Csevegő

DeletedUser5422

Vendég
ildi nem értelek
ha tudod, azt hogy a többiek ilyen nagy előnnyel indulnak az elején, akkor miért indulsz te is akkor, amikor ők?
senki nem mondta azt neked, hogy az első nap el kell kezdeni a világot
vagy jó eredményre hajtasz és azt hiszed, hogy csak akkor érhető el?
mostanában kicsi világok vannak, de még így is kb 1 évig tartanak
indulj el később és lehet, hogy több esélyed lesz
ha 3 héttel később kezdesz, akkor elég 200 pp-ért venni nyersit és eredményt is érhetsz el hosszabb távon
te tudod mennyi időd van, mennyi pénzed, ha nap közben nem tudsz lenni folyamatosan, akkor újra felteszem a kérdést, miért kezdtél középen?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Olyan rossz, hogy van egy csomó jó sztori, amire késve tudok reagálni. Noha én se szeretem a duáltriálkutyafülét, de nyugotan álljanak össze, és tegyék a dolgukat. A pp-ről meg annyit, hogy pont az ilyen Edith-ek miatt vannak sokan, akik ha kivárnak egy adott szeró indulást, akkor 20-25k pp-kel tudnak megindulni 0 forint költéssel. Elég gáz, hogy "lefarmoltam" a TOP2 fiókot a 300 pontos pp falummal :D

Ildi, az, hogy általánosítasz arra, hogy aki pp-zik, meg triálozik, az nem tud, az elég nagy hülyeség. Tudok olyat mutatni, aki triál, és sehol nem volt, meg olyat is, aki beleölt 100k pp-t, és lassan a top10-be sincs. Aki tud, az a pp-vel csak előnybe hozza magát hosszabb távra, aki nem tud, annak mindegy. Edith pl az utóbbi, aki egy fasza falut húz a DSA-nak, mint anno évike a Randomnak 38-on :)

De ha zavar, akkor indulsz két héttel később, és a telített tőzsdéről töredék pp-ből kiszedsz több nyersit, mint ők az elején, és ha kompetens vagy, idővel utol is érheted őket. De amit Arch mondott, az a nagyon igaz: Te csak látsz valamit, amit nem értesz, vagy nem tudsz, és inkább kiabálod hogy csaló, pp-s, triálos, bezzegateidődbe. Képtelen vagy a fejlődésre, nem csak a kor, de a játék is elszaladt melletted. Minimális erőbefektetéssel, és ésszel simán lehetne hozni egy átlagon felüli eredményt, pp függetlenül.
 

DeletedUser18312

Vendég
De én nem top játékosokról írtam, és nem azért osztottam meg a jelit. Sőt ha visszaolvasnál látnád hogy én nem kételkedem a top játékosok ügyességében, sőt ez egy adott témára volt válasz tőlem, és ha visszaolvasnád az alap helyzetet, átlátnád te is mi miért történt.

Kérdezted mit csinálsz rosszul, leírtam. Az hogy mit kezdesz az infoval rajtad múlik. Én se vagyok top farmoló, sőt csak átlag, ilyen top25 körül szoktam mozogni az elején. Viszont nálad látom hogy te 100ba se tudsz, szoktál bekerülni. Ezért írtam le hogy 1esével küld ki, aztán nézegesd a bányákat és matekolj, hova érdemes sűrűbben forogni.

Ha ezt megteszed, szép sorba előrébb lépsz a rangsorba, ha meg nem érdekel akkor lezártnak tekintem a "vitát" és nem kell rá reagálni. Segítőszándékkal írtam, amit írtam, hogy Top farmoló lehess. Ahhoz hogy az legyél, hosszú hosszú idő kell, hogy átlásd. Arkéknak is idővel alakult ki a rutinjuk, ezis olyan mint a harcok, farmolások alatt edződsz meg és jössz rá újabb újabb trükkökre, hogy tudsz egyre több nyerst kiszedni a barbikból és hogy lesz egyre több pacid.
 

DeletedUser

Vendég
Top játékosról beszéltük.
Hidd el a top20 farmoló már 500 k.paci felett van mind. Yugi írta is hogy 600 van neki. Akkor egy tysonka, vinszent, ark már 1000 felett van tuti....
Én nem magamról beszéltem, mert nem játszom ezen a szerón. Csak leírtam a Top-ok hogy csinálták, csinálják.

Ha te is olvasnál néha és látnál a sorok közé, épp emiatt csináltam tegnap egy ilyen statot, olvastad?
Napi farmrekord/Kifosztott falu.
Így a Top25re kijött 20-30 közötti átlag falvaként. Senkise mondja azt hogy nem lesz közte piros jeli, meg hogy 0-át nem hozol. De átlagba 3000 kifosztásnál kifog hidd el jönni az a 20-30 átlag.
Vigyori ez nem igaz ... 500 paci felett egyáltalán nem igaz .... farmolási taktikától ... a környéktől a kifosztott barbik / hozott nyersi arányától is változhat ... nem beszèlve arról , hogy vannak akik a tökéletes farmra mennek rá mindig ... jó nem tysonka az azt nyilvan tudja mindenki :D de pl egy Arch joval többet fog tudni farmolni ugyanazzal a konnyuloszammal mint en vagy te ...
 

DeletedUser17650

Vendég
Kérdezted mit csinálsz rosszul, leírtam. Az hogy mit kezdesz az infoval rajtad múlik. Én se vagyok top farmoló, sőt csak átlag, ilyen top25 körül szoktam mozogni az elején. Viszont nálad látom hogy te 100ba se tudsz, szoktál bekerülni. Ezért írtam le hogy 1esével küld ki, aztán nézegesd a bányákat és matekolj, hova érdemes sűrűbben forogni.

