Csevegő

DeletedUser15106

Vendég
csak,hogy ha 4 órára jász el akkor oda vissza az 8 óra .
tehát ahoz,hogy a második napon valaki több mint ezer farmolást ki tudjon küldeni nem elég 10 se 100 KL.
és alap ki induló faluból fizikai képtelenég már a másodiknapra annyi egységet ki képezni akkor is ha erre elég nyersit lehetne venni is.
egy tanya kell.raki kell.barak ,istólló stb.
De még mindig nem tudom felfogni, minek kell a mások játékával foglalkozni? Miért a mások "képtelenségeit" firtatni. Neked is van egy kis falvacskád, gondolkodj azon, hogyan tudsz eredményesebben játszani. Mi lenne az a stratégia amivel hamarabb élre törnél...
Ismét csak azt tudom mondani, amit megcáfolt már warlordadi, hogy GONDOLKODJ! Én hiszek benned, meg tudod csinálni :))
 

DeletedUser18465

Vendég
De még mindig nem tudom felfogni, minek kell a mások játékával foglalkozni? Miért a mások "képtelenségeit" firtatni. Neked is van egy kis falvacskád, gondolkodj azon, hogyan tudsz eredményesebben játszani. Mi lenne az a stratégia amivel hamarabb élre törnél...
Ismét csak azt tudom mondani, amit megcáfolt már warlordadi, hogy GONDOLKODJ! Én hiszek benned, meg tudod csinálni :))
ez erős hangnem, bannolni fognak mert ildikó jelenteni fog hogy mersz neki ilyet mondani, :( :( Én is ezért kaptam egymás után két bannt mert túlságosan megmondtam neki :( Óvatosan xddddd
 

DeletedUser5422

Vendég
mindenki tudja,h lehet még a farmolást is az elején kicsit megnyomni
tőzsdén nem lehet venni nyersit, mert nincs
régen lehetett tudni, h ki az aki elad és ki az aki megveszi a nyersit
a tőzsde világában is kerestek meg,h adok-e el nyersit a tőzsdén kívül, mert azt akkor csak ő tudja megvenni
aztán arátokat regeltetnek a közelbe és azok utána el is húznak onnan vagy nem is akrnak játszani csak egymásnak segítenek így ezzel
és lehetne4 még sorolni

bocsi a hibákért, de nem volt kedvem javítani és fogalmazni se :)
 

DeletedUser5422

Vendég
mondjuk az durva,h 3 nap alatt nem lehet szabályosan kl-t csinálni
nyersi vásárlás nélkül
nem igazán érek rá a v38ra de még így is jóval hamarabb meglett szinte csak bányából és küldiől
nem is értem, h lehet ilyet mondani :)
 

DeletedUser18465

Vendég
mindenki tudja,h lehet még a farmolást is az elején kicsit megnyomni
tőzsdén nem lehet venni nyersit, mert nincs
régen lehetett tudni, h ki az aki elad és ki az aki megveszi a nyersit
a tőzsde világában is kerestek meg,h adok-e el nyersit a tőzsdén kívül, mert azt akkor csak ő tudja megvenni
aztán arátokat regeltetnek a közelbe és azok utána el is húznak onnan vagy nem is akrnak játszani csak egymásnak segítenek így ezzel
és lehetne4 még sorolni

bocsi a hibákért, de nem volt kedvem javítani és fogalmazni se :)

A pp kezdeti előnyt ad, V36-on... (bacca meg felhozok egy másik világot Ildikó rohadt mérges lesz, jön a bann hamarosan figyeljetek :D ) szval v36on egy jóideig top1 voltam( ppból mimásból ??!?!?!?! rohadt pénzesláda vagyok egyesek szerint) és igen csak kezdeti előnyt ad, lásd séféket sztem fele annyi ppt sem öltek bele de duppla anyni pontjuk van már mint nekem és top 20.-ak voltak 1500 ponttal mikor nekem már akadémiám volt és szívtam a kis morálosokkal, körülöttem 500 pontig fejlődtek a falvak kb :D szval a pp csak addig jó még van ;)
 

DeletedUser5422

Vendég
mondjuk soha nem értettem azt, h mit élveznek egyesek az elejében
nekem csak nyűg volt ez a start
kb 100 falu után indul be igazán a játék:)
 

DeletedUser18465

Vendég
mondjuk soha nem értettem azt, h mit élveznek egyesek az elejében
nekem csak nyűg volt ez a start
kb 100 falu után indul be igazán a játék:)

kinek mikor indul be ez is játékosfüggő, én pl utálok kezdeni és falut építeni, de ha már egyszer komolyan vesszük a szervert, játszunk komolyan :)
 

DeletedUser5422

Vendég
mondjuk azóta nyűg az eleje mióta ennyi prémium funkció van
annó v4en még volt olyan,h másodikként volt 2 falum, de a sok prémiumos cucc miatt, amit nem veszek meg az elején mindenki előttem van :)
csak amikor már több száz falut kellene irányítani sokan abbahagyják, mert az már annyira nem jó
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
mondjuk azóta nyűg az eleje mióta ennyi prémium funkció van
annó v4en még volt olyan,h másodikként volt 2 falum, de a sok prémiumos cucc miatt, amit nem veszek meg az elején mindenki előttem van :)
csak amikor már több száz falut kellene irányítani sokan abbahagyják, mert az már annyira nem jó

