Csevegő

DeletedUser18914

Vendég
ma nezegettem az aktiv vilagok LE listait...kimerem jelenteni , h a v40 a KH tortenelmenek leggyengebb vilaga, hihetetlenul keves a LE, joforman ingyen adjak a falvakat.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
ma nezegettem az aktiv vilagok LE listait...kimerem jelenteni , h a v40 a KH tortenelmenek leggyengebb vilaga, hihetetlenul keves a LE, joforman ingyen adjak a falvakat.

A LE dologban igaza van. Hiába maradtak meg az ellenállók, vigyori távozásával a Sparta-nak megint szánalmasan kevés dolga van a szerveren :(
 

DeletedUser18914

Vendég
pici viszonyitas:
Sparta v40 128 millio LET
v38 top4 LET jatekosa 132 millio LET


Sparta LEV 50 millio
Antoan v38 45 millio
Erathor 42 millio


Tamogato Ranglistan v40-en az elso 3 helyezettnek van annyi mint nekem v38 on es nem vagyok tamogato top1.

A klanokat nem is hasonlitom ossze, mert az brutalis kulonbseg lenne, tudom a v38 hamarabb kezdodott de ez ebben az osszehasonlitasban lenyegtelen mert tovabb is fog tartani :)
 

DeletedUser19070

Vendég
Eddig nem írtam ide és nem is fogok csak olvasgattam mi van itt vajon .

Szerintem LeV pontok terén elbújhatok 3x több van még igy is mint bármelyiknek és nem is lesz :))))))) és nem a vigyori miatt bukott ez a szerver én speciel szinte egyedül fogtam amíg tipródtatok és még így se vitték el az összes falvam - kész vicc ha van 10 normális játékos mellettem befürdetek volna, mint a kis kacsa. sok sikert szép volt az árulókat meg tegyétek top klánba nehogy eret vágjanak :))) linuka pucok kuruzsló :D meg a hibantatt

Ami még figyelemre méltó hogy interculler ott hagyta csapot Pappot :D véletlen lehet :D és ki irta a profiljára hogy csótány ferkó itt kaptam kék halált :D XDDDDDDDDDDDDDDDDD
 

DeletedUser18914

Vendég
amugy tenyleg erdekelne egy aktiv v40 es jatekos velemenye...mi a motivacioja?a gyozelem? az a 300pp??gyozelem az mikor, nem kell kuzdeni erte?mikor lezarul a vilag, hogyan fogtok ertekelni?lesz egyetlen egy emlekezetes csata is? amelyikrol elmondhatjatok, hogy huu de kemenyen vedekezett 2-3 honap alatt alig tudtuk megtorni...lesz ilyen? en ketlem ...oszinten.
 

DeletedUser18914

Vendég
szinte 100% os vagyok benne, hogy a Random vagy PFF-DSA kulonitmenyek ellen frontharcban Spartanak 0% eselye lenne tamadasban es vedesben is.
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
szinte 100% os vagyok benne, hogy a Random vagy PFF-DSA kulonitmenyek ellen frontharcban Spartanak 0% eselye lenne tamadasban es vedesben is.

Erről, majd beszéljünk arról, ha egy világon valóban szemtől-szembe fog állni a két horda. Én szívesen részt vennék benne, mondjuk a szendvics közepébe. :D
 

DeletedUser18914

Vendég
nem fognak kiallni ellenunk, mire mi vegzunk ok a kovetkezo amator liga felenel fognak jarni.
 

DeletedUser18914

Vendég
Az MHC EW utan a Spartat is nekunk kell bucira verjuk?:D( amugy Gyozo szervergyoztes klanjat a Szupert is elvertul(lazan)).
 

DeletedUser18914

Vendég
Sőt, még Győzőt is bucira vertétek!!! Ez a fegyvertény, nem ilyen emhácék meg e-vék :D
tenyleg ebbe bele se gondoltam...de most elgondolkoztam azon, hogy milyen vilag lehetett az amelyikben Gyozo vezetesevel egy klan szervert nyert...
 

Barbelo

Member
A reakció pontszáma
23
Milyen csend lett :DDD mint amikor a rosszalkodo gyerekek csoportjába bemegy az óvónéni és hirtelen befogja mindenki a száját,de magukba mormolják... nem én voltam.... nem én voltam... :D
 
Fent