Csevegő

DeletedUser18312

Vendég
Napi Farmcsúcs.

DST-t is belevettem a DSA-ba. Még mindig kiemelkednek.
Mai farm lesz egyébként az érdekes. Ma már az élő falvakat is pucolgatják kifele. Szerintem most várható jelentősebb ugrás a nyersanyagbevételnél. Most ha megnézitek Top10 után 3-4000rekkel van túlfarmolva az előző szint.
DSA elején romlott, de a végére vissza kanyarodott ahol voltak. FS Top10nél megelőzte Spartat. Meg a végére is, most nekik van 5/25 és Spartanak 4/25.
Néztem a Top25-50
Sparta 9, DSA/DST 7, FS 4.

Top1-5

70.692/95.420/143.042/161.442/209.369
DSA: 4/5/4/3/3
Sparta: 0/0/1/1/2
FS: 0/0/0/1/0
Külsős: 1/0/0/0/0

Top1-10

29.137/33.849/46.037/46.126/55.873
DSA: 6/6/7/6/5
FS: 2/1/1/1/3
Sparta: 1/2/2/3/2
Külsős: 1/1/0/0/0

Top1-15

19.324/29.232/34.429/38.273/42.891
DSA: 9/8/9/10/8
Sparta: 2/4/2/3/3
FS: 3/2/3/1/3
FE: 0/0/1/0/1
Külsős: 1/1/1/1/0

Top1-20

15.968/25.258/31.188/35.032/39.651
DSA: 12/12/12/12/10
Sparta: 2/4/3/4/4
FS: 6/3/3/3/4
FE: 0/0/1/0/1
Külsős: 1/1/1/1/1


Top1-25

13.090/21.599/28.270/30.101/36.208
DSA: 13/14/14/14/14
FS: 8/6/5/4/5
Sparta: 3/4/4/5/4
Külsős: 2/1/1/1/1
FE: 0/0/1/1/1
 

DeletedUser19194

Vendég
Üdv.
Amúgy a sok egymásra mutogatás és pp pontok miatti sírás után -ami kb óvodás szint- meséljetek mi a véleményetek a nemzetközi pingvin helyzetről!? :p :D
 

DeletedUser19194

Vendég
Hát nekik még a bambusz növekedése is vérnyomás emelkedést okozz.. Mi a csudáért kell értük izgulni!? :D
 

StormCorner

Well-Known Member
A reakció pontszáma
404
Olyan Világ mint a kezdetekben voltak már soha nem lesznek mert úgy ahogy mindenhol itt is a pénzről szól már a játék.De attól még itt is meg lehet találni a játék szépségeit.Ez a Világ tökéletes annak is aki csak pp-ni jött (mivel sokan veszik a nyersit) és annak is aki komolyabban gondolja ezt a világot.Ahogy nézem van top 4 klán akiket sok jó játékos alkot és remélhetőleg marad is mind a négy még sokáig külön külön mert akkor sok játékélményben lesz részünk akár mint résztvevő vagy csak külső szemlélő.Remélem sok élményben izgalomban lesz része mindenkinek és pozitívan tekint majd később vissza a V45-re.Sok sikert mindenkinek!

S.
 

DeletedUser18312

Vendég
DST vagy LSW a 4., ASG és Skullst énse nevezném Top klánnak.

Ma majd csinálok egy teljes égtájas vázlatot, mi várható szerintem.
 

DeletedUser18312

Vendég
K54 Zároljelbe a Falupontátlag
Top1: .RVY. (559,9)
Top2: -DA- (477,8)
Top3: Sparta (740)
Top4: =SBT= (428,5)
Top5: =HOR= (418)

Top25/
Sparta (9)
.RVY. (5)
-DA- (5)
DSA (3)
Exos (1)
Skulls (1)
FE (1)

Valószinű ezen a kontin hamar összecsap a Sparta és -DA- mivel félkörívbe egymásra vannak regelve.
 

