Elemzés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Helóóó kicsit nagyon lemaradtam most kit kell utálni? És kit kell fényezni? :D
 

DeletedUser19734

Vendég
Bírom az ilyen pitiáner emberkéket, verjük meg juhú XDDDD (ovi) aztán pontosan mit tervezel?
 

DeletedUser19734

Vendég
We love dualbotnubbelsoking#

XDDDD azt egy tanyáról indítottam egy 2001 es windowsról XDDDD ennyire noobok már az itteni emberek hogy ha valaki tud indítani akkor az csal XDDDD
 

DeletedUser19734

Vendég
Én nem csak az utóbbit utálom, hanem azokat is akik annyira komolyan vesznek egy JÁTÉKOT, hogy megveréssel fenyegetőznek, esetleg meg is teszik. Ha szánalmasnak mondanám az ilyesfajta dolgokat, akkor dícsérném. Attól, hogy egy játék felületén nem tetszik valaki, ne szennyezd a külsőt az ilyen írásaiddal. Ha suppos lennék, ha valaki így fenyegetőzne, mint játékból, mint a külsőről ip-global bannal dícsérném.

Megértem,ha zavar valaki viselkedése, de ne süllyedj egy alacsonyabb szintre, mint az akit utálsz. ;)

Tudod néha azért reménykedem, hogy 1-2 írásom után van itt pár ember aki mást lát mint amit mutatok. :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Én nem csak az utóbbit utálom, hanem azokat is akik annyira komolyan vesznek egy JÁTÉKOT, hogy megveréssel fenyegetőznek, esetleg meg is teszik. Ha szánalmasnak mondanám az ilyesfajta dolgokat, akkor dícsérném. Attól, hogy egy játék felületén nem tetszik valaki, ne szennyezd a külsőt az ilyen írásaiddal. Ha suppos lennék, ha valaki így fenyegetőzne, mint játékból, mint a külsőről ip-global bannal dícsérném.

Megértem,ha zavar valaki viselkedése, de ne süllyedj egy alacsonyabb szintre, mint az akit utálsz. ;)

Jobban állnak ezek a posztjaid mint a hülyéskedés a "statokkal".
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Aki nem kezeli helyén a külsőt, az meg is érdemli, ha beviszik az erdőbe. Ez egy másik univerzum, semmihez se hasonlítható :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent