Fogadó

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser19331

Vendég
Sziasztok!

Tudjátok, ez a külső fórum is pont olyan, mint azok a típusú sorozatok, amiket ha nem nézel 1 évig, akkor is tudod, hogy mi történik benne. Felnéztem külsőre X hónap után, és mondhatom, hogy sok minden nem változott. Az alapja a külsőnek ugyan az. Van aki agyon isteníti magát, akkor vannak, az egymást keresztbe mocskoló felek, vannak a trollok, vannak a közösség azon 1%-a aki értelmes, kultúrált formában szól hozzá a dolgokhoz, és vannak a külső szemlélődök, akiknek lényegében semmi köze nincs a világhoz, de nagyon okosnak próbálják mutatni magukat. Nem szeretnék megsérteni senkit, de ez egyáltalán nem szórakoztató sok esetben, ami itt folyik kint a legtöbb esetben.(Na nem mintha számítana az amit Én mondok.)

Na de nem is értem miért írok ide, további jó "szórakozást" kívánok nektek. Majd 2-3 hónap múlva visszanézek, és szinte fogadni mernék, hogyha egyáltalán akkor még fog menni ez a szerver, vagy maga a kh mint olyan létezni fog még, ugyan ez lesz az alap koncepció ami volt eddig is.

Üdv: SF
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.403
Sziasztok!

Tudjátok, ez a külső fórum is pont olyan, mint azok a típusú sorozatok, amiket ha nem nézel 1 évig, akkor is tudod, hogy mi történik benne. Felnéztem külsőre X hónap után, és mondhatom, hogy sok minden nem változott. Az alapja a külsőnek ugyan az. Van aki agyon isteníti magát, akkor vannak, az egymást keresztbe mocskoló felek, vannak a trollok, vannak a közösség azon 1%-a aki értelmes, kultúrált formában szól hozzá a dolgokhoz, és vannak a külső szemlélődök, akiknek lényegében semmi köze nincs a világhoz, de nagyon okosnak próbálják mutatni magukat. Nem szeretnék megsérteni senkit, de ez egyáltalán nem szórakoztató sok esetben, ami itt folyik kint a legtöbb esetben.(Na nem mintha számítana az amit Én mondok.)

Na de nem is értem miért írok ide, további jó "szórakozást" kívánok nektek. Majd 2-3 hónap múlva visszanézek, és szinte fogadni mernék, hogyha egyáltalán akkor még fog menni ez a szerver, vagy maga a kh mint olyan létezni fog még, ugyan ez lesz az alap koncepció ami volt eddig is.

Üdv: SF

Ne higgyetek neki, csak lájkot gyűjt :D
 

DeletedUser20021

Vendég
''...................
- Ki vagy te?
- Én nagyon ki vagyok, a rőzsétől, de nem baj...
- Én azt kérdeztem, hogy ki vagy?
- Én nem vagyok anyóka, én vagyok egy gyönyörű elvarázsolt szőke királykisasszony vagyok, da.
- Da, Te vagy királykisasszony? És mikó lesz belőled megint gyönyörű királykisasszony.
- Úgy szól a varázslat, aki engem háromszor magáévá tesz, akkor én leszek királykisasszony.
- Háromszor?
- Igen.
- Akkó te a büdös rohadt életbe nem leszel többet királykisasszony.

Herceg gondolta, hátha lesznek csodák, fejére húzta a vödört, és meghajtotta anyókát, mint Singer a varrógépet. Reggel levette fejéről a vödör, anyóka csúnyább vót, mint valaha.

- Na, most téged megöllek, mert hazudtál! Te hazudtál, te nekem azt mondtad, hogy ha leszel, ha én téged háromszor, királykisasszony, neked már két királykisasszonynak kéne lenni! Megöllek.
- Hány éves vagy te, herceg?
- Huszonhét!
- És még hiszel a mesékbe'? Há-há-há....... ''
:D
 

RedGrange

Well-Known Member
A reakció pontszáma
255
Regisztralj be! :D
Es vedd fel a kapcsolatot

Áh, nem hiszem, hogy én fogom még valaha magyar szerveren tolni. Előbb olvasgattam DJ topikját, egy nemzetközi szerver sokjal izgalmasabb lenne egy erős magyar klánnal.
"Itthon" már csak a fikázás megy mindig ahogy látom, azt meg soha nem szerettem.
 

DeletedUser18336

Vendég
Áh, nem hiszem, hogy én fogom még valaha magyar szerveren tolni. Előbb olvasgattam DJ topikját, egy nemzetközi szerver sokjal izgalmasabb lenne egy erős magyar klánnal.
"Itthon" már csak a fikázás megy mindig ahogy látom, azt meg soha nem szerettem.

nézz fel nemzetközi külsőre :D
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Áh, nem hiszem, hogy én fogom még valaha magyar szerveren tolni. Előbb olvasgattam DJ topikját, egy nemzetközi szerver sokjal izgalmasabb lenne egy erős magyar klánnal.
"Itthon" már csak a fikázás megy mindig ahogy látom, azt meg soha nem szerettem.
Nehogy azt hidd,hogy nemzetközi különb..sőt....
Több helyről származó ember...több ember stb..
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent