Csevegő

DeletedUser

Vendég
Igen ez ilyen, ha az ember oszinte jonnek a negativ hosszaszolasok, kozben aki kicsit belegondol teljesen osztja a velemenyemet.
DE, nyugodtan meg is lehet cafolnim esz ervekkel.

Az idõpont és a stílus ami szerintem hagy némi kivánni valót maga után. A HNK ezt az utat választotta. A világ befejezésének közelettével erõsödik a hangod megint és nem elöször már. Engedd el ezt a dolgot ahogy én is elengedtem anno. Felesleges köröket futni holmi önigazolás miatt.
 

DeletedUser19570

Vendég
noobok, lazan kihasznaltuk oket es meg mostse esik le nekik :D
par honapja szandekosan provokaltam oket, mert leakartam jatszani random es hnk ellen, mert ugy merlegeltem hogy 4-5 akkori sbt taggal megerosodve a faluhatrany ellenere siman behuzzuk, de mivel pilvo szavat adta ellett dobva az otletem.
de az nagyon durva volt, hogy kb. mindent elturt HNK, sztem ha betamadom oket azt is lenyelik :D oszinten, sajnalom oket, kb. a semmiert jatszodtak 9 honapot vagy mennyit, mert fejlodni nem fejlodtek na meg meg plecsni sincs...erdekes jatekelmeny lehetett, kb. mint a konnyitett vilag.


Komolyan? Ez komoly? Létezik ilyen utolsó semmirekellő "ember" vagy képződmény vagy nem tudom mi...Muszáj megalázni másokat? Azt amugy vágod,hogy te semmit szó szerint SEMMIT nem tettél le itt az asztalra? Ingyen falukon megnöttél,hogy berinyáld magad a Tech-be miközbe ellene harcolsz? Hát gyere játszuk le kisfiu..Mert 15 nél többnek nem nézlek..Plussz tuti vernek naponta vagy nem tudom :(

Mellesleg nem hogy én,de a HNK nagy része rommá verne 1v1 be annyira tudatlan vagy sajnos. Benne vagy a győztes klánba és kapsz plecsnit de hogy miért azt nem tudom. A HNK összes tagja jobban megérdemelné mert ők legalább foglaltak talán mást is belsön kivül.

Ideje lenne fellépned a zaklatóid ellen és nem itt kiélni magad szerintem,ez egy atyai jó tanács ha már a sajátod nem nevelt meg.
 

DeletedUser19367

Vendég
hmm....
mondom, indokold meg mi nem igaz abban amit irtam.
ha nem hasznaltuk ki a HNK-t azt jelenti, hogy ok is nyertek valamit? na de mit? indokold...ne csak szemelyeskedj :)
annyit tettem le az asztalra emennyit kellett, barmilyen hihetetlen se nekem se a dual tarsamnak nem volt nagy motivacio a ketszeres faluelony, kitoltuk a nukokat ahova kellett es figyeltunk reality ne lepjen meg ejjel, ennyit adtunk bele semmivel se tobbet..minek?
 

Tikky

Member
A reakció pontszáma
74
Sosem érted meg, hogy nem azzal van a baj amit írsz hanem azzal amilyen primitív, tanulatlan és alpári stílusba teszed. Mindenkinek lehet saját véleménye, de ha van is, akkor azt ne úgy írd le, hogy másokat folyamatosan megalázol vele. Emberekről beszélünk bazdki akik ugyanúgy dolgoznak a való életbe, gyereket nevelnek stb. Mi lenne ha nem ilyen ocsmány hangvételbe beszélnél róluk?? ,saját magad minősíted ezekkel az írásaiddal.
Már a 3-as szövetség megalakulásakor is tisztában volt a HNK tagság azzal, hogy nem lesznek benne a TECH-be és ezekkel a feltételekkel is elfogadták a megállapodást.
52 emberről beszélünk akik ha nem is profik, de azért jönnek fel erre a már lassan undorító játékra, hogy jól érezzék magukat, tanuljanak és egy csapat részesei legyenek. Ha jól érzik magukat ezen feltételek mellett is akkor miért kell róluk így beszélni? Lehet, sőt szinte biztos vagyok benne, hogy a HNK fórumon jobb a hangulat mint a mi közös fórumainkon. Bár ehhez a "remek" hangulathoz Te is hozzájárultál szüntelen, erről inkább el sem mondom a véleményem mert a végén megint cica harc lesz.
Nem mindenkinek ugyanazt jelenti a sikerélmény, lehet, hogy a HNK-sok nem kapnak plecsnit de egy jó kis társaság alakulhatott ki akikből ha nem is mindenki, de talán jópáran tovább mennek más szerverekre együtt. Senki nem profin kezdte. (Ha már a plecsni kérdésnél járunk nem is értem miért léptél be a TECH-be ha már ennyire hangsúlyoztad, hogy mennyire szánalmas?? Legalább lett volna tököd kiállni az álláspontod mellett úgy mint Sacracorának, és nem belépni, vagy mégis számít a plecsni???)
Most hagyjuk azt a hülye dumát, hogy beszariak mert mindannyian tudjuk, hogy ha az SBT- mellé állnak akkor 3 hét alatt beszedte volna őket a Random-Respi. Az égvilágon semmin nem változtatott volna a szerver sorsában az, hogy hova állnak.
Nem védek én senkit és álszent se szeretnék lenni, mert ha a random és a respi végül úgy döntöttek volna, hogy lejátsszák (aminek én különösen örültem volna személy szerint, de Benék megbeszélték és nem mondok neki ellent) akkor azok között a hőbörgők között lettem volna én is, akik azt támogatják, hogy a Random-HNK szövetség se maradjon és mindenki menjen mindenki ellen.
Ha már ennyire érvelsz a személyeskedés mellett akkor felcsaphatnál pár tanulmányt, hogy mit is jelent valójában, mert barátom az is az, hogy te folyamatosan ennyi ember közösségét illeted lealacsonyító jelzőkkel.

Ahhoz meg csak annyit fűznék hozzá, hogy Te csak "40%on játszottál mert ennyi kellett", hogy nagyon szeretném én már egy szerveren látni amikor Te 110%ot mutatsz. És ez nem "személyeskedés" csak lenne kedvem látni a nagymestert játszani, remélem megélem azt a napot.

És külön vicces számomra, hogy neked van a legnagyobb szád a HNK ellen amikor még ők is többet tettek le arra a bizonyos asztalra mint Te. De tudom tudom, ha oda tetted volna magad most nem lenne kérdés ki lesz a top1.

Tikky voltam
 

DeletedUser19053

Vendég
de azért jönnek fel erre a már lassan undorító játékra, hogy jól érezzék magukat, tanuljanak és egy csapat részesei legyenek.

mondjuk nem tudom mennyit tanultatok ezzel a csendes "beletorodessel" a szerveren. Dehat van aki a focit is csak nezni szereti jatszani nem, ez se kulonb ;)
 

DeletedUser19570

Vendég
hmm....
mondom, indokold meg mi nem igaz abban amit irtam.
ha nem hasznaltuk ki a HNK-t azt jelenti, hogy ok is nyertek valamit? na de mit? indokold...ne csak szemelyeskedj :)
annyit tettem le az asztalra emennyit kellett, barmilyen hihetetlen se nekem se a dual tarsamnak nem volt nagy motivacio a ketszeres faluelony, kitoltuk a nukokat ahova kellett es figyeltunk reality ne lepjen meg ejjel, ennyit adtunk bele semmivel se tobbet..minek?


Hát én személy szerint egy másodpercig se használtam ki őket. Tiszteltem és segitettem is nekik. És teljesen egyetértek Tikky minden szavával..

Veled nem lehet beszélni,veled semmit se lehet. Csak sajnálatot érzek irántad és azok iránt akik bármilyen szinten is tudnak azonosulni veled.

Sajnálom hogy az ilyen emberek vannak a győztes klánba amikor a HNK bol sokkal többen megérdemelnék mint pl te...
 

Tikky

Member
A reakció pontszáma
74
mondjuk nem tudom mennyit tanultatok ezzel a csendes "beletorodessel" a szerveren. Dehat van aki a focit is csak nezni szereti jatszani nem, ez se kulonb ;)

Nem HNK-s vagyok ha erre gondoltál.

Nekem aztán teljesen mindegy elhiheted, nem is erre irányult az írásom.
Viszont egy megye 3 U16 vs. Barca felnőtt keret 0:25 után megnézném mennyire lenne kedved tovább folytatni a meccset:D
 

DeletedUser19367

Vendég
eddig egy szerverem volt ahol celom az volt, hogy top legyek, sikerult is laza top3 voltam a v48-on(ugy mentem at a HNK-n mint kes a vajon) es top1 lehettem volna nagyon lazan, hiszen Ultores felhivott es ramhagyta a top2 fiokjat, de mivel a motivaciom nem tartott sokaig elengedtem.
ez nem egy bonyolult jatek, csak ido kerdese a helyezes.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
eddig egy szerverem volt ahol celom az volt, hogy top legyek, sikerult is laza top3 voltam a v48-on(ugy mentem at a HNK-n mint kes a vajon) es top1 lehettem volna nagyon lazan, hiszen Ultores felhivott es ramhagyta a top2 fiokjat, de mivel a motivaciom nem tartott sokaig elengedtem.
ez nem egy bonyolult jatek, csak ido kerdese a helyezes.

