v49 Beállítási javaslat

0NoMercy0

Active Member
A reakció pontszáma
232
Örülök neki ,hogy hellyel-közzel tetszenek a beállítások a publikumnak. (commenteket nézve)

Remélem sikerül is összehozni :D
 

DeletedUser15174

Vendég
A V2-szerű beállításból én azt veszem ki, hogy ott nem lesz tőzsde, ergo a V50 megkaphatja a tőzsde nélküliséget.
Tudnám értékelni...elég sok starter ragadna be..:D kiderülne,kik is az igazi sprinterek,bár ha a régiek visszatérnének,nálam nem kérdés,hogy mostani generáció padlót fogna.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Bármi is lesz, Arnold Schwarzenegger-t idézve csak annyit mondok: "It's time. I'll be back."

Here we are don't turn away now,
WEEE ARE THE WARRIORS,
That built this town!

imageproxy.th.jpg
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Inkább érdekes. A CoL másik fele az ellenfél oldalon lesz, amíg a törzstagok és az általam vezetett újak a mi oldalunkon.:)
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
A magam oldaláról én háttérben leszek, csendesharcos, ideje a régieknek is újra játékba kerülni.:) főleg az Angel-Chevy-kazako triónak, akik jó ideje nem játszottak már komolyan együtt. Morci és Én majd addig csinálunk valami izgalmat, de amíg nem indul nem tudunk. Csak itt.:)
 

DeletedUser14495

Vendég
Ezzel magadat oltottad be. Csak mellékesen megemlítem.

Egy világon, ahány klán indul, annyi ellenfelünk van. Akár szövetséges, akár testvér klán már világ indulás előtt. Kaptunk már árulást mindkét fajtától. Úgyhogy lehet mellőzni a hisztis, fikázó kommentektől. Szimplán tapasztalat mindez.
 

DeletedUser8560

Vendég
Miért nem akartok kilőni most mindent, hogy v50 nagyobb mozgásteret kapjon?
Ha most kilövöd a templomot akkor v50nél nem jöhet a 'rég volt templom és ezért most be kell tenni' érv.

Illetve korábban pár dolog lelett fixálva. Most ezek, hogy állnak? Mint például a templom vagy őrtorony kötelező. Az éjszakai bónuszhoz hozzá lehet már nyúlni, minthogy alvómód vagy egyiksem. Szóval a mozgástér mennyire változott?

Szia,
Bár már valahol írtam, de itt jelzem, az elméleti terv egy v2 világ újraindítása a v50re, a három fő pp funkcióval (pa, am, la). A zászló és a díjak kérdésesek. a régi térképnézet, és lovag nem tud visszajönni, mert törölték az opciók közül.

A mostani világra visszatérve:
Amit régebben írtam, hogy mik a választási lehetőségek, azok továbbra is fennállnak, más kérdés, hogy feszegetem a határokat, amennyire lehet :)
Alvómód törölve lett normál világról, az tuti nem lehet, bónusz úgy lesz ahogy akarjátok beosztani azt a 7-8 órát.
 

0NoMercy0

Active Member
A reakció pontszáma
232
Az tényleg szuper lenne ,ha a javaslattal megegyező(vagy nagyon hasonló) beállításokkal tudna elindulni a szerver ...:oops::rolleyes:

(Éjszakai bónusznak meg szerintem jó az a éjféltől - 8 óráig )
 
Fent