Csevegő

DeletedUser19331

Vendég
Ajha....

Minden elismerésem Don neked és Bay-nek is, ahogyan Sam-nek is :) Csak kiderült az igazság.. :) Kicsit furcsa így külsőt olvasni, hogy kb, mindenki saját magával beszélget, mert a nem kívánatos személyek mellőzve vannak.

Most legalább tudom, mire fel volt ekkora arca swak-nak...

Na de elég is volt mára külsőből. Jó szórakozást nektek. :D

Üdv: SF
 

DeletedUser18625

Vendég
Ajha....

Minden elismerésem Don neked és Bay-nek is, ahogyan Sam-nek is :) Csak kiderült az igazság.. :) Kicsit furcsa így külsőt olvasni, hogy kb, mindenki saját magával beszélget, mert a nem kívánatos személyek mellőzve vannak.

Most legalább tudom, mire fel volt ekkora arca swak-nak...

Na de elég is volt mára külsőből. Jó szórakozást nektek. :D

Üdv: SF
Ha neked ebből kiderúlt bármi is , hajrá :D nekem az derült csak ki hogy kértem scriptet :D aemmi más :)
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Olyan jó olvasni itt ezt a csalás témát.. Ez olyan mintha bagoly mondaná vérébenek,hogy nagyfejű.. Szinte biztos hogy mindenki ki próbált már valami olyat ami szabály ellenes még sincs ekkorára felfújva..biztos ha hátrányba lennének akkor nem is lenne téma.. Nem védeni akarom swakot meg senkit.csak úgy nevetséges az egész. Meg az is biztos,hogy sokszor jelentve lett s még is itt van=->nem csal vagy nincs rá kézzelfogható bizonyíték ami vagy amiatt lehet,mert okos vagy amiatt,mert nem csal jelenleg.
 

DeletedUser

Vendég
Most halggatják a következő netgenszter számot ahonnan az erőt gyűjtik xd

Én közbe előkerestem neked a személyét kedvencem.
68f4fab3d954dbcfd990dad8aa44a03a.jpg
 

DeletedUser18625

Vendég
Olyan jó olvasni itt ezt a csalás témát.. Ez olyan mintha bagoly mondaná vérébenek,hogy nagyfejű.. Szinte biztos hogy mindenki ki próbált már valami olyat ami szabály ellenes még sincs ekkorára felfújva..biztos ha hátrányba lennének akkor nem is lenne téma.. Nem védeni akarom swakot meg senkit.csak úgy nevetséges az egész. Meg az is biztos,hogy sokszor jelentve lett s még is itt van=->nem csal vagy nincs rá kézzelfogható bizonyíték ami vagy amiatt lehet,mert okos vagy amiatt,mert nem csal jelenleg.
Ne vitatkozz velük , hidd el :) birkák , ha ellentmondasz nekik 1000000 fognak neked esni és hadat üzenni de normál embernek , van ennyi esze amúgy , hogy ott ahol élesbe játszik , nem csal , mert minden scriptet meglehet fogni akàr hiszitek akár nem :) csak érteni kell hozzá .....
 

DeletedUser

Vendég
erről már írtam korábban. Nálad ez mindenre megoldás. Igazából lehet is megoldás. Mellőzve....
buta emberekkel nem illik vitatkozni így ha nem haragszol a továbbiakban nem szeretném látni az írásodat.:rolleyes:
 
Fent