Csevegő

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Ha vállalná magát külsőn ( a játékban levő nevét) még el is fogadnám a kritikát!:)

De így csak egy zsákbabújtatott macskajancsi!
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Ha vállalná magát külsőn ( a játékban levő nevét) még el is fogadnám a kritikát!:)

De így csak egy zsákbabújtatott macskajancsi!

Sam dualjatekos, sajat fiokkal, egyedul nem indul. Mint dualtars, nagyon sokan megismertek, mindannyian elegedettek vagyunk a munkajaval.

Nekem v34-en segitett sokat jatektudasaval, tapasztalataival.
 

DeletedUser

Vendég
Ha vállalná magát külsőn ( a játékban levő nevét) még el is fogadnám a kritikát!:)

De így csak egy zsákbabújtatott macskajancsi!

Hidd el , Samu azon profik közé tartozik akikkel mondjuk nem szórakoznék :D párszáz falu ugyan puff mesehabbal , akkor tol ki armát amikor akar és akkor szivatja a másikat amikor akarja :D

Persze nagyon lusta egy dög lett :D kènyelmes nem hajlandó csak dualba nyomni és igaza is van , hisz ha azt akarod , hogy a fiokod 110% -on menjen mindenféle hóluszpókusz scriptec nélkül akkor 0-24 fent kell lenned ami elég irreális egy " normális " ember életében :)
 

DeletedUser18689

Vendég
én sosem kérek védelmet :D na de ezt a témát hagyjuk
lusta vagyok egyedül játszani, mert utálom az elejét. az igazi játék akkor kezdődik mikor legalább 300 faluval egy héten belül ráforogsz valakire 3x. na azt már szeretem :D
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
én sosem kérek védelmet :D na de ezt a témát hagyjuk
lusta vagyok egyedül játszani, mert utálom az elejét. az igazi játék akkor kezdődik mikor legalább 300 faluval egy héten belül ráforogsz valakire 3x. na azt már szeretem :D


2.falunál 2 x kellet vágnom vonatot,és 1 x haza kisérnem mert az ellenfél jó!!
hagyjuk ezt a 300 falus baromságot! (majdnem a szélére kerültem az elején)
világa válogatja de..itt 3 napja jól megkóstoltuk egymást.. (1-2 falusan)
Jó ellenfél a Random!
 

DeletedUser

Vendég
Északon jó kis csaták lesznek azt már előre látni:) JF,Army,Random :) kérdés lesznek-e dipók vagy egymásnak mentek mint hülyegyerek a legónak:)
Dél viszont unalmasabb..ew vs dsa vs kisebb klánok,köztük mi:)
Vigyori fent lenne,akkor már dél egyértelmű uralom alatt lenne,így csak 99%ot adok az EWnek.
 

DeletedUser17666

Vendég
Északon jó kis csaták lesznek azt már előre látni:) JF,Army,Random :) kérdés lesznek-e dipók vagy egymásnak mentek mint hülyegyerek a legónak:)
Dél viszont unalmasabb..ew vs dsa vs kisebb klánok,köztük mi:)
Vigyori fent lenne,akkor már dél egyértelmű uralom alatt lenne,így csak 99%ot adok az EWnek.
már bekóstoltuk egymást :D kérdés ki harapott jobban fube :D

Csak semmi cicó :)
 
Fent