Csevegő

DeletedUser15871

Vendég
Na Sophie azert a kornyek temaba szerintem ne mennyunk bele mert korulotted azert nem sokan farmolnak..
3szor annyi falut kellett ahoz farmolnom hogy 5ezerrel tobb nyersi jojjon
 

DeletedUser15106

Vendég
Bocsássuk meg neki, hogy él a játék adta lehetőségekkel, míg a környéke nem. Tisztára ő a hibás érte, tudat alatt mindenkit befolyásolt, hogy "Ne farmolj, Randomosodj!".:rolleyes::cool: Megkövezni!!! :D
 

DeletedUser15106

Vendég
Ezt le tudod ellenőrizni. Ranglista -> Egy nap alatt-> Farmolt nyersanyagok!
 

DeletedUser16135

Vendég
bűzlik? :D a rendszert nem lehet kijátszani,max költött a zsebpénzből nyersire,amiből gyorsan legyártotta a lovasokat...+ folyamatosan farmol,igy ő hoz,más nem igazán,igy más megúnja,hogy üresek,és abbahagyja a farmolást aktiv szinten,amiből ismét csak Sophie profitál :D nem tudom ebben mi bűzlik :D
szerencse kell jó helyre kerülni,van aki él vele utána,van aki nem tudja kiaknázni a lehetőségeket...600 PP-ből,ami 10E(vagy 4-5 nap napi semmittevés,és nyersigyűjtés,majd eladás más világon),simán le lehet akasztani egy szép adaggal a tőzsdén,amiből már komoly sereget lehet összerántani a farmoláshoz az elején...az meg nem a világ pénze,mindenkinek adott! :D
 

DeletedUser15106

Vendég
Ildikó, látom az okoskodás és az irigykedés a névjegyed.
Amiért neked nem lehet 3 napig KLed, attól más már az első nap gyártósorra teheti. És megteheti, mert nem a te kereseted költi el, hanem a sajátjából áldoz. Mindenkinek a maga joga eldönteni, hogy áldoz bele pénzt is vagy sem.

És miért ne lehetne neki akkora tanyája? A falvam még csak 585 pontos, de már gondjaim vannak a 13es tanyával is, mert kezd betelni. Akkor tessék utánanézni mennyi katona fér abba be... Gondolkodj mielőtt valamiről véleményt alkotsz megkérlek.
 

DeletedUser17666

Vendég
Ildikó, látom az okoskodás és az irigykedés a névjegyed.
Amiért neked nem lehet 3 napig KLed, attól más már az első nap gyártósorra teheti. És megteheti, mert nem a te kereseted költi el, hanem a sajátjából áldoz. Mindenkinek a maga joga eldönteni, hogy áldoz bele pénzt is vagy sem.

És miért ne lehetne neki akkora tanyája? A falvam még csak 585 pontos, de már gondjaim vannak a 13es tanyával is, mert kezd betelni. Akkor tessék utánanézni mennyi katona fér abba be... Gondolkodj mielőtt valamiről véleményt alkotsz megkérlek.

Nem erénye a gondolkodás :)
 

DeletedUser18689

Vendég
Ez nem irigykedés és okoskodás hanem annak a tudata hogy a KH-t a játékosok rontják el és nem kell ráfogni senkire ezt a dolgot hogy indítsunk egy tőzsde nélküli szervert. Mindenki tőzsde nélküli szervert akar akkor senki ne használja a tőzsdét és megkaptuk a régi hangulatú szervert :D
 

DeletedUser15106

Vendég
Ildikó, ildikó, a farmolásunk nem merül ki csupán a 9x9-ben. Ha hiszed, ha nem, de 4 órára is járok farmolni! Igen, jól olvastad 4 óra. Tehát minden egyes barbár, mely a környezetemben van és 4 órán belül esik, farmolom, rendszeresen. És ezt így teszi az is aki haladni akar, nem csak egy helyben toporogni!
 

DeletedUser16135

Vendég
Ildikó, ildikó, a farmolásunk nem merül ki csupán a 9x9-ben. Ha hiszed, ha nem, de 4 órára is járok farmolni! Igen, jól olvastad 4 óra. Tehát minden egyes barbár, mely a környezetemben van és 4 órán belül esik, farmolom, rendszeresen. És ezt így teszi az is aki haladni akar, nem csak egy helyben toporogni!

