Csevegő

DeletedUser19613

Vendég
Mi van skacok. Leapasztottátok apuci anyuci bankszámláját? Tele a tőzsde nyersivel.
Kifulladt a nagy költekezés, mint a Bruszilov offenzíva? :D
Reszkessetek mert lassan utólérnek titeket a nem PP-zők is és akkor már gondban lesztek.

Dream-es kontin jó világ van remélem még egy darabig így marad és szépen tőzsdéről veszik majd ki a nemesek árát is. :D
 

DeletedUser18862

Vendég
Én írtam skypen swak,hogy aki kaszálni akar DK-ra jöjjön,szerintem már most megérte aki így tett első naptól..:))

Hát akinek az megérte hogy 50-70ezret belever egy ilyen játékba, amit garantáltan végig se fog tolni mert tuti lefókuszálják előbb utóbb annak csak gratulálni tudok.
De legalább az nyersiárúsok jól járnak :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19698

Vendég
Hát akinek az megérte hogy 50-70ezret belever egy ilyen játékba, amit garantáltan végig se fog tolni mert tuti lefókuszálják előbb utóbb annak csak gratulálni tudok.
De legalább az nyersiárúsok jól járnak :D

Miért van az hogy nem szólítod nevén az illetőt?
NEm rég még kisgyereknek tituláltad aki pp-zik,most meg kb leamatőrözöd..:D
Nevezd már meg,roppant kíváncsi vagyok kiről lehet szó..:S
 

DeletedUser18862

Vendég
Miért van az hogy nem szólítod nevén az illetőt?
NEm rég még kisgyereknek tituláltad aki pp-zik,most meg kb leamatőrözöd..:D
Nevezd már meg,roppant kíváncsi vagyok kiről lehet szó..:S

A Top 15 ből mindenkire vonatkozik. De nyilván minél előbb van a listán annál jobban tolja a piacozást. Csak azt nem értem ha több százan PP-znek akkor hol az a hatalmas előny a többieknél, hogy PP nélkül befértem a 63. helyre jelenleg. :D
Technikailag beleverhettem volna én is egy vagon PP-t de visszafogtam a költekezést gamer célzatból :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19698

Vendég
Ezt nagyon érdekesnek gondolom.
A saját vezéred is leírtad ezzel,hisz Lightrex ugyebár nem kevés pp-t ölt az elejébe,s ha Légiót is beleszámoljuk,úgy meg már bele se gondolok,mivel ugye Légió falut húz Light-nak,majd dual lesznek..:D
Érdekes felfogás,s érdekes dolog így leírni a vezéred..:'D
Amúgy ismerek olyan játékost aki top25 körül van,de már vert bele annyit,mint a top2-3..
S ismerek olyant is,aki max 2000pp-t nyomott el s top10-ben van..
Szóval a tudás,nem tükrözi azt hogy pp-zel e vagy sem.
PP csak kezdeti lökést ad,valaki él vele,valaki nem,s amúgy az anyucis dolgot se értem2-3 világon pp-zel s simán összeszedsz 10-15k pp-t,alsó hangon,amit 1 világon visszaforgatva,simán top vagy,ingyen..
Szóval ez megint butaság..
Az meg hogy ki mire költi a pénzét,magánügy,nem hiszem hogy befolyásolnunk kellene mások költségvetéseit,egyre inkább úgy gondolom féltékeny vagy..:D
 

DeletedUser19698

Vendég
Jah,s igen,látom pp nélkül vagy 63..:D


market_guru.png

Kalmárok királya (Fa - Szint 1)

Kereskedj 10 alkalommal a piacon.


Szerk.:
S a legtöbb farmod még 9000 sem volt,ezt összevetve,vagy csak a pontra mész,(amit kétlek,mert 9000-ret is valamivel össze kell farmolni,s mellette gyűjtögetni) vagy totál kamu ez a dolog külsőn amit előadsz..:)
 

DeletedUser18862

Vendég
Jah,s igen,látom pp nélkül vagy 63..:D


market_guru.png

Kalmárok királya (Fa - Szint 1)

Kereskedj 10 alkalommal a piacon.


Szerk.:
S a legtöbb farmod még 9000 sem volt,ezt összevetve,vagy csak a pontra mész,(amit kétlek,mert 9000-ret is valamivel össze kell farmolni,s mellette gyűjtögetni) vagy totál kamu ez a dolog külsőn amit előadsz..:)
Bár rohadtul nem tartozik rád de feltalálták a gyűjtögetést is ami sokkal több nyersit hoz, mint a szegényes környék. És -8 PP ben vagyok. Vettem nyersit amikor nagyon kellett de visszatettem mert elvből nem akartam PP-zni. De neked ez biztos magas.

Rabló (Bronz - Szint 2)

Zsákmányolj 10.000 nyersanyagot.

Következő szint: Zsákmányolj 1.000.000 nyersanyagot!

356.016 / 1.000.000
 

DeletedUser18862

Vendég
Jah,s igen,látom pp nélkül vagy 63..:D


market_guru.png

Kalmárok királya (Fa - Szint 1)

Kereskedj 10 alkalommal a piacon.


