Klasszikus jelentések és támadások 10

DeletedUser19144

Vendég
Itt gyorsan meg kell mutatni mindenki ezen az oldalon Sense CLASSIC tagadja őket ebben.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8473

Vendég
semmi a ég egy adta világon.ilyen formában,hiszen a nagy csalok ellen itt érvényesülni nem lehet.:D
Gratulálok a suppnak felül múlták magukat.
 

DeletedUser18477

Vendég
Komolyan, minden a supp hibája?
(Nem, nem minden. Az, hogy te még tudsz ide írni ennyi tiltás után, az az enyém).

Ha ezt nem fejezed be, akkor tiltom ezt a fiókodat is.
 

DeletedUser8473

Vendég
Mondjuk tényleg ez a igazi munka ezt értitek ki tiltani aki olyat mond.
Nem mi csináltuk a beállításokat,akkor csak nem mi vagyunk a hibások.Ja és egészen pontosan tudom milyen cucokat használa BT klán és ezt igen is ki kéne szürni.Hogy aki becsületesen játszik az tudjon is.És ha jelentés megy be akkor azt illik kivizsgálni nem m válasz nélkül le zárni.Azon kívül,hogy ki tudtok itt záratni mindenkit akinek nem jó véleménye van mástr nem tudtok.Ezért haldoklik a magyar Kh .Máik meg van itt olyan is akit tényleg réges régen ki kellet volna tiltani és itt van.A joggal élni kell tudni írtam már neked nem vissza élni.Ha supp jelentésre nem tudtok válaszolni vagy privire ne csodálkozz ha itt írok.
 

DeletedUser18477

Vendég
-.- Erre már tényleg nem tudok mit mondani... (Én itt és most befejezem veled a kommunikációt)

További szép napot. (És ha jót akarsz nem adsz okot a tiltásra.)
 

DeletedUser8473

Vendég
A másik meg azért lehetne egy szavazást indítani vajon mennyi ember elegedet és mennyi nem.Vajon miért van egyre kevesebb játékos a KH ban?
 

DeletedUser12246

Vendég
Vissza fog ez ütni szerintem. Mert egy klán nyerhet csak a végén, legalábbis papíron. Kérdés, hogy fogják-e tűrni lazán ezt az akadémiások - lévén, hogy egy klán - vagy egy páran a dicsőségre hajtanak majd és szakadás lesz.
 

DeletedUser8473

Vendég
De hogy üt vissza.:D van akinek minden mindegy.És igen is pontosan tudom mert jól ismerem a redet,hogy a BT nem szabályosan farmol.és ezt igen is le tudnák ellenőrizni ha akarnák.csak ép az igen sok munkával jár és senkinek nem érdeke.
Ezért haldoklik a magyar KH.mert normális emberek inkább mennek el máshova játszani mint a semmiért itt rohadjanak.
 
Fent