Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser11646

Vendég
Üdv!
Amennyiben a fiókom helyettesítés alatt áll, akkor a helyettesem vásárolhat-e a fiókomba a prémium tőzsdén nyersanyagot?
 

DeletedUser12833

Vendég
SZiasztok!
Amennyiben leszerelem bizonyos egységeim V38-on, a korábban kiképzésükre felhasznált nyersanyag jóváíródik a számomra, vagy elvész?
 

DeletedUser18742

Vendég
Sziasztok!
A Prémium tőzsdéről szeretnék érdeklődni, hogy hogyan is működik. Hogyan tudok belőle prémium pont hasznot csinalni? Ha jol értettem, ugy hogy amikor nyersanyagot vasarolok onna, akkor nő a kapacitasa, es akkor tudok többet eladni?
 

DeletedUser18477

Vendég
Szia!

A prémium tőzsde kapacitása akkor növekszik, ha valaki nyersanyagot tesz bele (tehát pp-t kap) vagy ha valaki ppért cserébe nyersit vesz ki belőle.

Te hasznot úgy tudsz csinálni, hogy amikor van szabad kapacitás a tőzsdén (a benne lévő nyersanyagok száma kisebb, mint a kapacitás) akkor a nyersanyag eladása melletti mezőbe beírod a megfelelő számú nyersanyagot és leokézod. Ebben az esetben a kereskedők már viszik is a nyersit el a faludból, Te pedig kapod a ppt.

Amennyiben nincs szabad kapacitás (ezt az is jelzi, hogy a benn lévő nyersanyagok számát pirossal írja ki a rendszer) akkor nem tudsz mást tenni, mint várni, hogy valaki vegyen ki nyersanyagot és legyen lehetőséged berakni.

Remélem így késő este sikerült érthetően fogalmaznom, ha bármi kérdésed van a továbbiakban, nyugodtan írj :)

További jó játékot,

KH Csapat, Powerfox
 

DeletedUser18742

Vendég
Ja értem. Azt hittem, hogy minden játékosnal külön van a tőzsda, es sajat maganakk kell ugy ügyeskednie a nyersanyagokkal, hogy hasznot hozzon pp-ben. De ezek szerint nem.
Köszönöm.
 

DeletedUser18477

Vendég
Ha classicon elfoglalnak, akkor is bekerülök könnyitettre?

A beállítások -> Átlépés Könnyített Világra menüpontból lehet könnyített világra átlépni, nem pedig ha elfoglalnak. Classicon sajnos ilyen opciót nem találtam, de normál szerverről 2 hét játékidő után bármikor át tudsz lépni :)
 

DeletedUser8560

Vendég
Classic és speed szerverekről nincs lehetőség átlépni a könnyített világra.
 

Tibika

New Member
A reakció pontszáma
6
Sziasztok

Kedves készítők azt szeretném kérdezni hogy mi a www.klanhaboru.hu internetes böngészőjáték hivatalos nyelve?
ha jól emlékszem akkor a magyar.
ha játék hivatalos nyelve a magyar akkor volna még egy kérdésem: szerintetek amikor kiteszitek a hivatalos nyelvtől eltérő nyelven kiadott játékismertetőt akkor azok akik nem ismerik nem eléggé jártasak a nyelvben azok hátányban lesznek-e?
Egyszer már jeleztem hogy az angolul kiadott videó nem érthető számomra felőlem lehetne oroszul is ha a magyar fordítás (feliratozás alámondás elkészítése nem lehetséges)
Akkor ha ez a játék demokratikus mindenkire azonos feltételek vonatkoznak a nyelv az magyar akkor ez mi?
a korrekt és mindenkire egyformán vonatkozó szabályok érdekében azt kérném a magyar supporterektől hogy addig ne is értesítsenek róla senkit hogy van ilyen új játék ameddig az adott szerver neyelvén nem érthető vagy csináljanak egy fordítást alámondást feliratot vagy egyszerűen levélben legyen ott mit szeretne mondani a fiatalember a videón
Köszönöm
Tibika
 

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok

Kedves készítők azt szeretném kérdezni hogy mi a www.klanhaboru.hu internetes böngészőjáték hivatalos nyelve?
ha jól emlékszem akkor a magyar.
ha játék hivatalos nyelve a magyar akkor volna még egy kérdésem: szerintetek amikor kiteszitek a hivatalos nyelvtől eltérő nyelven kiadott játékismertetőt akkor azok akik nem ismerik nem eléggé jártasak a nyelvben azok hátányban lesznek-e?
Egyszer már jeleztem hogy az angolul kiadott videó nem érthető számomra felőlem lehetne oroszul is ha a magyar fordítás (feliratozás alámondás elkészítése nem lehetséges)
Akkor ha ez a játék demokratikus mindenkire azonos feltételek vonatkoznak a nyelv az magyar akkor ez mi?
a korrekt és mindenkire egyformán vonatkozó szabályok érdekében azt kérném a magyar supporterektől hogy addig ne is értesítsenek róla senkit hogy van ilyen új játék ameddig az adott szerver neyelvén nem érthető vagy csináljanak egy fordítást alámondást feliratot vagy egyszerűen levélben legyen ott mit szeretne mondani a fiatalember a videón
Köszönöm
Tibika

Természetesen minden esetben törekszünk arra, hogy a magyar fordítás elérhetővé váljon az ismertető videókban - mint ahogy az elérhető ebben az esetben is, ha a nyelvi beállításokat beállítod magyarra (abban az esetben, ha a böngésződ nem magyarra van alapbeállításként megadva.). További jó játékot!
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
A bónuszokkal kapcsolatos lenne a kérdésem.
Az iránt érdeklődnék, hogy egyes bónuszok összeadódnak-e??
pl:

Kardforgató: +5% támadó és védekező erő
--------------------------------------------------
Kardforgató: +10% védekező érték
Lándzsás: +10% védekező érték

Ez a két külön bónusz együtt aktiválható,a védelmi rész hozzáadódik valamilyen szinten?
Vagy egy védekező falunál nem érdemes mindkettőt aktiválni?

A wikin nem találtam semmit ezekről a bónuszokról :(
 

DeletedUser11248

Vendég
Igen aktiválható és összeadódnak a hatások.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Incze ebben biztos vagy?
Mert pont azért kérdeztem mert valaki azt mondta nem adódnak össze. :D
Tehát az előző példára lesz a kardosomnak 10% védő és 5% támadó értéke.
De wikin miért nincs erről valami leírás?
Mert azt tudom, hogy vannak olyan bónuszok, amik nem aktiválhatóak egyszerre. :) Arra figyelmeztet a rendszer is.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Incze ebben biztos vagy?
Mert pont azért kérdeztem mert valaki azt mondta nem adódnak össze. :D
Tehát az előző példára lesz a kardosomnak 10% védő és 5% támadó értéke.
De wikin miért nincs erről valami leírás?
Mert azt tudom, hogy vannak olyan bónuszok, amik nem aktiválhatóak egyszerre. :) Arra figyelmeztet a rendszer is.

Összeadódnak. Csak ugyanolyanból nem rakhatsz fel kettőt, de amit mondtál, azok mehetnek együtt :)
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Ha mégis ugyanolyanból tennél fel kettőt, akkor az idő adódik össze. Két 24 órás esetében 48 órát fog akkor az idő tartani :)
 
Fent