Ezt alátámasztom....légy átkozott! :DDD
 

DeletedUser12833

Vendég
nerm beszélve arról a tözsdén még nyersi se volt ő már tudott venni.:D

http://hu.twstats.com/hu38/index.php?page=village&id=1571
A tőzsdén volt nyersanyag, csak másodperce pontosan kellett cselekedni. Vagy folyamatosan kockulsz és nézed (lássuk be, legtöbbünknek erre nincs ideje, sőt ez már megterhelő lenne, nem kikapcsolódás), vagy... Engedd el egy kicsit a képzeleted, vajon hogy lehet ezt megoldani, mert meglehet. Nem fogom leírni, mert nem akarok vádolni senkit, úgy hogy nem tudom biztosra így van-e, meg annyira nem izgat, de gondolkodj el rajta. Amúgy ddildiko vagy? :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Hát nekem azt se mondja valaki,hogy egy tizen éves gyereknek annyi kersete van,hogy minden második hónapba el kezd egy egy új szervert és mindig az a pár ember tud nap alatt sereget csinálni,mindig ugyan az a pár ember tud sokkal gyorsabban képezni stb.
Lehet ő ténylegesen napi 24 órában aktív fiók.
mivel nála is kb több mint egy óra a első barbi mint nálam és neki is csak 6 barbi van a 9x9 mezőben.
hiába vesz is valaki pp ért nyersit akkor se tudja azt ki képezni ami ennyi farmoláshoz kell a 0 ról nap alatt.
Mát ott sántit a dolog ha minden egyes szerveren van pár ember aki sok sok tizezer pp nem megfelelő eredményt ér el egy hét alatt.
van olyan hülye ember aki ennyi pénzt költ havonta a semmire rá?
Én ezt nem hiszem.

ildi facen megírtad hogy téged egy support tápol... akkor használd te is a ppt...
Ja és egy 10 évesnek lehet van zsebpénze amit a szüleitől kap havonta vagy hetente... és Vadi nem tizenéves hanem már felnőtt ingatlanos emberke, halkan megjegyezve az ingatlanokból sok pénz van :)
 

DeletedUser18465

Vendég
csak,hogy ha 4 órára jász el akkor oda vissza az 8 óra .
tehát ahoz,hogy a második napon valaki több mint ezer farmolást ki tudjon küldeni nem elég 10 se 100 KL.
és alap ki induló faluból fizikai képtelenég már a másodiknapra annyi egységet ki képezni akkor is ha erre elég nyersit lehetne venni is.
egy tanya kell.raki kell.barak ,istólló stb.

Ildikó, te a napodat ahogy látom 24 órából 25 órát töltesz khval, (fizikai képtelenség :( ) Én nem tudom de te olyan részletekkel foglalkozol ami senkit sem érdekel és csak te veszel észre... láthatod, hogy megy nekik akkor már nem fizikai képtelenség... Komolyan, neked hog van ennyi időd... bocsi amit facen írtál kezdem megérteni mivel is foglalkozol a napod nagyrészében... SEMMIVEL
 

DeletedUser15871

Vendég
Na Ildiko kedves csak azrt mert speeden elvertem parszor a feneked nem kene olyan ellensegesnek lenned..

Nem lehet akkora tanyam? :O
Ezt mond a 300kl amik 0-24be uton vannak igen 0-24be mert feltalaltak a helyettest es csak hogy nap vegen ne lepodjon meg senki ma meg tobb lesz :D

Szoval igen koltottem bele nem is keveset de szerintem ez az en dolgom nem tartozik senki masra nem em vagyok az egyetlen ilyen jatekos..

Az mas kerdes hogy en a penz melle oda teszem az aktivitast is ezert van ez az eredmeny
 

DeletedUser18465

Vendég
Na Ildiko kedves csak azrt mert speeden elvertem parszor a feneked nem kene olyan ellensegesnek lenned..

Nem lehet akkora tanyam? :O
Ezt mond a 300kl amik 0-24be uton vannak igen 0-24be mert feltalaltak a helyettest es csak hogy nap vegen ne lepodjon meg senki ma meg tobb lesz :D

Szoval igen koltottem bele nem is keveset de szerintem ez az en dolgom nem tartozik senki masra nem em vagyok az egyetlen ilyen jatekos..

Az mas kerdes hogy en a penz melle oda teszem az aktivitast is ezert van ez az eredmeny

Vadi miben fogadunk ez is szabálytalan lesz, hogy helyettessel farmolsz és "csalsz" :D
Ildikó annyira irigy, de ez látszik a szavaiból :)
 
Fent