DeletedUser8473

Vendég
Én is érzékelek változásokat, de nem akkorát és nem olyat ami az eddigi játék menetét döntően befolyásolná. azt senki sem gondolhatja hogy a mai világban olyan netes játék lesz valaha, ahol pénzért cserébe ne lehetne előnyökhöz jutni. Ebből élnek csak körül kell nézni, mindegyik játékban van extra szolgáltatás, ami itt prémium, az máshol arany, vagy zseton, de pénzért. De nézzük mi változott ezen a nyílvánvaló dolgon kívűl? Ugyebár megjelent a piacon a prémium tőzsde, ami szerintem kifejezetten az olyan játékosok játékát segíti mint Ildikó is, akik nem akarnak súlyos pénzeket áldozni a játékra, tehát ez pozitív változás a többségnek, és negatív az eddigi többezret beleölőknek. Aztán bevezették a többfiókos accokat, amit szintén lehet pozitívan is nézni, és negatívan is. És megváltoztatták a lovag előmenetelét, amit nagyon sajnálok, a régi jobban tetszett, de ez nem olyan mértékű változás amitől rosszabb lett a játék. Mindent egybevéve, rá lehet fogni bármire hogy miért nem játszik valaki ezzel, vagy miért sikertelen, de a játék gyökeres megváltozására szerintem nem lehet fogni. És körbe lehet nézni más játékok között is, én megtettem, de vagy túl van komplikálva, vagy sokkal rosszabb mint ez, és pénzért ott is kaphatóak voltak előnyök, sőt ott egy idő után csak azzal tud haladni az ember.


na na én igen sok pénzt bele öltem még nem volt tőzsde.Többet mint gondolnád.sok sok játékosnak adtam én olyan pp ket amit pénzen vettem.a negatív része sokkal több mint a pozitív,nem gyerekeknek való játék ez.Még azt se mondanám hogy embernek való játék.De ezt nem részletezem.
 

DeletedUser18312

Vendég
K55 Zároljelbe a Falupontátlag
Top1: Sparta(873,5)
Top2: =DA=(498,4)
Top3: A.o.D.(607,1)
Top4: ATL.(461,9)
Top5: Skulls(963,5)

Top25/
Sparta(14)
DSA (3)
Skulls (3)
.RVY. (1)
~TC~ (1)
UFF. (1)
A.O.D. (1)
Külsős (1)

=DA= vs Sparta várható. Egyébként már most érezhető ezen a kontin a Spartai főlény. AoD, Skulls, Atl belül helyezkedik el. Ezt a kontit szerintem gyorsabban megszilárdítja Sparta.
 

DeletedUser8473

Vendég
Amilyen primitív vagy azt se fogod fel, hogy nem téged idéztelek azzal. Dehogy a saját tudatlanságod így kivetíted a jó népnek... egy igazi ösztönlény vagy az egész pereputtyoddal.

igazi törvény tisztelő rendőr leszel..D
pereputtya tudod kinek van?neked.
 

DeletedUser18312

Vendég
K44 Zároljelbe a Falupontátlag
Top1: FS(705,8)
Top2: Kings(517,9)
Top3: ASG(529,2)
Top4: ASG2(482,7)
Top5: FURY(432,7)

Top25/
FS/FS2 (15)
ASG (3)
Kings(3)
DSA (1)
Sparta (1)
Skulls (1)
GYaka (1)

Itt elvileg nagy ASG VS FS fight várható de szerintem úgyanaz lesz a sorsa az ASG-nek mint V42ön.
Már most 3. klánjukat pakolják, aminek köszönhetően ismét lesz egy csomó áruló. Minőséget alapból nem lehet helyettesíteni tömeggel, fáklyánál még valamilyen szinten volt értelme, de a mai világokon halott ügy ez a diplomácia. Csak a jobb saját tagjaidat üldözöd el, persze akk megint kilehet majd jönni magyarázkodni, hogy ismét megváltottuk volna a világot, ha a tagjaim nem árulnak el. Ha értelmesen toboroznának, talán nem lenne majd annyi áruló...Állítom a fél ASG ha most kapna FS meghívót, már lépnének is....
 

DeletedUser18312

Vendég
K45 Zároljelbe a Falupontátlag
Top1: [DSA](905,6)
Top2: NoName(449)
Top3: ~HG~(521,3)
Top4: Skulls(765,3)
Top5: A.o.D.(659,2)

Top25/
DSA/DST (15)
A.O.D. (4)
~HG~ (2)
Külsős (2)
FS (1)
Skulls(1)

Ha valahol itt tényleg hatalmas a DSA főlény. Peremre nem is regelt semmi szervezett csapat rajtuk kivül. Nagyon gyorsan megfogják szerezni, aztán mennek majd befele.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
K45 Zároljelbe a Falupontátlag
Top1: [DSA](905,6)
Top2: NoName(449)
Top3: ~HG~(521,3)
Top4: Skulls(765,3)
Top5: A.o.D.(659,2)

Top25/
DSA/DST (15)
A.O.D. (4)
~HG~ (2)
Külsős (2)
FS (1)
Skulls(1)

Ha valahol itt tényleg hatalmas a DSA főlény. Peremre nem is regelt semmi szervezett csapat rajtuk kivül. Nagyon gyorsan megfogják szerezni, aztán mennek majd befele.

