Csevegő

  • Témaindító DeletedUser7641
  • Kezdés ideje

DeletedUser19759

Vendég
fúúúúúúú ma megint oda vertek az AG nak!
mondjuk szerintem milena átadta azokat a falukat ingyen, mint ahogy állítása szerint nekünk is a gabriel fiókot cserébe némi megegyezésért.
milena szerintem fejezd be a kh-t mert az agyadra ment!!!! ezt tényleg jó indulatból mondom.
már nem tudod kinek mit hazudozol és összekevered a dolgokat!
 

DeletedUser16135

Vendég
ez rémes...már megint mit csináltunk itt páran, hátbatámadva? o_O:confused:

rex támadása tudtom szerint nem volt "lebeszélve" :) de a beérkező 30 kard, meg pár Spártás foglalás már nem számit o_O legalábbis mikor utoljára néztem, ma nem voltam igazán KH-n. de biztos erről is mi tehetünk :oops:;)
 

DeletedUser19708

Vendég
Gratulálok minden LW-AG-s játèkosnak, az arma miatt, V50 kísért minket ahogy észrevettem, kialakulóban van egy újabb szövetség, az LW-AG szemèlyében, kitudja, talán hármas szövetség is lesz :))

Meglepett minket is, hogy közösen támadtak, de lehet, hogy a véletlen műve volt, hogy pont egy nap csapódtak XD


Minden jót továbbra is :)

Z
 

DeletedUser19757

Vendég
Bogyó és Babóca ma jól meg :D
Minden rózsaszínű. ugyanitt töltenivaló 973 db ELADÓ. :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

christin

Member
A reakció pontszáma
27
Gratulálok minden LW-AG-s játèkosnak, az arma miatt, V50 kísért minket ahogy észrevettem, kialakulóban van egy újabb szövetség, az LW-AG szemèlyében, kitudja, talán hármas szövetség is lesz :))

Meglepett minket is, hogy közösen támadtak, de lehet, hogy a véletlen műve volt, hogy pont egy nap csapódtak XD


Minden jót továbbra is :)

Z
Csak addigra legyen aki marad az AG-ben.Nagyobb a jövés menés mint a Spartaban volt. :)
 
Fent