Klasszikus jelentések és támadások 10

DeletedUser19179

Vendég
milyen választ vársz?
egyenes supporthoz irányitott kérdésekre sem adnak választ, max bannolnak, mert a kérdés is már alapban "sértő" részükre
 

DeletedUser18265

Vendég
Megváloszolom én.

Azért, mert ez a beállítás. Így volt meghirdetve, és addig tart, amíg vége nem lesz.
Ilyen kérdésekre, mégis minek vártok válaszokat?
 

DeletedUser19179

Vendég
nem erre a kérdésre vártam választ,
sokkal érdekesebb az a kérdés, hogy

support részére létezik-e bármiféle szabályzat amit be kell tartaniuk?
ha igen, akkor ezeket a szabályokat hol lehet megtekinteni halandó játékosként?

de ezek is olyan kérdések, amikre előbb kapok bannolást, mint választ
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18265

Vendég
Irj ticketet nekik, ott talán válaszolnak ilyenre.
Biztos, h van nekik, is szabályzatuk.
Részleteket találhatsz is belőle, pl supporter nem játszhat olyan világon, amelyen suppos kötelességeit látja el, vagy forditva.

Amugy miért érdekel ez ennyire téged? :)
 

DeletedUser19179

Vendég
hiába irtam korábban, egy kérdésre sem kaptam választ, csak a mellébeszélést,
s hogy miért érdekel?
mert kiváncsi vagyok hogy nyilvánosan is beismeri-e support, hogy kontroll nélkül bármit megtehetnek?!
vagy mutassák a rájuk vonatkozó szabályokat!
 

DeletedUser8473

Vendég
Megváloszolom én.

Azért, mert ez a beállítás. Így volt meghirdetve, és addig tart, amíg vége nem lesz.
Ilyen kérdésekre, mégis minek vártok válaszokat?


Ilyen beállítás ami magyarul úgy rossz ahogy van is lehet megoldást találni ha közbe ki derül valóba semmit nem ér.
Aki a beállítást csinálta se hiszem hogy át gondolta komolyan.
 

DeletedUser8473

Vendég
Irj ticketet nekik, ott talán válaszolnak ilyenre.
Biztos, h van nekik, is szabályzatuk.
Részleteket találhatsz is belőle, pl supporter nem játszhat olyan világon, amelyen suppos kötelességeit látja el, vagy forditva.

Amugy miért érdekel ez ennyire téged? :)


egy fenéket kap választ.én se kaptam még soha egyetlen egy kérdésre se komoly választ.max annyit ott van meg itt van.és le lett zárva a kérdés vissza írni már nem tudtam.pedig nem feljelentés volt ha nem valami a játékkal kapcsolatos kédrés amire nem találtam a választ sehol.
 

DeletedUser18265

Vendég
egy fenéket kap választ.én se kaptam még soha egyetlen egy kérdésre se komoly választ.max annyit ott van meg itt van.és le lett zárva a kérdés vissza írni már nem tudtam.pedig nem feljelentés volt ha nem valami a játékkal kapcsolatos kédrés amire nem találtam a választ sehol.

Hát akkor meg elmondták hol találod.


Miért zavar ennyire, h megy a szerver?
 

DeletedUser8473

Vendég
Egy nem volt ott és most sincs ott amit írtak.
2 nem a játékosok vannak a suppért ha nem fordítva.
3 meg van értelme?
Nem az lenne a cél minél több ember játsszon?
 

DeletedUser8473

Vendég
egyébként több olyan ott van a beállításoknál ami nem fele meg a valóságnak.

Klántárs támadható: Nem ( de igen meg tudom támadni a társam)
Külső támogatás: Nincs ( de igen tudok külső védelmet küldeni)

ez csak 2 mi nem az mint a beállításba van.és felelősséget senki nem válall .Mennyi olyan van még amit észre se vetünk még?
a PF itt is 200 pp be kerül mint bár hol még se kapjuk meg érte azt amit egy normál szeron.
nincs címkézés ami bele tartozik.
a védelem meg mit ér? Ér annyit mint kéne?kétlem.
 

DeletedUser19179

Vendég
ilyen kérdésekre ne várj választ, nekik a legegyszerübb ha figyelmen kivül hagynak,
max ha "leanyázod" őket, akkor biztosan számithatsz reakcióra:)

ami biztos, hogy magyar support nem azért van hogy segitsen és megválaszolja a kérdéseid, ez csak más országbeli supportnál alapfeladat

és a többi kérdésed? szerinted érdekli őket? hol élsz Te virágom?:)
 

DeletedUser8473

Vendég
Hogy hol élek?Hát kételkedem hogy jó helyen.:D
De tény az is amit te le írtál.olyan ,hogy a supp felelőssége vagy ne adj isten a supp hogy beszélhet a játékosokkal olyan nincs sehol.
Nekem egyszer azt írta egyik nem említem a nevét,nem kötelező itt játszani.....
Nos mikor vissza írtam nem kötelező itt supnnak lenni sem még neki eset rosszul.
Meg ha valaki valamit el vállal az vagy csinálja vagy hagyja olyanra aki ért is hozzá nekem ez a véleményem.
lehet itt rám köpködni meg le lehet anyázni,de nem véletlen van ott a magyar Kh ahol van.
És most tutira veszem ezt törlik és kapok egy bannt.:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
egyébként több olyan ott van a beállításoknál ami nem fele meg a valóságnak.

