Csevegő

  • Témaindító DeletedUser7641
  • Kezdés ideje

DeletedUser13406

Vendég
köszönöm a válaszokat:) ajánlom nektek eme humoristát) Hofi Gézát
az alábbit meg kis dopingnak)


 

DeletedUser13406

Vendég
Felesleges bár mit is cáfolni. A.Johnny ismered bizti azt a közmondást,hogy mi van a palacsintába!:eek::eek::eek:de még mekkora.én spéci most szembesültem vele..Őszintén van még valaki aki értékelné a tiszta játékot?hát most kicsit padlót fogtam:(:(:(
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Felesleges bár mit is cáfolni. A.Johnny ismered bizti azt a közmondást,hogy mi van a palacsintába!:eek::eek::eek:de még mekkora.én spéci most szembesültem vele..Őszintén van még valaki aki értékelné a tiszta játékot?hát most kicsit padlót fogtam:(:(:(
ki nem játszott tisztán?
talán a bontásoknál lehet ráfogni az új tagokra,hogy nem adták meg a kötelező 48at, a szép 72őről ne is beszéljünk,valamint arról,hogy "menekültet toboroztak" (akik nem adták meg utána a 48at vagy 72őt) alapvetően buta lépésnek tartom,mert a spárta továbbra se érintkezik talán 20 falunál többel a DA-val.Talán annyira volt jó,hogy most a spárta megerősödik,kiszedik az AG-t és megy a védő küldés a részükről az LW-nek vagy költöztetik őket fel,mást nem tudok elképzelni.
Ebben nem látok akkora kivetni valót,hogy a Spártának magyarázkodnia kellene,jól csinálta a diplomáciát még,kényelmesbe,az LW meg lépett 1 butaságot,de ki tudja,lehet hogy így nyerik meg a világot.
Ettől nem kell padlót fogni,ez minimális csavar a világban,ami várható volt,voltak itt már nagyobb hibák,és nagyobb csavarok,ez semmiség volt,3-4 átvett tag meg 1 szövi bontás most ebben semmi nagy cucc nincs,úgy,hogy várható volt a dolog.
 

DeletedUser19757

Vendég
Szerintem csak idő kérdése és hátbafogja szúrni az -lw-t a spárta(Tipikus Spárta lenne). Az elhelyezkedés alapján is eléggé egyértelmű, hogy útban van az -lw- a spártának, hiszen jóformán nem is érintkeznek a -da-val, pedig elvileg a "-da- ellen fogtak össze" vagy mi. :)


Az az AG specialítása.
Szerintem simán Jogvédetté tette a hátbaszúrást.:D
 

DeletedUser19757

Vendég
Én inkább ara vagyok kíváncsi h a Sparta mikor fogja hátba támadni/be toborozni az Lw :oops:

Mennek a kavarások rendesen :rolleyes:


A legszebb az egészben ,
Felesleges bár mit is cáfolni. A.Johnny ismered bizti azt a közmondást,hogy mi van a palacsintába!:eek::eek::eek:de még mekkora.én spéci most szembesültem vele..Őszintén van még valaki aki értékelné a tiszta játékot?hát most kicsit padlót fogtam:(:(:(

Van még .Bár egy klánra már nem elegendően.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.375
beszéljünk arról,hogy Miléna miért nincs mostanában külsőn?
Miért bukják a falukat sorra??
Miért dobják be a fiókokat sorra?
Miért lépnek ki a klánjából sorra?

Szerintem azt mindenki tudja, hogy Miléna gyenge szervező, és gyenge vezető, akik régebbiek tudták jól, hogy top1-ből 2/3os uralással is tudna veszíteni. Viszont játékosként jó, de nem összekeverendő a jó játékos és a vezető. Aki jó játékos, sosem lesz azért jó vezér, mert elsőre megtud vágni egy vonatot.

De azért remélem leesett, hogy csak szarkasztikából mondom az lw és lsw dolgot. :)
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Szerintem azt mindenki tudja, hogy Miléna gyenge szervező, és gyenge vezető, akik régebbiek tudták jól, hogy top1-ből 2/3os uralással is tudna veszíteni. Viszont játékosként jó, de nem összekeverendő a jó játékos és a vezető. Aki jó játékos, sosem lesz azért jó vezér, mert elsőre megtud vágni egy vonatot.

De azért remélem leesett, hogy csak szarkasztikából mondom az lw és lsw dolgot. :)
:( Azt hittem valaki megint van a fiókodban és új infót írsz :p:p persze,hogy leesett,csak dolgozok,és fáradt vagyok nem tudok mindenen kacagni :(
 

DeletedUser19759

Vendég
ki nem játszott tisztán?
talán a bontásoknál lehet ráfogni az új tagokra,hogy nem adták meg a kötelező 48at, a szép 72őről ne is beszéljünk,valamint arról,hogy "menekültet toboroztak" (akik nem adták meg utána a 48at vagy 72őt) alapvetően buta lépésnek tartom,mert a spárta továbbra se érintkezik talán 20 falunál többel a DA-val.Talán annyira volt jó,hogy most a spárta megerősödik,kiszedik az AG-t és megy a védő küldés a részükről az LW-nek vagy költöztetik őket fel,mást nem tudok elképzelni.
Ebben nem látok akkora kivetni valót,hogy a Spártának magyarázkodnia kellene,jól csinálta a diplomáciát még,kényelmesbe,az LW meg lépett 1 butaságot,de ki tudja,lehet hogy így nyerik meg a világot.
Ettől nem kell padlót fogni,ez minimális csavar a világban,ami várható volt,voltak itt már nagyobb hibák,és nagyobb csavarok,ez semmiség volt,3-4 átvett tag meg 1 szövi bontás most ebben semmi nagy cucc nincs,úgy,hogy várható volt a dolog.
Ez a felvettek pár tagot a szövi bontása után , nem teljesen igaz. Ugyanis meg szövi volt amikor már a hatunk mögött szövetkeztek ezek mindenkivel. És kozben sorra vettek fel az általunk támadott klán tagjait.
 
Fent