VILÁG 55

  • Témaindító DeletedUser19651
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser18336

Vendég
Hülye dolog és nagyon lebutítja a ranglistát, de csinált már/utánna nézett valaki olyant/olyannak h ki hány szervert nyert?
Sima normál szerverek V1-V51 asszem.
Az összes használt nevén egy egy tagnak.

Megnéznék egy ilyet.
Mondjuk, mivel annyit van említve pl:
Vinsz: top1 klán tagja "x-szer", top2 klán tagja "y-szor"
Azért a 2. Hely is nyom a latba.
Top1 mondjuk 10pont top2 mondjuk 8 pont.
Megnéznék egy ilyen listát.

Remélem érthetően írtam :)

Háápci!

Az igazság kedvéért azt is odaírni h ki hány világ alatt érte el.
Számít h 51 alatt avagy csak 25 alatt.

gl hf hozzá :D aztán jönnének a nagy legendák, hogy de ők itt voltak duálok, meg ott voltak triálok, és igazából az összes világon nyertek, bizonyíccsad hogy nem úgy vót
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.398
gl hf hozzá :D aztán jönnének a nagy legendák, hogy de ők itt voltak duálok, meg ott voltak triálok, és igazából az összes világon nyertek, bizonyíccsad hogy nem úgy vót

Igazából dévnél is 47-en én voltam a duál, és ő szinte be sem lépett, szóval én nyertem nem ő!!!3!436+55-!/
 

DeletedUser18797

Vendég
Szép volt eki, jól egymásnak uszítottad a népet :)
Ahogy felnőtt emberek agyában körberajzolódik az ötlet miszerint "uh most felmegyek külsőre jól megmondom a magamét!"
Ilyen ez a felnőtt testben gyermek lélek!
 

DeletedUser18336

Vendég
Szép volt eki, jól egymásnak uszítottad a népet :)
Ahogy felnőtt emberek agyában körberajzolódik az ötlet miszerint "uh most felmegyek külsőre jól megmondom a magamét!"
Ilyen ez a felnőtt testben gyermek lélek!

ezért aztán feljöttél külsőre, és jól megmondtad a magadét! alaposan beoltottál mindenkit!
 

DeletedUser19367

Vendég
Kozben Gimi kiraly probal toborozni az ellentol, mert harcban nem megy ugy a szeker ahogy gondolja :D
 

DeletedUser19651

Vendég
Dévnél magyarországon csak 11 jobb játékos létezik.
 

DeletedUser19331

Vendég
Eklézsiás Mester!

Kérhetném, hogy engem is sorszámozzon be? Remélem, megosztja velünk, hogy mi alapján választja ki a "top" játékosokat. Talán beleférek még a top 10000-be. Vagy várjunk, van egyáltalán annyi játékos? Na mind1. :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent