Csevegő

DeletedUser19095

Vendég
Azért egészen nagy különbségek vannak csaló és csaló között is...
Míg valaki csak akkor használja amikor tényleg szükség van rá, addíg más egy komplett armát időzítővel küldözget. Ugye swak? Hiába is tagadod...
 

Sir Kamra

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Azért elég szomorú, hogy egy nehezen kiharcolt pp-mentes, jubileumi szerveren nem akadt egy klán sem mely fel tudta venni harcot az SBT-vel, csak harmad magával. Azok akiknek most feszül a melle, hogy milyen ügyesen elbántak velük, meg azok akik csak itt voltak végig osztani az észt és uszítani, azoknak eléggé elfajzott értékrendje lehet, és saját magukat alacsonyítják le az SBT-sek alá, hogy 3 klán kelett egy 4. ellen a labdába rúgáshoz :)

Gratulálok srácok szép volt! Ezt ne írjátok bele az önéletrajzotokba ;)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser18625

Vendég
Azért elég szomorú, hogy egy nehezen kiharcolt pp-mentes, jubileumi szerveren nem akadt egy klán sem mely fel tudta venni harcot az SBT-vel, csak harmad magával. Azok akiknek most feszül a melle, hogy milyen ügyesen elbántak velük, meg azok akik csak itt voltak végig osztani az észt és uszítani, azoknak eléggé elfajzott értékrendje lehet, és saját magukat alacsonyítják le az SBT-sek alá, hogy 3 klán kelett egy 4. ellen a labdába rúgáshoz :)

Gratulálok srácok szép volt! Ezt ne írjátok bele az önéletrajzotokba ;)
blablablablablablabla , ellettek picsázva kész , tökmindegy , hogy hogy , uugyan anyni joguk volt bármihez nem kell mártírrá avatni őket XD
 

Sir Kamra

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Szerintem győzelem és győzelem közt is van különbség, ezek szerint neked nincs. Ez kicsit olyan, mint amikor ketten indultok egy futóversenyen és és fél távon kirugod az ellenfeled lábát. Annak eltörik a lába és nem tud versenyezni. Majd amikor tolokocsival begurul az eredmény hirdetésre az orra alá dörgölöd az érmedet és büszke vagy hogy első lettél ellenfél nélkül. Ha neked ez így jó akkor gratulálok :))
 

DeletedUser18625

Vendég
Szerintem győzelem és győzelem közt is van különbség, ezek szerint neked nincs. Ez kicsit olyan, mint amikor ketten indultok egy futóversenyen és és fél távon kirugod az ellenfeled lábát. Annak eltörik a lába és nem tud versenyezni. Majd amikor tolokocsival begurul az eredmény hirdetésre az orra alá dörgölöd az érmedet és büszke vagy hogy első lettél ellenfél nélkül. Ha neked ez így jó akkor gratulálok :))
elég durva hasonlat :) alaptalan is .....

az sbt-nek minden legális eszköze megvolt ahhoz , hogy nyerhessen , nem tiltották meg nekik , hogy dipozzanak ( amit többször is elrontottak) nem tilották meg nekik a toborzást ( nitrox, hazd ..sbt power betörlök ) sem semmi egyebet a klánfunkcioktól , egy percig enm tudom sajnálni , headet , ugyan ugy próbálta furni a többi klánt , sőt levelek százait küldte ott is itt is ki , hogy csatlakozzanak hozzá , mint az NF-nél csak elfelejtette , hogy ezek a klánok nem akarnak szét esni senki nem akar a legendás legyőzhetelen sosem adom fel és nem toborzom életérzésű sbt-be menni ....

szóval ez egy tragikoméfia :D vicces halál egy klánnak , de uyganakkor szánalmas is .... harc nélkül bedobni a törölközőt ... hát ez csúcs :D
 

DeletedUser18836

Vendég
Igen,igen SBT a legnagyobb,az ász a mindenkinél jobb és mi csúnya szövisek összeálltunk, hogy legyőzzük ezt a majdnem tökéletes klánt azt most mégis úgy szétestetek mintha nem is lettetek volna... nah ez volt az, hogy sose törtök meg meg semmi...

Sajnálom de ez egy ilyen játék... ezt húzta nektek a gép.

Igaza van ebben swaknak nektek is megvolt minden lehetőség mégse éltetek vele.

Helyette folyamatosan ment a kötözködés, mindenért de a kedvencem a "csalás" volt amikor énis feltudok hozni legalább ennyi "legendás" pillanatot amire azt lehet mondani 1-1 eset lehet nem biztos olyan de azért a többi...

Én is feltudok hozni, hogy mit művelt xy a másik oldalról de fölösleges, hisz ti "makulátlanok" vagytok úgyis... mi meg a szemetek és csalók de azért "tisztelet a kivételnek".

Úgy lett döntve, hogy feladjátok, ennyi.

Amit azelöttig leműveltetek, hogy feladta a vezéretek fejben azért le a kalappal tényleg nem nagyon van olyan klán ami olyat megtudna ismételni... de amit meg most csináltok azt meg hagyjuk is...
 

