Csevegő

DeletedUser19194

Vendég
Tulajdonképpen a profilképedet nézve más már nem is nagyon érdekel :p
Köszönöm! Én már 2 éve használom a képet és még nem sikerült megunnom! Isten áldja a röplabdát! :D

"Nem Ildi... Te pusztán csak szar vagy!" Ezen még mindig sírok..:D
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
a mai statokat én is várom...:) játékosként az utóbbi pár nap szenvedés volt,alig ütöttem meg a 22nyersi/faluátlagot...2nap is végig kellett nézni,hogy bár ugyanannyit,vagy még többet farmolok nem érem el az előző napi farmadagot sem...:) de most hogy végre van is mit(meg kit) farmolni kíváncsi leszek a számokra hova kell felzárkózni:)
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
a mai statokat én is várom...:) játékosként az utóbbi pár nap szenvedés volt,alig ütöttem meg a 22nyersi/faluátlagot...2nap is végig kellett nézni,hogy bár ugyanannyit,vagy még többet farmolok nem érem el az előző napi farmadagot sem...:) de most hogy végre van is mit(meg kit) farmolni kíváncsi leszek a számokra hova kell felzárkózni:)

Jo neked. Szerinted a 20:1 hgy leredukalta az elo farmjaink szamat? :D
 

DeletedUser

Vendég
a mai statokat én is várom...:) játékosként az utóbbi pár nap szenvedés volt,alig ütöttem meg a 22nyersi/faluátlagot...2nap is végig kellett nézni,hogy bár ugyanannyit,vagy még többet farmolok nem érem el az előző napi farmadagot sem...:) de most hogy végre van is mit(meg kit) farmolni kíváncsi leszek a számokra hova kell felzárkózni:)

Lightrex okt 05, 23:38
megmondhatod a górénak akkor,hogy már kinéztem a faluját:)

Na komám akkor tegyük hivatalossá rendben?
 

DeletedUser18783

Vendég
Uhh en kikuldenem a haborut!!
Tuti nem hagynam ennyibe kuld csak ki
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
most olvasom csak a fórumot,de már megkapták a hadüzit...nemhiszem,hogy bárki meglepődött rajta....:)))

én igazából csak azon lepődtem meg,hogy nagyjából 6órás körben már 25db asgardia tag van körülöttem,míg 2napja még csak 13 volt...ma pl felvettek olyat is akit már ki is ütöttem :)) szóval vannak ott furcsa dolgok kedves hölgyek-urak...

a górés részről meg annyit,hogy egy kezdővédelem alatt álló asgardiás kémlelgetett 12percről és mikor megkérdeztem hogy mit szeretne azt mondta felsőbb utasítás...:D valahogy így jutottunk el a "góré"-ig:)
 

DeletedUser12246

Vendég
Hát én nagyobb urgásra számítottam farmban, mint ami bekövetkezett, így kezdő védelem lejártával. :rolleyes:
 

Radamesz

Member
A reakció pontszáma
39
Jó reggelt!

Pedig vannak fincsi falvak, ahogy tegnap elkezdtem kémlelgetni a környéket. Ám mivel védő vagyok (mellettetek muszáj :), így elég nehéz lesz ezeket kicsapkodni :)
 

DeletedUser11248

Vendég
Ezt csak a pp-nek irtam,hogy szeressenek..remélem elfogadják :D

Volna egy javaslatom:

Nyersanyag küldésének időpontja saját falvakon belül: 30 nap

Magyarázat..X-elkezdi-veszi a pp-t kiépít hamar egy falut és foglal 3-4 falut,farmol 1000-1500 KL 1 hét alatt..

Y-aki nem tud annyi nyersit venni még csak kb.500 pontnál jár...kb.100 KL-al..1 hét után..

X-küldözgetve a nyersit a saját falvai közt felépít min.5-falut de lehet 10-t amig Y-eljut oda hogy foglalni tudjon egy barbárocskát maga mellett(persze ha tuléli X-t).. ez igy valahogy nem korrekt.

Nos,én nem mondom hogy X-ne tegye de akkor fizesse meg,építse úgy a 2-3-4 faluját is mint az elsöt,vegye a pp-t vagy épitse ugy mint Y..lesz aki megteszi de lesz aki nem és így adtunk Y-nak is egy esélyt hogy mikorra kész lesz a faluja X-nek sem 10 faluja lesz kész,hanem 2-3 és esetleg még 5-6 amiket épít..így is előnybe lesz de nem akkorába.

Remélem érthetően írtam le és lehet követni mit akarok mondani..a pp-nem lesz kevesebb,mert ugyanannyit bele fognak tenni,sőt még többet..igy nem látom miért nem lehetne elfogadni ezt a javaslatot..segítve egy kicsit az átlag játékosokat is...igy már nekik is megérné beletenni annyi pp-t hogy felépítsenek hamar egy falut,amit most nem tesznek,mondva hogy X-l úgysem tudják tartani a versenyt..de ha X-is ugyanígy pp-l kell építse a 2-3-4 faluit,akkor esetleg 2-3 faluval fog jobban állni mint Y..aki aktivitással ledolgozhassa és neki is lehet 5-6 építendő faluja a 30-nap lejárta végére..és versenyhelyzetben van X-l szemben..

Igy X-is és Y-is több pp-t fog belerakni,viszont mindenki eséllyel indul..
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19095

Vendég
Egyszerűbb lenne a tőzsdét lefagyasztani 30 napra :D aki utána veszi a nyersit annak nem lenne hatalmas előnye
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Gibicnek(nekem) kuss a neve tudom! De még is van véleményem azért ,amiket kapott a Sparta itt hónapokig külsőn az minden volt...(gyávák,toborzók.nem mertek kiállni, ajándék szerver stb.. és erre tessék-- Ránézek a térképre ami nem hazudik, egyedül Montiék (Vasak) vállalták be a Spárta mellé regizést!
Na ők harcolni jöttek a Spárta ellen úgy, hogy külsőn nem is alázták a Spártát!! Minden tiszteletem az övék MHC "Old boys"!
Így kell ezt csinálni!
Csak ennyit akartam! bocsi!:)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser18783

Vendég
így van és vagy beolvadnak majd vagy el lesznek foglalva :D
mi legyőzni jöttünk a spartat nem pedig harcolni velük az elején
 
Fent