Szerk.:
S a legtöbb farmod még 9000 sem volt,ezt összevetve,vagy csak a pontra mész,(amit kétlek,mert 9000-ret is valamivel össze kell farmolni,s mellette gyűjtögetni) vagy totál kamu ez a dolog külsőn amit előadsz..:)


okt 06, 00:49 Átadás 70 208 Prémium Tőzsde: eladva: Vas (4842) - hu51
okt 04, 05:14 Prémium Tőzsde -15 138 Prémium Tőzsde: megvásárolva: Vas (936) - hu51
okt 04, 05:14 Prémium Tőzsde -15 153 Prémium Tőzsde: megvásárolva: Fa (973) - hu51
okt 04, 05:14 Prémium Tőzsde -14 168 Prémium Tőzsde: megvásárolva: Agyag (909) - hu51
okt 03, 17:12 Prémium Tőzsde -8 182 Prémium Tőzsde: megvásárolva: Vas (518) - hu51
okt 03, 07:25 Prémium Tőzsde -13 190 Prémium Tőzsde: megvásárolva: Agyag (844) - hu51
okt 03, 07:25 Prémium Tőzsde -27 203 Prémium Tőzsde: megvásárolva: Fa (1760) - hu51
okt 01, 23:58 Átadás 2 230 Prémium Tőzsde: eladva: Vas (133) - hu51
okt 01, 23:58 Átadás 14 228 Prémium Tőzsde: eladva: Vas (937) - hu51
okt 01, 15:57 Átadás 14 214 Prémium Tőzsde: eladva: Vas (937) - hu51
szept 27, 17:51 Vásárlás 200 200 Fizetési mód: visa-wpg.

Nekem nem csak a szám jár ki merem tenni. Egyébként megsúgom, hogy a KL ek is gyűjtögetnek mert nem sok értelme van annak, hogy 15-20% on hoznak 2-3 órás távon. Sokkal többet kiszedek a kiváló és az okos gyűjtögetőkkel.
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Mi van skacok. Leapasztottátok apuci anyuci bankszámláját? Tele a tőzsde nyersivel.
Kifulladt a nagy költekezés, mint a Bruszilov offenzíva? :D
Reszkessetek mert lassan utólérnek titeket a nem PP-zők is és akkor már gondban lesztek.
A munka fogalma szamodra ismeretlen, hogy egybol a szuloket tekinted banknak? Lehet, hogy van, aki a segelynel, vagy a minimalbernel tobbet megkeres es mar meg is teheti, hogy koltson maganak PP-re... Nem beszelve a gyujtogetett PP-sekrol, akiket mar fentebb vazoltak a jatekostarsaink.
 

DeletedUser18862

Vendég
A munka fogalma szamodra ismeretlen, hogy egybol a szuloket tekinted banknak? Lehet, hogy van, aki a segelynel, vagy a minimalbernel tobbet megkeres es mar meg is teheti, hogy koltson maganak PP-re... Nem beszelve a gyujtogetett PP-sekrol, akiket mar fentebb vazoltak a jatekostarsaink.

360 órát dolgozok e hónapban 15x24 órát. Szóval ne magyarázzál....
Technikailag vehetnék 85000PP-t is de mi a francnak?
Manapság PP nélkül már nem tudtok játszani ez elég szomorú...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
360 órát dolgozok e hónapban 15x24 órát. Szóval ne magyarázzál....
Technikailag vehetnék 85000PP-t is de mi a francnak?
Manapság PP nélkül már nem tudtok játszani ez elég szomorú...

Ha 360 orat dolgoznek egy honapban 3x ennyi PP-t vasarolhatnek (2,5Ft/PP arfolyammal) es abban a honapban mar ettem-ittam, rezsit befizettem, akkor magyarazhatok? Fura egy ertekrend.

Szerintem bizzuk ra ki mibol kolt PPre es ne tegyunk szemrehanyast, ha mi nem tehetjuk meg, vagy legalabb nem vagyunk annyira "nagyvonaluak".
 

DeletedUser18862

Vendég
Ha 360 orat dolgoznek egy honapban 3x ennyi PP-t vasarolhatnek (2,5Ft/PP arfolyammal) es abban a honapban mar ettem-ittam, rezsit befizettem, akkor magyarazhatok? Fura egy ertekrend.

Szerintem bizzuk ra ki mibol kolt PPre es ne tegyunk szemrehanyast, ha mi nem tehetjuk meg, vagy legalabb nem vagyunk annyira "nagyvonaluak".

Félreértesz. Nem a megtehetés vagy sem. Egyszerűen PP nélkül nem tudnak játszani a játékosok. És mivel ez bőven 1 év feletti szerver lesz így teljesen mindegy hogy az első hónapban mit harácsolnak össze hanem, hogy majd hosszú hónapokon át hogyan boldogulnak majd? És akkor már nem fog semmit érni a PP előnyük.
 

DeletedUser19698

Vendég
Megértem ha ismeretlen nevekről írsz ilyeneket,akik számodra csak pp-vel tudnak haladni..
Na de most megtudtam hogy a 2x-es világgyőztes FS klán alapítója Lightrex sem tud..:D
Még szerencse hogy 1 másik PP-zős Légió mellé megy dualba,mi lenne FS-el ha a fővezér kifeküdne..:S
 

DeletedUser19613

Vendég
Megértem ha ismeretlen nevekről írsz ilyeneket,akik számodra csak pp-vel tudnak haladni..
Na de most megtudtam hogy a 2x-es világgyőztes FS klán alapítója Lightrex sem tud..:D
Még szerencse hogy 1 másik PP-zős Légió mellé megy dualba,mi lenne FS-el ha a fővezér kifeküdne..:S

Végülis azért van 150k nyersi a tőzsdén mindenből az FS kontin mert széjjelppzikmagukat. :D
Mellesleg mit mondasz hülyeségeket a királynak, hogy Swak vagyok? Há nóóórmális vagyol?
 
Fent