Ha ezt megteszed, szép sorba előrébb lépsz a rangsorba, ha meg nem érdekel akkor lezártnak tekintem a "vitát" és nem kell rá reagálni. Segítőszándékkal írtam, amit írtam, hogy Top farmoló lehess. Ahhoz hogy az legyél, hosszú hosszú idő kell, hogy átlásd. Arkéknak is idővel alakult ki a rutinjuk, ezis olyan mint a harcok, farmolások alatt edződsz meg és jössz rá újabb újabb trükkökre, hogy tudsz egyre több nyerst kiszedni a barbikból és hogy lesz egyre több pacid.

De még miníg nem érted. Sokkal feljebb, a 26/27 oldal környékén Arch. írta hogy nem létezik nullás farm, mert a barbárok állandóan termelnek. Erre linkeltem be neki a jelit, függetlenűl a farmoló csapat jellegétől hogy dehogynem van, sőt sűrűn előfordul, főleg olyan környéken ahol sok az aktív. Ez egy ugymond megerősítése volt annak hogy létezik nullás farm. Semmi több jelentősége nem volt. Én nem sírok hogy nem haladok, nem vádolok senkit csalással, nem irigylem senkitől a sikereket, szimplán egy bizonyító jeli volt. És sosem kérdeztem olyat hogy mit csinálok rosszul.
 

DeletedUser18783

Vendég
Vigyori ez nem igaz ... 500 paci felett egyáltalán nem igaz .... farmolási taktikától ... a környéktől a kifosztott barbik / hozott nyersi arányától is változhat ... nem beszèlve arról , hogy vannak akik a tökéletes farmra mennek rá mindig ... jó nem tysonka az azt nyilvan tudja mindenki :D de pl egy Arch joval többet fog tudni farmolni ugyanazzal a konnyuloszammal mint en vagy te ...
és az nem zavar hogy a tyson acc-ba van egy vadi aki 38on archal volt dualba és látta hogy farmolt? :)
 

DeletedUser18783

Vendég
igen azon már túl vagyunk a 200ezerért küzdünk még :)
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Teljesen megosztunk mindent meg semmibe nem dont senki egyedul szoval senki se csinal tobbet mint a masik vagy a harmadik ugyan annyira vagyok en hasznos az accba mint tyson vagy pi :)

Ez nem igaz, mert Én csak azzal a feltétellel jöttem előregbe, ha vállallod az éjszakázást. Oszt este 10-11 fele már alszol reggelig.... :p :D
 

DeletedUser8473

Vendég
Amúgy nagyjából így képzelem a tysonka fiokot

Tysonka —> név

Vadi —> farm

Mr. Pi —> idő

vadi még kedveli is meg erősíti egy :D
magyarul tysonka a neved adod bele a fiókba.(na meg a pp ket.)
Majd ki lesz ez is magyarázva,de azért ezt nem én írtam.


Amit írtok,hogy ha később kezdek akkor a nyersi olcsóbb.........
na igen de akkor is a lényeg az amit én írtam le.csak ép másképp.
A KH ba ma már az tud érvényesülni akik többen visznek egy accot és bele ölnek több ezer pp-ét.
És ez az amit én nem tartok fernek,de nem csak magamra nézve ha nem még az a sok száz játékosra nézve akik itt vannak.Több ezrekről már rég nem beszélhetünk.Mindenek meg van a oka.Olyan nincs hogy valami ok nélkül történik.
A nyersi farmolásnak is meg van a oka aki keveset tud hozni.az előtt le farmolja az aki egyébként szerintem méltánytalanul sok előnyt élvez duál triál és sok ezer pp vel.És itt nem csak tysonka fiókról beszélek.
Annak is oka van hogy egyre kevesebb játékos van a szervereken.
Meg lehet szerezni a pp ket tényleg tőzsdén,de nekem senki nem mondja,hogy senki nem veszi a több ezer pp ket meg akkor nem lenne tőzsde.Nem a supp teszi oda be a pp ket ha nem én el adok valaki meg veszi a nyersit pl.van aki abból a pp ből veszi amit előzőkön kereskedett és van aki pénzen vett pp ket költ.
lehet itt rám köpködni de akkor is a tömör valóság,hogy olyan irányba ment el a KH ami már nem tud tömegeket ide vonzani.Mivel ez nem egy Németország ahol ovisok tele zsebbel rohangálnak.
A leg több duál triál fiók bele lett kényszerítve ebbe a szitumba tudom én is.Mivel másképp sajnos nem tudnak semmit érvényesülni.
haladni kell a korral?igen haladni kell,de ha valamit rosszul változtatnak meg azt is vissza lehet még csinálni.
És ezek a duál tril ppés dolgok nem hiszem,hogy annyira jól jött ki anyagilag a üzemeltetőnek itt nálunk.Nem véletlen van az a sok rendezvény ahol pp ért lehet még előny szerezni.A lényege az,hogy egyre kevesebb fizető játékost hoznak olyan helyzetbe akik el vannak engedve pénzzel,hogy minél több lovét tudjanak bele tolni a játékba.De szerintem sokkal többet érnének el ha nem pár pénzes játszana ha nem sok sok olyan akik azért mint régen csak vettek pp .
nem hiszem,hogy az a 20-30 játékos akármilyen pénzes is bele tud tenni annyi pénzt a játékba mint sok sok ezer ember .Egyébként mint itt sajnos minden szerveren ez megy.tehát tök mindegy már v45 vagy majd v46 .lehet v47 is mindig lesz 10-20 játékos akik így szereznek előnyt másokkal szemben..ha nem lenne igazam akkor most a szeron nem ennyi játékos lenne ha nem 10-20 x ennyi.
 
Fent