SPARTANS# Never die!

  • Témaindító - Thranduil -
  • Kezdés ideje

DeletedUser18901

Vendég
  • Figyeljé'! Dustin Hoffman, Rain Man. Kreténnek tűnt, kretént játszott, nem volt kretén. Fogpiszkáló, kártyatrükkök, autista, naná, de nem kretén. Aztán gyütt Tom Hanks, Forrest Gump. Lassú, igen kretén, járógép a lábán, de Nixon behuggyozott tőle és megnyert egy ping pong versenyt, tehát nem kretén. Peter Sellars, Isten hozta mr. - infantilis, igen, de nem kretén. Te meg full kretént nyomtá'. Sose nyomjá' full kretént! Nem hiszed el? Kérdezd Sean Penn-t 2001, Nevem Sam. Rémlik? Full kretén volt. Oscar bácsi meg nem gyütt.
 

RedGrange

Well-Known Member
A reakció pontszáma
255
Na akkor írd le szerinted, hogy lenne helyesen, komolyan érdekel. Én szeretek tanulni a hibákból:p ( ha van mit:) DJ a csúnya szemem, neki muszáj képviselnie a morbid oldalt:)

Hmm... Szóval szívesen vennél tőlem nyelv(tan)leckéket? :p
Ezért már majdnem megéri beregelni V41-re. :D
 

Arihana

Active Member
A reakció pontszáma
182
Szerintem nem kockáztatja meg, hogy roppanjon az a bizonyos, amit beáldozott zálogként, a mit érdemel az a bűnös, akinek a záloga a kezemben van játékban:) - remélem jó helyen vannak azok a cuki vesszők, mert kékre festem az eget ha nem:p
 

Arihana

Active Member
A reakció pontszáma
182
Az én vesszőm mindig jó helyen van, de nem cukinak hívják. :D

Tudom, te statisztikácskának hívod:) Végülis mindegy is minek, a lényeg hogy becézni kell, azt szereti.És ha Te boldog vagy, híveid is azok, kik szomjazzák jelenléted:p
 

RedGrange

Well-Known Member
A reakció pontszáma
255
Szerintem nem kockáztatja meg, hogy roppanjon az a bizonyos, amit beáldozott zálogként, a mit érdemel az a bűnös, akinek a záloga a kezemben van játékban:) - remélem jó helyen vannak azok a cuki vesszők, mert kékre festem az eget, ha nem:p

Mondatvégi írásjel? :D :D
Plusz gyanús, hogy az "eget" után kéne egy vessző. Szerencsére mindig van nálam egy, amit berakhatok a megfelelő helyre. :D
 

Arihana

Active Member
A reakció pontszáma
182
Mondatvégi írásjel? :D :D
Plusz gyanús, hogy az "eget" után kéne egy vessző. Szerencsére mindig van nálam egy, amit berakhatok a megfelelő helyre. :D

Ez egy befejezetlen mondat:p de igazad van, az eget után szükséges. A manóba, most állhatok neki festeni. Szóval holnap csak miattam, az ég kék lesz:) - annyira jó, hogy Ti mind rendelkeztek egy kedves és elengedhetetlen vesszővel. A sors nagyon kegyes volt veletek:p
 

DeletedUser

Vendég
SPARTANS# Never die! Fórum,juhéé :D:D:D

Ugyanitt happy meal-es korona eladó,az ASG klán felajánlásával:D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Persze a humor az jó dolog..:D
Különben is nagyon szorítok DJ-nek hogy sikerüljön már elveszítenie a szüzességét:D:D:D
 
Fent