SPARTANS# Never die!

  • Témaindító - Thranduil -
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
node bezsélgessünk a klánokról inkább itt van a DOW az SBT ... valamiféle BIG meg vannak itt 300 paródiából is aztán az szk ... ja és van itt k9-es kutyakiképzés is :)
 

DeletedUser

Vendég
DE A LEGJOBB ITT VAN DON GÁBOR , IGEN AZ EREDETI AZ UTÁNOZHATATLAN DON GÁBOR :D

ASG IN THE HOUSE :D
 

Arihana

Active Member
A reakció pontszáma
182
Én hármat találtam, haha. :D Meg itt sincs a 'de' előtt. :p
Vagy DJ-nek van igaza és másfajta vesszőre gondoltál? :D
Na akkor írd le szerinted, hogy lenne helyesen, komolyan érdekel. Én szeretek tanulni a hibákból:p ( ha van mit:) DJ a csúnya szemem, neki muszáj képviselnie a morbid oldalt:)
 

DeletedUser

Vendég
Elindultunk villanyt szerelni a sötét oldalra..aki jönne még utol ér minket:)

 

DeletedUser

Vendég
bőrgatyát és supermanenes törölközőt biztosítunk mindenkinek.Munkafelszerelés..
Lándzsa meg..szedjetek fel egy nagyobb botot a földről és dörzsőljétek sokáig!:)
 

DeletedUser

Vendég
Nagyon egy rakáson vannak a klánok,kiváncsi leszek a diplomáciai csavarokra :)
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Sziasztok :)

Ne felejtsük el, hogy egymás sértegetése nem valami célszerü. Kérlek titeket, ezt hanyagoljuk a továbbiakban :/ Vitázni szabad, de sértegetni és személyeskedni... Jobb lenne elkerülni :)

Köszi :D :)
 

DeletedUser18901

Vendég
Revenge-Of-The-Sith.jpg
 

DeletedUser

Vendég
V41 összefoglaló...Véder úr,a sötét oldalra ráférne egy szoftverfrissítés..:D:D:D:D

 

DeletedUser

Vendég
Véberék komolyan gondolják hogy kezdővédelem alatt lehozzák a szervert..területi dominancia...mi lesz ha megtelik az akadémia is?:D:D:D:D:DD:
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Véberék komolyan gondolják hogy kezdővédelem alatt lehozzák a szervert..területi dominancia...mi lesz ha megtelik az akadémia is?:D:D:D:D:DD:

Egy ilyen p*csa szerveren, ahol ha úgy nézzük még 2 kontit se tudnánk teljesen feltölteni a jelenlegi játékosállománnyal kevés nekik a 100 fős klánlimit. :D
A nagy és hatalmas vezírnek küldöm..

sose-nyomj%C3%A1-full-kret%C3%A9nt.png
 
Fent