Pedig ott kezdődik igazán :)
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Az elején feszültebb a játék,sok falusan bebukod a nukeokat naosz mivan? Semmi,majd visszaképződik. Később már leginkább az számit milyen a klánod,mig az elején egyedül játsszva is lehetsz ász. Azért unják meg sokan,mert általában világonként van 1 jó klán és ha nem abban vagy akkor semmit nem birsz csinálni,mert máshol nincs összetartás. Arról nemis beszélve,hogy sok falusan sokkal több idő is kell.
Az elején hiába ölsz bele bármennyi pp-t,ha nem tudsz játszani elkövetsz egy hibát és annyi a játékodnak.. Nekem pl v34en a 4. és az 5. foglalásom 9000 és 7000 pontos falu volt. (még nekem se volt akkora falum :D ) amit ennek a funkciónak köszönhetek. Szóval Isten áldja Amerikát,aki nem tud játszani az nem tud ppvel se,aki tud annak pedig csak segít átugrani az unalmas részt a legelején.
De akit egy pp-s játszani nem tudó játékos befoglal,az elgondolkozhat rajta,hogy tényleg olyan jó-e mint amilyennek tartja magát :)
 

DeletedUser5422

Vendég
van igazság is abban, amit írsz, de van ami viszont sántít :)
az eleje arról szól,h amikor már nincs védettséged, akkor mennyire tudsz gépközelbe kerülni
ha megtámadnak és nem vagy atomra védve és nem vagy gépközelben, akkor véged
lehet bárki bármennyire ász :)
amikor már több falvad van, akkor viszont nem számít 1 falu elvesztése
a befoglalásról nem tudok nyilatkozni, mert amikor játszottam ilyen még nem fordult elő :)
az elején meg mindig csak max azért vagyok, h ppzek és később indulok, amikor már a pps emberkék jó nagy távolságra vannak tőlem
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Tévedsz,az elején nincs szükség arra,hogy gépközelben legyél. Telóról is bármit eltudsz intézni,több falunál már nem igazán :)
Kivéve feketevezért. Ő még vagdos is telóról :D
 

DeletedUser18689

Vendég
Szerintem az elejéhez és a végéhez egyaránt nagy aktivitás kell :D kivéve az olyan ócska szervereken mint v28 ahol nem tudsz farmolni mert nincs mit. Hát el is ment a kedvem tőle
 

DeletedUser18465

Vendég
Igazad van,csak hogy a tözsdén kívül nyersivel kereskedni pp ért tilos.
tilos továbbá a támogató fiók is.
és hogy miért zavar egyszerüen azért mert még van akit a szinte semmiért ki tiltanak vagy teljesen jogtalanul addig van aki egyáltalán nem szabályosan játszik mások kárára.

csakhogy megnyugodj... szabad kereskedelem nem érhető még el. tehát senki nem tud semmit senkinek küldeni, ülj le egyess
 

DeletedUser18465

Vendég
Igazad van,csak hogy a tözsdén kívül nyersivel kereskedni pp ért tilos.
tilos továbbá a támogató fiók is.
és hogy miért zavar egyszerüen azért mert még van akit a szinte semmiért ki tiltanak vagy teljesen jogtalanul addig van aki egyáltalán nem szabályosan játszik mások kárára.

ja és pont te beszélsz a szabályosságról :D kezdem megérteni miért dobtak ki v30-ról a spartaból, én se bírnám a te fejed nézni napokon, heteken kersztül, nem is értem hogy lehet veled játszani egy klánban.. na bazz már megint felhoztam egy másik világot... :(
 

DeletedUser18465

Vendég
1001 százalék,hogy kezdés után kb 5 perc mire el ér adig,hogy piac legyen és vegyen nyerit és akkor 1:20 perc mire az be ér.
második napon nekem senki ne mondja,hogy simán van neki 100 KL
amikor még egy 24 óra se telt el kezdéstől.
a rakitól kezdve min dent épít felez stb nyersit se vesz rendesen tözsdéd akkor se hiszen a képezésnél nem tud időt nyerni.Most hogy olyan sokat farmol meg nem halad egyről a ketpre.:D
Hülyeségeket írtok.
és nem szabályos a támogatói fiók.
És nyakam teszem rá hogy a nyersit tolták neki nem vette tözsdén.

Mindenki csal ildikó, te játszol csak szabályosan... elvége te írtad facen hogy az egyik support küldi neked a ppt... ez neeem nem szabálytalan :D ellenkezőleg neked megvan engedve... had ne másoljak faceről kérlek (mondjuk úgyis jelentenél)
 

DeletedUser18465

Vendég
Nek kell itt arcoskodni 300 KL hez idő kell és nem félnap.
tanya kell raktár kel nyersinek.
és még sorólhatnám.és érdekes a 3 naptól már napi pár pontot fejlödik.:D

neked mennyi idő kell, hogy eltűnj külsőről ? csak ugy kiváncsiságképp :( :)
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Ide figyelj maradjunk már ott hogy ez itt a KH ésnem véletlen tiltotalak le ott.
Tudod másoltál te már FB ről kaptál is bant és fogsz is még.
És igen is fizikai kételenség nyersi nélkül fél nap alatt mindent meg csinálni,hogy másnap már több mint 1000 farmolást ki tudjon valaki küldeni ha egyesével forog sem,de akkor meg nem fog annyit farmolni sem.

félnap alatt nem tud annyi KL meg csinálni senki még ha a feltételeit meg is teremti.


Ildi most komolyan,te fogadjunk hiszel a kis zöld nagyfejű ufókban is. :D
 
Fent