Sir Kamra

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Mivel nem voltam a szerven sokáig, így nem vagyok teljesen tisztában a diplomáciával. Hülyeséget meg nem akarok írni, de ha jól emlékszem veletek is volt Dipó, de szemtelenül barbiztatok a területünkön, ergo totál nem baráti szàndék volt, csupán meg akartatok erősödni, hogy nehezebben menjünk át rajtatok. Persze lehet rosszul emlékszem.
Sajnos manapság a szövetségek sokat nem érnek, ezért is leszek kíváncsi a továbbiakra, hogy tényleg meg alakul e a technikai klánotok.


Másik kérdésem Swak: miért akartàl technikai klànt, ha utána az a bajod hogy túl hamar vége a szervenek? Miért hiányzik neked az egyenlőtlen küzdelem?
 

DeletedUser18836

Vendég
Mivel nem voltam a szerven sokáig, így nem vagyok teljesen tisztában a diplomáciával. Hülyeséget meg nem akarok írni, de ha jól emlékszem veletek is volt Dipó, de szemtelenül barbiztatok a területünkön, ergo totál nem baráti szàndék volt, csupán meg akartatok erősödni, hogy nehezebben menjünk át rajtatok. Persze lehet rosszul emlékszem.

Ez pontosan nem tudom hogy volt mert nem voltam akkor még a klánba de erre azt tudom mondani, hogy majdnem minden szövetség valamilyen érdek(ek) miatt jönnek létre nem pedig baráti szándékból.
 

Sir Kamra

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Igen,igen SBT a legnagyobb,az ász a mindenkinél jobb és mi csúnya szövisek összeálltunk, hogy legyőzzük ezt a majdnem tökéletes klánt azt most mégis úgy szétestetek mintha nem is lettetek volna... nah ez volt az, hogy sose törtök meg meg semmi...

Sajnálom de ez egy ilyen játék... ezt húzta nektek a gép.

Igaza van ebben swaknak nektek is megvolt minden lehetőség mégse éltetek vele.

Helyette folyamatosan ment a kötözködés, mindenért de a kedvencem a "csalás" volt amikor énis feltudok hozni legalább ennyi "legendás" pillanatot amire azt lehet mondani 1-1 eset lehet nem biztos olyan de azért a többi...

Én is feltudok hozni, hogy mit művelt xy a másik oldalról de fölösleges, hisz ti "makulátlanok" vagytok úgyis... mi meg a szemetek és csalók de azért "tisztelet a kivételnek".

Úgy lett döntve, hogy feladjátok, ennyi.

Amit azelöttig leműveltetek, hogy feladta a vezéretek fejben azért le a kalappal tényleg nem nagyon van olyan klán ami olyat megtudna ismételni... de amit meg most csináltok azt meg hagyjuk is...

Nekem úgy dereng hogy te NF-s voltál akik igen hamar szét estetek. Pedig nem volt a világ ellenetek. Most akkor miről préfikálsz?
Swaktól elfogadom a kritikàt szöveget, de te aki menekültként kerültél oda... Olyan vagy mint a Franciák a második VH-ban miután a németek szétgyalulták őket, menekülték az Angolokhoz majd amikor megnyerték neked a háborút vered a melled :D
 

DeletedUser18625

Vendég
Nekem úgy dereng hogy te NF-s voltál akik igen hamar szét estetek. Pedig nem volt a világ ellenetek. Most akkor miről préfikálsz?
Swaktól elfogadom a kritikàt szöveget, de te aki menekültként kerültél oda... Olyan vagy mint a Franciák a második VH-ban miután a németek szétgyalulták őket, menekülték az Angolokhoz majd amikor megnyerték neked a háborút vered a melled :D
már ne haargudj ha yoda menekült , akkor aklánotok fele meg migráns
 

DeletedUser18836

Vendég
Nekem úgy dereng hogy te NF-s voltál akik igen hamar szét estetek. Pedig nem volt a világ ellenetek. Most akkor miről préfikálsz?
Swaktól elfogadom a kritikàt szöveget, de te aki menekültként kerültél oda... Olyan vagy mint a Franciák a második VH-ban miután a németek szétgyalulták őket, menekülték az Angolokhoz majd amikor megnyerték neked a háborút vered a melled :D
DJ vezette az nf-et amit a távozása után KENYSZERBŐL vettem át. Semmilyen tapasztalatom nem volt mint vezér és head igenis fúrta az nf-et...
Átmentem mert exNF-es felkeresett, hogy ő meg x tag nélkülem nem folytatja de játszani szeretnének azért még.
De gondolom te se léptél át másik klánba sose.
Nem tudsz te semmit.
 

Sir Kamra

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
De léptem át, ki nem. De én vettem részt a végén a mocskolódásból, mert tudtam hogy nincs jogom és vitatható a múltam.
 

Sir Kamra

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
De szerintem lezárhatjuk ezt a kört. Sosem fogjuk ugyan úgy látni a dolgokat.
Swakot nem értem, aki volt ilyen helyzetben 45ön.
 

DeletedUser18836

Vendég
Pontosan... te se leszel az aki megmondja nekem miről "oszthatok észt".
 
Fent