas érkezett csak.

Mert azért elég kellemetlen, hogy a tőzsdén nem csak az árfolyammal nyerészkedik a játék, hanem magának gyorsítja fel a telítést is, egy kis extra bevételért.
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Sziasztok srácok!

Szeretnék egy beharangozót írni, hogy remélem a jövőhéten (vagy éppen a hétvégére) tudok publikálni egy interjút. Azért írok ebbe a topikba, mert az illető ezen a szerveren játszik és úgy hiszem, hogy döntő szerepe is lehet vagy éppen lesz a szerver végére nézve:)
Nem tudom hogy fogunk haladni, próbálok agyafurt kérdéseket feltenni neki, amelyek több időt vesznek igénybe a kelleténél (amivel remélem, hogy az interjú minőségén is javítok) - de remélem, hogy a hétvégére már publikálva lesz az interjú:)

Mindenkinek kellemes estét és további jó játékot kívánok!:)
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Kicsit kiszakadva a vitákból.
Pár nap késéssel ugyan, de megkérdezném, hogy mások is tapasztalták, a kezdeti fázisba, a tőzsde öntöltését?
Ez melyik szerver óta van így?

Régen is zavart már, de most, hogy percenként töltött a kezdő napokban, mindig megörültem, hogy végre nyersi.

Erre 15fa 15agyag 16vas érkezett csak.

Mert azért elég kellemetlen, hogy a tőzsdén nem csak az árfolyammal nyerészkedik a játék, hanem magának gyorsítja fel a telítést is, egy kis extra bevételért.
Ez így van :) ahogy megfigyeltem , percenként kb 1/4 prémiumnak megfelelő nyersit töltést láttam én is , aztán lehet később ez változik mondjuk folyamatosan nő a tőzsde raktárkapacitásával arányosan
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.384
Sziasztok srácok!

Szeretnék egy beharangozót írni, hogy remélem a jövőhéten (vagy éppen a hétvégére) tudok publikálni egy interjút. Azért írok ebbe a topikba, mert az illető ezen a szerveren játszik és úgy hiszem, hogy döntő szerepe is lehet vagy éppen lesz a szerver végére nézve:)
Nem tudom hogy fogunk haladni, próbálok agyafurt kérdéseket feltenni neki, amelyek több időt vesznek igénybe a kelleténél (amivel remélem, hogy az interjú minőségén is javítok) - de remélem, hogy a hétvégére már publikálva lesz az interjú:)

Mindenkinek kellemes estét és további jó játékot kívánok!:)

Nem is csináltunk interjút, nem tudom miről beszélsz :/
 

.Darkside.

"Semmilyen szél nem kedvező annak, aki nem tudja m
A reakció pontszáma
264
Jó reggelt harcostársak!

Most nézem a Vikingek meg elvitték a gulyásgyereket, mint a cukrot. Pár napja felkente magát, most meg a 9k pontos faluját behúzták. Nagy teher lesz így Marrow meg Light kettősön, 51-en farkasszemet néztek, de most vállvetve kell harcolniuk vagy kiűzik őket a kontinensről.
Biztos hiányzott a másik 80tagtól az alapvédelem :rolleyes:
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Kicsit kiszakadva a vitákból.
Pár nap késéssel ugyan, de megkérdezném, hogy mások is tapasztalták, a kezdeti fázisba, a tőzsde öntöltését?
Ez melyik szerver óta van így?

Régen is zavart már, de most, hogy percenként töltött a kezdő napokban, mindig megörültem, hogy végre nyersi.

Erre 15fa 15agyag 16vas érkezett csak.

Mert azért elég kellemetlen, hogy a tőzsdén nem csak az árfolyammal nyerészkedik a játék, hanem magának gyorsítja fel a telítést is, egy kis extra bevételért.

Bizonyos időnként szokott lenni szinkronizáció a kontinensek között, mivel most egyiken sincs semmi, így a semmit osztja 4 felé a szerver amikor kezdődik a sync. Ez a tőzsde elejétől így van, csak régebben kevésbé tűnt fel, mert nem mindenki 0-24-be azt nyomogatta 22 fájér. Illetve, úgy tudom, hogy szokott "magától" is bekerülni anyag mindegyik kontira, nagyobb mennyiségben, de ez nem biztos, csak ez a tapasztalatom. W111-en mikor 300 pontos játékosok idején megjelent egyszerre mindenből 15k, az egy kicsit gyanús :D
 

chewbacca

Active Member
A reakció pontszáma
70
lesz esélye egyáltalán egy 3as szövetségnek mondjuk az FS ellen vagy a server már most eldőlt?
 

-Deadpool-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
311
Nekem nincs velük bajom, mert csomó haverom van ott. Csak van egy taktika/stílus amit megismertettek elég sok játékossal és ezt a többi klán vezetősége (amint látod) számításba is vesz. Én nem tartozok egy klán vezetőségébe sem, csak válaszoltam korábban a bejegyzésedre ahol nem telejsen értetted miért nem lép egész észak szövire az FS ellen. Hát azért... :)

Magyarázd már el nekem kérlek mi az a nagy taktika... Jöttök, hogy átvertünk mindenkit 54-en, de ezt semmivel bizonyítani nem tudjátok, mert nem tettük... Rám mondtok, amit akartok, mert teljesen hidegen hagy, de ebbe a csapatot ne vonjátok bele...
 
Fent