Érdekes ezeket látni, amiket írsz. Így kb a két keleti konti relatíve gyorsan uralva lesz.
 

DeletedUser

Vendég
Vigyó... butaságot beszélsz. Ha figyelnél akkor láthatnád hogy az ASG3 profilja milyen. V42.... az árulótok a főklánba volt a kezdetektől. Minőség? Hmmm... most állítólag a Temp-től 100+ falukat hoztok egy egy arma alkalmával.. az ASG ellen nem voltatok ennyire eredményesek. Olyannyira, hogy barbikat kellett zabálnotok, mert 1vs1-ben nem állt túl jól a szénátok. De... az is egy másik világ és ez is egy másik. A statjaidat köszönjük mert tényleg jók és elismerésem is érte. De ne keverjük már ide azokat a világokat amik elmúltak, mert rohadtul nem tetszik hogy mindenki lenézi az ASG-t mindenhol, de azt nem említi senki hogy a nemzetközi szereplése egyedül álló a magyar klánok között.
 

DeletedUser8473

Vendég
Gábor te egyáltalán nem kevered a világokat.te egyáltalán nem nézel le senkit más világ miatt.
Igazad van ne keverjük.te vagy maga a igazságos király még engem se nézel le ,nem hogy mást annyira nem kevered a világokat.:D
 

DeletedUser8473

Vendég
Ó egy igazságos királytól ilyen köznéphez méltó szó kincs nem illik.:D nem tudtad?
 

DeletedUser8473

Vendég
ja nem valami olyasmit írtál ma reggel nem jössz be ide?
 

DeletedUser18312

Vendég
Vigyó... butaságot beszélsz. Ha figyelnél akkor láthatnád hogy az ASG3 profilja milyen. V42.... az árulótok a főklánba volt a kezdetektől. Minőség? Hmmm... most állítólag a Temp-től 100+ falukat hoztok egy egy arma alkalmával.. az ASG ellen nem voltatok ennyire eredményesek. Olyannyira, hogy barbikat kellett zabálnotok, mert 1vs1-ben nem állt túl jól a szénátok. De... az is egy másik világ és ez is egy másik. A statjaidat köszönjük mert tényleg jók és elismerésem is érte. De ne keverjük már ide azokat a világokat amik elmúltak, mert rohadtul nem tetszik hogy mindenki lenézi az ASG-t mindenhol, de azt nem említi senki hogy a nemzetközi szereplése egyedül álló a magyar klánok között.

Szia Don!
A saját meglátásaim írom le, amikor statisztikákat készítek. Elnézést ha megbántottalak, vagy bárki mást.
De attól függetlenül nem fogok olyant írni, amit nem gondolok. Ha viszont nem tetszik, vagy magyarázd ki/meg, vagy ne reagálj rá.
V42.
ASG 90%-ba a B-vel érintkezett.
Hydra 90%-ba a tempet támadta. Majd 1 hónapot rátok szántunk közösen a Atl-lel és 1 hónap után kiléptek tottenék mert látták hogy amelyik útvonalon kormányzod a hajót az bukásra ítéltetett. Itt hibás az áruló, de te is hibás voltál, mert jéghegynek vezetted a klánod. Annyit segítek, mert sokáig voltam vezér, a kilépés az általába nem egyik napról a másikra történik. Azt lehet látni előre. Próbálj meg úgy kormányozni hogy jólegyen nekik is. Én úgyanígy jártam V40en, mert Lináék elárultak. Láttam hogy elfognak, de próbálkoztam, sikertelenül. De nem őket hibáztatom, hanem magamat, hogy nem kormányoztam mégjobban....
Szóval összeségébe azért nem voltak 100 faluk elvive az ASG-től, mert nem voltatok komolyan támadva. Komoly támadásnál 1 hó után oszlottatok és nyomtad a törlést. Sőt ott se kaptatok komolyat, mert frontszakasz harc volt. Déliek Tempet, északiak ATl-et és egy részünk támadott csak titeket. Én sokáig csak a kékből toltam kifele a temp frontra a nukeokat. Ezért nem voltatok általam támadva...
 
Fent