Csevegő

DeletedUser19698

Vendég
Lebuktattalak? :S
Miért érintett ilyen érzékenyen? :D
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Megértem ha ismeretlen nevekről írsz ilyeneket,akik számodra csak pp-vel tudnak haladni..
Na de most megtudtam hogy a 2x-es világgyőztes FS klán alapítója Lightrex sem tud..:D
Még szerencse hogy 1 másik PP-zős Légió mellé megy dualba,mi lenne FS-el ha a fővezér kifeküdne..:S

Alig járt le a kezdővédelem és máris érzed a veszted vagy miért emlegetsz máris ennyire? Miközben a top játékosaidnak előbb lett meg az 1000kereskedése mint az 1000kifosztott falva? Vagy mégis mi a problémád? Költöttem énis kis pp-t,de azért közel sem annyit mit egyesek...hallottam hírét,hogy dicsekedsz vele,hogy vagy 3 játékosod is 100k pp-vel jött a világra,hát lelkük rajta. De a csalfa nyelveddel emlegess mást,mert az őszinte szavaid ritkábbak,mint a jegesmedvék a bahamákon. Később mikor szét van rúgva a hátsód akkor behúzod füled-farkad és hárítod a felelősséget...közben meg olyan játékosokra nyújtogatod a csúf nyelved,mint 45Legio akinek a kisujja többet ér,mint te valaha is értél és olyan játéktudással, másokkal szembeni figyelmességgel,türelemmel és alázattal rendelkezik amiről neked fogalmad sincsen. Azt még megértem,hogy engem ki nem állhatsz,hiszen mindig hangoztatom hogy megvetlek téged és mindazt amit képviselsz,de legalább azokat hagyd ki a sárdobálásodból és pocskondiázásodból akik mindig megadták a tiszteletet mindenkinek és évek alatt segítőkészségükkel és lelkiismeretes viselkedésükkel kivívták maguknak hogy felnézzenek rájuk. Tisztában vagyok vele,hogy az évek során semmit nem fejlődtél és itt is az egyedüli út amit a győzelem felé látsz,az mások megbontásán sérgetegésén és elárulásán keresztül vezet neked,de ahogy eddig sem most sem fogod ezzel elérni a célod. Mindazonáltal az,hogy a már a tényleges harc megkezdése előtt belekezdesz tőled is gyomorforgató.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser19698

Vendég
Alig járt le a kezdővédelem és máris érzed a veszted vagy miért emlegetsz máris ennyire? Miközben a top játékosaidnak előbb lett meg az 1000kereskedése mint az 1000kifosztott falva? Vagy mégis mi a problémád? Költöttem énis kis pp-t,de azért közel sem annyit mit egyesek...hallottam hírét,hogy dicsekedsz vele,hogy vagy 3 játékosod is 100k pp-vel jött a világra,hát lelkük rajta. De a csalfa nyelveddel emlegess mást,mert az őszinte szavaid ritkábbak,mint a jegesmedvék a bahamákon. Később mikor szét van rúgva a hátsód akkor behúzod füled-farkad és hárítod a felelősséget...közben meg olyan játékosokra nyújtogatod a csúf nyelved,mint 45Legio akinek a kisujja többet ér,mint te valaha is értél és olyan játéktudással, másokkal szembeni figyelmességgel,türelemmel és alázattal rendelkezik amiről neked fogalmad sincsen. Azt még megértem,hogy engem ki nem állhatsz,hiszen mindig hangoztatom hogy megvetlek téged és mindazt amit képviselsz,de legalább azokat hagyd ki a sárdobálásodból és pocskondiázásodból akik mindig megadták a tiszteletet mindenkinek és évek alatt segítőkészségükkel és lelkiismeretes viselkedésükkel kivívták maguknak hogy felnézzenek rájuk. Tisztában vagyok vele,hogy az évek során semmit nem fejlődtél és itt is az egyedüli út amit a győzelem felé látsz,az mások megbontásán sérgetegésén és elárulásán keresztül vezet neked,de ahogy eddig sem most sem fogod ezzel elérni a célod. Mindazonáltal az,hogy a már a tényleges harc megkezdése előtt belekezdesz tőled is gyomorforgató.


45Légió 1000x többet ér nálad,s ha nem tűnt fel,nem én írtalak le,hanem a saját tagod..
A dicső,s nagy FS vezére értelmezési leckékre szorulna? o_O
Mi jöhet még..:(
Továbbá,kicsit téves innfókat írsz megint,mint mikor azt kamuztad ugye hogy 100+ játékosotok van már nyitás előtt,erre itt kétségbeesetten toboroztok mindenkit,küldjek a jelentkezőkből,vagy van elég játékosotok a JF szövivel?
(7 klán vs 3 DREAM)
Dicső FS igazi skilles csapat..:D
Többet vártam..:(
Legközelebb akkor írok,mikor már eltüntettük a java társad délkeletről..:)
Addig sok sikert!
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
A dicső,s nagy FS vezére értelmezési leckékre szorulna? o_O
Továbbá,kicsit téves innfókat írsz megint,mint mikor azt kamuztad ugye hogy 100+ játékosotok van már nyitás előtt
Olybá tűnik, hogy valakinél nem csak értelmezési de felfogási problémái is akadnak. Pedig jó ha 3 napja beszéltük ezt a témát szerintem...
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
45Légió 1000x többet ér nálad,s ha nem tűnt fel,nem én írtalak le,hanem a saját tagod..
A dicső,s nagy FS vezére értelmezési leckékre szorulna? o_O
Mi jöhet még..:(
Továbbá,kicsit téves innfókat írsz megint,mint mikor azt kamuztad ugye hogy 100+ játékosotok van már nyitás előtt,erre itt kétségbeesetten toboroztok mindenkit,küldjek a jelentkezőkből,vagy van elég játékosotok a JF szövivel?
(7 klán vs 3 DREAM)
Dicső FS igazi skilles csapat..:D
Többet vártam..:(
Legközelebb akkor írok,mikor már eltüntettük a java társad délkeletről..:)
Addig sok sikert!

Vicccser nem megy ez neked, ne erőltesd :D
 

DeletedUser18862

Vendég
Witcher inkább menj Cirihez Trisshez vagy Jenneferhez azoknak magyarázd meg a dolgokat. Vagy keszegnek (Geralt lova aki nem ismerné a játékot) talán Őt érdekli.
Majd a játék és az idő eldönti ki hogy tud játszani a későbbiekben. Addig csak szócséplés. Használja a PP előnyt mindenki bölcsen csak ennyit mondtam. Willpower kedvéért még költsetek sokat hiszen van felvevőpiac :D
 

DeletedUser18862

Vendég
Te beteg vagy de komolyan. :D
Honnan veszi hogy én vagyok? Van rá valami bizonyíték? Ja, nincs csak írja a szokásos baromságát te meg besz*pod. Olyan vagy mint a szőke nő, az agyad helyett csak 1 zsinór van a fejedben amit ha elvágnak leesne a 2 füled. :D

Logikátlanok hagyd rájuk. Swak külsős profilja a Harci Shadow volt vagy van. A te profilod aug 3.a óta van jelen Shadow még bőven szeptemberben is irkált v50es fórumra. Elég skizónak kéne lenned, hogy 2 helyre is írkálj ha nem vagy tiltva :D Már már perverz lenne :D
 

DeletedUser19651

Vendég
A DREAM v51 en bontja ki most a szárnyait majd a magyar KH meghatározó klánja lesz. A sikerhez adott minden, jó vezér jó játékosok. Itt már csak a kitartásukon fog múlni és azon hogy teljesítik majd a vezér parancsait és azt milyen hatásfokkal. Az ellenfél viszont nagyon erős, nem lesz könnyű dolguk.
 

DeletedUser19613

Vendég
A DREAM v51 en bontja ki most a szárnyait majd a magyar KH meghatározó klánja lesz. A sikerhez adott minden, jó vezér jó játékosok. Itt már csak a kitartásukon fog múlni és azon hogy teljesítik majd a vezér parancsait és azt milyen hatásfokkal. Az ellenfél viszont nagyon erős, nem lesz könnyű dolguk.

Dream mint meghatározó klán. :D Ennél már csak a "jó vezér"-en nevettem nagyobbat. :D :D
FS bedarálja őket mint a sz*rt. Van pár jó tag ott, de ppvel nem lehet szerót nyerni.
 

DeletedUser18783

Vendég
Megerett a kh a pusztulasra..
45on poenkodva beszeltunk rolla hogy mar csak a pp-ert sereg vasarlas hianyzik a kh vitrinbol.
Erre tessek most hallom hogy 51en valami rendezveny keretein bellul van erre lehetoseg :)

Csak gratulalni tudok hozza a regi strategiara alapulo jatekbol lassan pay to win jatekot csinal az inno :)
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
És kajak!

A jelenlegi falunak ad 5% tanyahelynek megfelelő egységeket.

unit_axe.png
Bárdos (%)
unit_light.png
Könnyűlovas (%)
unit_marcher.png
Lovas íjász (%)

Érkezési idő: 14 és 18 óra között.

Jelentkezés ide: Egy falu

icon_currency.png
2.500 Medál

:D
 
Fent