Csevegő

DeletedUser19651

Vendég
Ha az SBT összefog a Spártával az NF ellen abban a pillanatban tör ki a Jubileumi világháború. Az NF-nek nyugalomba kell fejlődnie ha ezt valaki megzavarja onnantól geopolitikai konfliktusok fognak azonnali hatállyal megszületni. Gyakorlatilag : öcsi fogja csöpi csöcsét , csöpi fogja öcsi pöcs*t... és még nem beszeltem a nagy DON klánjáról és a komolytalan Respectről.
Ha ez kell nektek előre mazók!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Ha összefognak, akkor lassan csomagolhatunk :) Persze, simán lehet, hogy amúgy is, 1 vs 1-ben is csomagolhatunk.
 

DeletedUser19650

Vendég
Köszönjük hogy ennyire lenéztek minket, könnyebb lesz meglepetést okozni nektek ;)
Ja és egyénileg is gyengék vagyunk? Meglatjuk majd ezt is ahogy klan szinten is..

Persze ha a Respect szar rá lehet fogni hogy komolytalanok..csak mert kapják tőlünk az áldást.. Vicc amiket írtok
 

DeletedUser19367

Vendég
Köszönjük hogy ennyire lenéztek minket, könnyebb lesz meglepetést okozni nektek ;)
Ja és egyénileg is gyengék vagyunk? Meglatjuk majd ezt is ahogy klan szinten is..

Persze ha a Respect szar rá lehet fogni hogy komolytalanok..csak mert kapják tőlünk az áldást.. Vicc amiket írtok
teso, kovi vilagra hozd be 10 pajtasodat en is behozom tiz baratomat egymas melle :) gyere toljuk le lam mit tudsz, vagy ha neked 1 vs. 1 kell ellenem lehet az is :)....itt sajnos meg tul messze vagy...meg :)
 

DeletedUser19367

Vendég
sikamaru meg siman egy arulo :) nevet felirtuk, magyar KH ban normalis csapatban nem lesz tobbet :)
 

DeletedUser19607

Vendég
teso, kovi vilagra hozd be 10 pajtasodat en is behozom tiz baratomat egymas melle :) gyere toljuk le lam mit tudsz, vagy ha neked 1 vs. 1 kell ellenem lehet az is :)....itt sajnos meg tul messze vagy...meg :)

Komolyan Yugi? :D Tudod mit csak azért bemegyek v51-re hogy elverjelek! 1 vs 1 bemered vállalni? :D
 

DeletedUser19607

Vendég
amugy is bementek v51-re, minden vilagra bementek :D

persze hogy be, majd kuldom a meghivot magam melle.

Lehet Yugi... sőt valószínű hogy megyünk... de csak a nagyszájú v45 favoritok után! :) Tudván azt hogy elvertünk titeket! És Yugi Az egy az egy ne jelentse azt hogy 20-an lesztek egy fiókba! Légy tökös és csináljuk nyíltan!
 

DeletedUser19367

Vendég
Don, melyik vilagon epitettel te egy sikeres fiokot?
nem top fiokot, mert azt tudom, hogy soha, hanem egy top40-es klannak hasznos fiokot...
 

DeletedUser19367

Vendég
Lehet Yugi... sőt valószínű hogy megyünk... de csak a nagyszájú v45 favoritok után! :) Tudván azt hogy elvertünk titeket! És Yugi Az egy az egy ne jelentse azt hogy 20-an lesztek egy fiókba! Légy tökös és csináljuk nyíltan!
mindig elfelejted, hogy a jelenlegi respektben meg annyi DSA tag sincs ahany vezer volt a v45-os DSA -ba:D
ti nem fogtok minket elverni, lehet bukunk par tagot/falut, de soha nem fogjuk feladni ezt mar paran eldontottuk, az ido amennyire ellenunk dolgozik annyira ellened is, mert az okosabb tagjaid sorra fognak rajonni, hogy amit te kepviselsz az hosszutavon megoli a jatekukat :)
 

DeletedUser19607

Vendég
Don, melyik vilagon epitettel te egy sikeres fiokot?
nem top fiokot, mert azt tudom, hogy soha, hanem egy top40-es klannak hasznos fiokot...
Már az első szerveremen megtettem. Sőt kb 2 hétig Én vezettem a WWU-t! :D Mindezt az első szerveremen. Vittem top1 acc-ot is 3500 bejövővel. Voltam olyan világokon ahol pp-nélkül jobban tolták mint Te vagy Én vagy Vinsz pp-vel. Vágtam kb 3-400 vonatot ami 0.050 másodpercre jön. Ne parázz nem fogok szégyent hozni Rád ha kiállsz ellenem!
 

DeletedUser19650

Vendég
Tilos egymást sértegetni!
sikamaru meg siman egy arulo :) nevet felirtuk, magyar KH ban normalis csapatban nem lesz tobbet :)

Sikamaru 1000x többet ér emberileg mint te, de azt is le merem fogadni hogy játékben is többet ér

És gyere felém énis megyek majd az irányodba, előbb utóbb összefutunk
 

DeletedUser19607

Vendég
mindig elfelejted, hogy a jelenlegi respektben meg annyi DSA tag sincs ahany vezer volt a v45-os DSA -ba:D
ti nem fogtok minket elverni, lehet bukunk par tagot/falut, de soha nem fogjuk feladni ezt mar paran eldontottuk, az ido amennyire ellenunk dolgozik annyira ellened is, mert az okosabb tagjaid sorra fognak rajonni, hogy amit te kepviselsz az hosszutavon megoli a jatekukat :)

Remélem is hogy nem adjátok fel!
Viszont a hazudozásaid kérlek fejezd be! Ne kelljen már itt a szennyesetek kiteregetni! Eddig puszta tiszteletből (na nem irántad) nem tettem! Ne feszegesd azt a bizonyos húrt! Harcoljunk meg a kontiért és kész!
Vagy ez csendben nem megy a részetekről?
 

DeletedUser19357

Vendég
Ha ennyire kíváncsi vagy a történésre ...
Sikamaru 1000x többet ér emberileg mint te, de azt is le merem fogadni hogy játékben is többet ér

És gyere felém énis megyek majd az irányodba, előbb utóbb összefutunk
1v1 -et gyere velem :D se klámvédú se pp semmi csak a tudás mit szólsz hableány ? :)
 

DeletedUser19331

Vendég
Nem tudom itt kinek, hogy megy a matek, de ez soha nem volt 2vs1 még ha külőn vesszük a kláncsaládok akkor is 5vs1,
De ez nem von le semmit a sikerből.
Sparta, LSW
VS
Fs,FS2 DSA,DSA2,DA DA2,RVY, RVY2, RVY3,FE

Hiába írod Yenet, Te is tudod, hogy majd kimagyarázzák :)
De ígyvan, a sikereikből nem von le semmit sem :)
 

DeletedUser19367

Vendég
Sikamaru 1000x többet ér emberileg mint te, de azt is le merem fogadni hogy játékben is többet ér

És gyere felém énis megyek majd az irányodba, előbb utóbb összefutunk


sikamaru mellett ketszer alltam ki.
eloszor akkor amikor tobb tag nem akarta, hogy bevegyuk a klanba, mondvan nem megbizhato, igennel szavaztam a felvetelekor, mondvan mindenkinek jar egy esely.
masodszor akkor vedtem meg mikor kilepett, hogy ne tamadjuk eloszor beszeljunk vele.

Kozben meg ugy -e elokerult egy levelezes amiben kiderult, hogy marreg tervezi a klanvaltast....
roviden ennyi.
 
Fent