Yugi megint el szabadultál?

Azt ne feled, hogy 48an is, mint ahogyan máshol is senki sem lenne sehol a klánja nélkül :D

Mellesleg, ott is a klán ment, ahol te el felejtettel indítani (hányszor is?) :)

Yugi, kár el játszani ezt minden világ végén :p
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Én egy valamit nem értek Yugival kapcsolatban, ezt ha meg tudod magyarázni, meg fogom érteni, de:

45-ön is meg itt is folyamatosan toltad, hogy jaj, milyen szánalmas az összeállás, ott majd az FS ellen, itt meg a Random ellen állsz ellen, aztán végül mindkét helyen kussba (?) elsők között léptél a győztes klánba. Ennek az okát elmondod, mert eskü érdekel.

Amit írsz, alapvetően nem hülyeség, mert a győzelmetekhez elég minimális köze volt a HNK-nak, de ahogy tálalod, az nagyon nevetséges, és éretlen. A tisztelet, és az érett gondolkodás hiányzik belőled már V28 óta, azóta csak szakaszosan jön elő egy tök kedvelhető, nem idióta éned, de valamiért mindig visszatérsz ehhez a kőbunkó, csőlátású paraszthoz, amit nem értek, miért jó neked. De nem is az én dolgom érteni :)
 

DeletedUser

Vendég
45-ön se tetszett a tech klán ötlete ott átadtam a helyem egy másik játékosnak aki csak a faluim átvételével lehetett ott a gyöztes csapatban. Az 50-en sem tetszett a dolog ott meg sem vártam a végét letettem a lantot. Ennyi. Ki állsz azért amit jónak tartasz akkor tedd is meg ne csak mondj Á-t és teszel B-t .

Részemrõl ennyi
 

DeletedUser19053

Vendég
Nem HNK-s vagyok ha erre gondoltál.

Nekem aztán teljesen mindegy elhiheted, nem is erre irányult az írásom.
Viszont egy megye 3 U16 vs. Barca felnőtt keret 0:25 után megnézném mennyire lenne kedved tovább folytatni a meccset:D
tudtommal a HNK-rol volt szo az irasodban, es rajuk celoztam rad nem, ugyhogy ne vedd magadra mas inget :)
 

DeletedUser19367

Vendég
Én egy valamit nem értek Yugival kapcsolatban, ezt ha meg tudod magyarázni, meg fogom érteni, de:

45-ön is meg itt is folyamatosan toltad, hogy jaj, milyen szánalmas az összeállás, ott majd az FS ellen, itt meg a Random ellen állsz ellen, aztán végül mindkét helyen kussba (?) elsők között léptél a győztes klánba. Ennek az okát elmondod, mert eskü érdekel.

Amit írsz, alapvetően nem hülyeség, mert a győzelmetekhez elég minimális köze volt a HNK-nak, de ahogy tálalod, az nagyon nevetséges, és éretlen. A tisztelet, és az érett gondolkodás hiányzik belőled már V28 óta, azóta csak szakaszosan jön elő egy tök kedvelhető, nem idióta éned, de valamiért mindig visszatérsz ehhez a kőbunkó, csőlátású paraszthoz, amit nem értek, miért jó neked. De nem is az én dolgom érteni :)


v45 más volt, ott leultem Arkkal megbeszéltem elfogadtam, nehezen is lenyeltemm megertettem azt, hogy neki Light a baratja megbeszeltek valamit, ahoz tartjuk magunkat es kesz, na meg egy akkor veretlen Sparta volt a skalp.

v50 teljesen mas, itt nincs baratsag a klanok kozott, itt egyszeruen barmilyen szavanyu, lenyeltuk azt a szolot...

azt, hogy kilepek vagy maradok a klanban meg nem dontottem el, ha antinak nem lesz hely valoszinu atadob neki, hogy legyen meg a 9. plecsnie :D
 

DeletedUser19570

Vendég
Az hogy nincs barátság a klánok között az az olyan fajták miatt van mint te. Akik hergelnek direkt és uszitanak. Egész szerver alatt az R el dolgoztam össze kb. Majd jöttél te meg a pajtásaid és uszitottatok ahol csak tudtatok. :)
 
Fent