Csevegő

DeletedUser19410

Vendég
Te nagyon okos ember lehetsz :D ha infozni akartam volna egyszeruen nem irom ki kuksore :D csak egyszeruen felcseszte az az agyam EZL gerinctelensége amit honorálnoM kellett , ew -be is csak azért voltam , hogy vigyó felvegye az egyik haverom :D nem véletlen , hogy 1 faluval voltam jelen :D
I love yugi 4 ever <3

Értem már, te csak be akártal menni a Hordába játszani, mert az a jobb klán...:D és volt ott egy cunya körlevél és az tönkre tett mindent :oops:
Amúgy az "ewben IS CSAK azért voltam" megfogalmazásod kicsit árulkodó. :)
 

DeletedUser19357

Vendég
Értem már, te csak be akártal menni a Hordába játszani, mert az a jobb klán...:D és volt ott egy cunya körlevél és az tönkre tett mindent :oops:
Amúgy az "ewben IS CSAK azért voltam" megfogalmazásod kicsit árulkodó. :)
Mit árul ? Dinnyét ? Hordába lettem volna így is úgy is , szerver indulása előtt tudtam , haverom meg ew-s akart lenni így megoldottam :D igen a körlevél felrugta teljesen :) számomra nem elfogadott dolog és soha nem is lesz az !
 

DeletedUser19410

Vendég
Mit árul ? Dinnyét ? Hordába lettem volna így is úgy is , szerver indulása előtt tudtam , haverom meg ew-s akart lenni így megoldottam :D

Mivel azt írtam "árulkodó" és nem azt, hogy "árul", így ez a poen, ha az akart lenni sz@r volt :)
Amúgy a Hordában bíztos nem, abba a tudatba ne ringasd magad ;) A tagoknak is van valamennyi beleszólása kivel akarnak vagy nem együtt játszani.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
8EzemXy.png


10-től van nézve mostanig a háborús stat, és a fejlődés is. Nem tudom, mit írjak erről a szerverről, mert sajnos nagyon esélytelennek látom az EW+LOST oldalt. Mind területileg, mind faluszámban, mind mindenben hatalmas a Horda+LYO fölénye. Vicces, hogy egy ilyen fiatal szerveren az utóbbi párosnak 54%-os összesített dominanciája van már. Noha az EW-nek szurkolok, meglepne, ha ennek a világnak nem lenne vége nagyon hamar.

Vdk0R4L.png
 

DeletedUser19613

Vendég
Lehengerlő a Horda fölénye. Gondolom az EW a Lyukót üti a Horda meg a Lostot, mivel ők könnyebb falatnak tűnnek, de ha innen fordít az EW az kisebb csodával érne fel.
 

DeletedUser19606

Vendég
Hanyatlik már, pusztul a Horda,
Pedig a szél jól összehordta.

Taps.
 
Fent