Klántárs támadható: Nem ( de igen meg tudom támadni a társam)
Külső támogatás: Nincs ( de igen tudok külső védelmet küldeni)

ez csak 2 mi nem az mint a beállításba van.és felelősséget senki nem válall .Mennyi olyan van még amit észre se vetünk még?
a PF itt is 200 pp be kerül mint bár hol még se kapjuk meg érte azt amit egy normál szeron.
nincs címkézés ami bele tartozik.
a védelem meg mit ér? Ér annyit mint kéne?kétlem.
Ez egy teljesen más világ.
Max raktár:404807
Max tanya: 22782
Max termelés: 24.723 (ami 10,3-as sebességnek felel meg; 12-esnél: 28.800 lenne)
Sok minden más, sok minden egyedi.
De érdekesek, és mások, ami nekem személy szerint nagyon tetszik. Érdekesek ezek a nem szokványos beállítások, és remélem a jövőben is találkozhatok ehhez hasonló beállításokkal :D
 

DeletedUser15888

Vendég
Amúgy meg az, hogy ilyen hamar "befejeződött" a szeró, az nem a supp hibája. Ők megadtak egy beállítást, ami szerintük jó volt, és kevés ember regelt rá, aki be lett toborozva egy(kettő) nagyjából domináns klánba. Speedeken is megesik, hogy a top 2-3 játékossal már nincs értelme harcolni, mert olyan pontelőnyben vannak. Ezért nem hibáztathatod a suppot. Ha egy normál világra kevés regelő lenne, mert mondjuk a sparta bejelenti, hogy mennek oda, és éppen nincs kihívójuk, ők beregelnek 100-120 emberrel, betoboroznak újabb 50-et szokásukhoz híven, és pár hónapon belül befoglalják az egész világot, azért nem hibáztathatod a suppot. Kicsi volt az érdeklődés a szeró iránt, pedig elég érdekes beállításai voltak, ha jobb időben indul, akkor szerintem én is 100%-on indulok rajta, remélem még lesz ilyen szeró. A lényeg az, hogy a supp nem tehet róla, hogy egy világ milyen gyorsan folyik le. Ez a szeró konkrétan valsz. veszteséges lesz nekik PP szempontjából, mert többet osztanak ki, mint amit beszednek belőle. Attól még szerintem egy korszakalkotó újítás volt egy ilyen gyors szerver, és nem nyár vége előtt egy héttel kezdve(amikor valakinek azért nem jó, mert még nyár vége, valakinek azért, mert már kezdődik az ősz), szerintem egész nagy potenciál lenne egy ilyen szerverben, és rohadt jó buli, és nagyon harcos szerver válhatna belőle.

Aki már nincs a szerón, az ne foglalkozzon vele, hogy még fut, aki meg még ott van, az még mindig harcol a top1 helyért, top1 LET-ért, stb., hagyjuk már meg nekik ezt az örömöt. Én meg még mindig támogatnék egy klánbontást a BT-től a buli érdekében, hogy hadd harcoljon egymással a két klán(egyenlően elosztva), közös fórummal, és elbulizgatva a szeró maradék egy hónapja alatt. Szerintem ez is történelmi pillanat lenne a KH-ban, és rohadtul élvezné, aki részt vesz benne.
 

DeletedUser8473

Vendég
te most hülyéskedsz?
csak az tehet róla aki csinálja a szerot nem az aki játszik rajta meg az aki felügyeli elvileg.
Nem elég hogy a beállítás eleve rossz volt mert ezért nem volt rá érdeklődés és ezért adták fel sokan a elején.még nem is az aminek kéne lennie.Sokan csak azért mentünk rá mert a classicot szeretjük.



A BT nem fog ketté szakadni.és semmi buli nem lesz már ezen a szeron tök fölösleges húzni,hogy a többség ne tudjon játszani más értelme nincs.
 

DeletedUser15888

Vendég
Szerintem meg egy tök fasza beállítás volt, és mennék rá, ha jobb időpontban lenne. De mondom, az, hogy mi történik egy világon belül, az már nem a supp hibája.
 

DeletedUser18265

Vendég
Mindenkinek ott volt a lehetöség, h leküzdje öket vagy izgalmasabb világ legyen.
Nem most kell siránlozni.
Az amugy is a győztesek kiváltsága...
 
Fent