Klasszikus jelentések és támadások 10

DeletedUser18512

Vendég
xD
amúgy én is erre gondoltam, hogy lehet ő Red!

Egyébként azt hozzáteszem, hogy szabályzatot nem fogok újat írni, akkor inkább írok egy ugyan ilyen, vagy ilyesmi játékot ahol én vagyok a főnök és az ilyen szemeteket, mint Red, meg a hívei, rögtön kizárásra kerülnek, ahogy kiderül, hogy tényleg elkövette azt!
De ott nem is nagyon lenne szükség, hogy valaki feljelentse a másikat, mert napi szinten többször ellenőrizném, hogy ki csal és ki nem!
Azt hozzáteszem, hogy tudomásom szerint a support tudja olvasgatni, mindenkinek a levelét!
 

DeletedUser18265

Vendég
Akkor írj egy ilyet és vidd magaddal ildikot. Nem unatkoztok legalább felváltva jelentgethetitek egymást.

Ha valakinek nincs ideje nem azt kell mondani, hogy ne játszon, hanem.h dualosodjon, vagy trial legyen. Az, hogy ez nektek nem tetszik pont leszarja mindenki. Amíg ezt meg engedi a szabályzat éljenek vele és élvezzék a játékot. Ha nem tetszik akkor el lehet tolni a biciklit és kész. :)
 

DeletedUser15888

Vendég
Amúgy Ildi, farmkezelő nélkül scripttel, legálissal csináltam már napi 30k fosztott falut úgy, hogy fél nap nem is voltam online.

Ráadásul egy 12-es sebességű világon ezt bőven meg tudja csinálni akárki.
 

DeletedUser8473

Vendég
Akkor írj egy ilyet és vidd magaddal ildikot. Nem unatkoztok legalább felváltva jelentgethetitek egymást.

Ha valakinek nincs ideje nem azt kell mondani, hogy ne játszon, hanem.h dualosodjon, vagy trial legyen. Az, hogy ez nektek nem tetszik pont leszarja mindenki. Amíg ezt meg engedi a szabályzat éljenek vele és élvezzék a játékot. Ha nem tetszik akkor el lehet tolni a biciklit és kész. :)


Hát aki azt hiszi én többet jelentgetek mint a Red annak el mentek otthonról.
A supp tudná csak meg mondani nincs olyan speed kör amin ne jelentene vagy 3-4 személyt a red.,
És nincs olyan szervere sem ahol ne jelentene mindenkit fel aki csak rosszul írja a a betűt.
és nincs olyan szervere ahol ne provokálna ki emberektől olyat amivel utána jelenthet.erről ennyit.
 

DeletedUser8473

Vendég
Amúgy Ildi, farmkezelő nélkül scripttel, legálissal csináltam már napi 30k fosztott falut úgy, hogy fél nap nem is voltam online.

Ráadásul egy 12-es sebességű világon ezt bőven meg tudja csinálni akárki.

azért nem mindegy mennyi falu mennyi egység.
 

DeletedUser18429

Vendég
Hát aki azt hiszi én többet jelentgetek mint a Red annak el mentek otthonról.
A supp tudná csak meg mondani nincs olyan speed kör amin ne jelentene vagy 3-4 személyt a red.,
És nincs olyan szervere sem ahol ne jelentene mindenkit fel aki csak rosszul írja a a betűt.
és nincs olyan szervere ahol ne provokálna ki emberektől olyat amivel utána jelenthet.erről ennyit.


Ezt tanulta kiskorában :D De ma már am is vamzernak lenni menő és trendi :D Szóval csak a divatot követi meg azt amit otthon látott :D
 

DeletedUser18265

Vendég
Hát ha most rám gondoltál, akkor mellényultál.
Te egy hozzászólásodban több embert jelentettél fel, mint én pályafutásom alatt.
 

DeletedUser18512

Vendég
A külső fórum manapság nem arról szól, hogy játékosok ismerkedjenek meg, hanem arról, hogy játékosok hogyan ölik egymást :)
 

DeletedUser8473

Vendég
Komolyan kérdem ez a szerot most ki akarjátok húzni Okt végéig?Minek?
Ki érdeke?Miért?
 
Fent