VILÁG 55

  • Témaindító DeletedUser19651
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser19651

Vendég
Eki azt is mondta csak technikai klánok lesznek akkor pilvo hazudott ? :O

Technikai klánokban látom a jövőt. V55ön is ez a lehetséges út a Fanatic- NB-Nemesis triónak. Az is egy opció hogy a Fanatic kipottyan( Top tagok megindítják majd a folyamatot) majd a 2 klánból raknak össze egy No Man is Omen klánt akik méltó ellenfelek lesznek az O-SZnek
 

DeletedUser18625

Vendég
Technikai klánokban látom a jövőt. V55ön is ez a lehetséges út a Fanatic- NB-Nemesis triónak. Az is egy opció hogy a Fanatic kipottyan( Top tagok megindítják majd a folyamatot) majd a 2 klánból raknak össze egy No Man is Omen klánt akik méltó ellenfelek lesznek az O-SZnek
O -sz ?
Olvadni Szeretnénk ?
 

DeletedUser18625

Vendég
Amúgy :D szégyen a magyar klànháború nincsenek erős klánok csak jól toborzó emberek ...

Mindegyik klánból lehetne sorolni ki kinek húz falut kik a kémjelöltek

Többklános rendszer egy picsafüstnyi szerveren , őszintén még azon lepődöm meg , hogy kijár ide bárki is döngetni a mellét hogy , ki a jobb miközben régen egy szúnyogcsípés is nagyobb volt mint amostani világok

Az os hisztije is amit levertek hogy ne legyen őrtorony se tenplom se stb ... meg a többiek is :D ezat verjétek magatokat földhöz , hogy ilyen világokon mertek egyáltalán győzelemről meg tudásról beszélni
 

DeletedUser19667

Vendég
I never love </3 csomany és ő sosem lesz a legjobbak közt :(


Nekem elég ha elolvasom a külsőt 2-3 havonta. Mindig eszembe jut miért ne fektessek annyi erőt és ppt bele hogy top játékosok közé soroljon EKI mester! Szerencsére az én önbecsülésem nem azon múlik hányadik vagyok a rangsorban :D
De még mindig I LOVE SWAK , a többiek csak piskóták :D :D :D
 

DeletedUser18625

Vendég
Nekem elég ha elolvasom a külsőt 2-3 havonta. Mindig eszembe jut miért ne fektessek annyi erőt és ppt bele hogy top játékosok közé soroljon EKI mester! Szerencsére az én önbecsülésem nem azon múlik hányadik vagyok a rangsorban :D
De még mindig I LOVE SWAK , a többiek csak piskóták :D :D :D
Milyen szerencse :)
 

DeletedUser19651

Vendég
csomany jó képességű jatekos pedig kár érte hogy nem játszik kellően aktívan így a ranglistán Soul Murder(10 világonként 1 világ) mögött helyezkedik el.

.....43. Csomany
 

DeletedUser19367

Vendég
GIMIIma ekkor: 18:47

Sziasztok.

Rövid leszek.
Ajánlott titeket egy jstekos miszerint kérdezzem meg, hogy volna e kedvetek velünk folytatni a szervert !?

Tudom furcsa a kérdés , de

-nekünk kell a délnyugati resz az OS ellen. Ha ezt háború helyett toborzassal tudjuk , engem nem zavar, sőt időben jobban is járunk .

-híre ment h a vezetőséggel nálatok sokaknak gondja van és nem lehet a jövőt látni stb stb... Itt nálunk kaptok jövőt és fejlődhettek...
Eddig 4 tag JELENTKEZETT tőletek akikeket a szóbeszeddel ellentétben nem én kerestem meg. Meg is egyeztem velük.

Várom a választ. Itt csapat van amit azért építünk, h szervereken át együtt lehessünk.

King Gimii

Aláírás: king gimi
 

DeletedUser19367

Vendég
akkor nezzuk csak meg a Fanatic komoly vezetőségét:
Mileena, kommentár nélkül.
Papirember, aki már egyszer befejezte ezt a szervert.
 

DeletedUser17978

Vendég
és ez alapján készült az első magyar nyelvű használati útmutató a vendéglátás és idegenforgalom tavalyi adatait összegző kiadvány tehát ennek ellenére már megint nem írtam semmi lényegre törőt csak azt tudnám hogy akkor miért olvasod még mindig nincs vége. De.
 

DeletedUser16135

Vendég
jól van, kitaláltam, de a te szádból szebben hangzott Vadi :rolleyes: :*
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent