Csevegő

DeletedUser15875

Vendég
Ember, te rossz csatornat nezel. Menj haza, reszeg vagy...
Persze máris megyek,mert pont te montad ...
Ne te mond már meg,de ha már itt járunk sz... l. egy lovat kis barátom...
Ja meg a "nagytudásu" barátaid is.....
HA MEGENGEDED ,ODA ÍROK AHOVÁ AKAROK....


Köszönöm MESTER!
 

DeletedUser15875

Vendég
Hogy jött fel ilyen téma egyeltalán mert előtte semmi nem volt :D
Mexicano, azzal hogy a "nagytudású" játékosokkal jössz azzal egyértelművé teszed, hogy te nem vagy az :D
Persze megértem ha valaki azt szeretné reklámozni hogy nem tud játszani :D

Na most aztán jól megmontad...A betyárját...A lényeg,hogy te tudsz játszani.Mindenesetre a profilKÉPED mindent elárul,alig fért a "keretbe" ;)
 

DeletedUser18689

Vendég
Na most aztán jól megmontad...A betyárját...A lényeg,hogy te tudsz játszani.Mindenesetre a profilKÉPED mindent elárul,alig fért a "keretbe" ;)

Sosem mondtam hogy tudok játszani :) csak az írásodra reagáltam. Inkább a lelkes kezdőkbe fektetek energiát mert akit érdekel a játék azokba érdemes. Ne halljon ki a kh :)
 

DeletedUser15875

Vendég
Sosem mondtam hogy tudok játszani :) csak az írásodra reagáltam. Inkább a lelkes kezdőkbe fektetek energiát mert akit érdekel a játék azokba érdemes. Ne halljon ki a kh :)
Köszönjük az energiád Mester...Mi lenne "velünk" nélküled ? Jól tele is bőgöm a sombrerom.... :)
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Szerintem Te nagyon rossz forumon jarsz. :) A homoszexualis weboldalnak csunyan elirtad a cimet.
 

DeletedUser16135

Vendég
A Halállista se kutya :D :D karakteres klánleirás,jó tagfelhozatal,(VAN ZENE IS A LEÍRÁSBAN),nálam ők a nyerők! :D
 

DeletedUser16820

Vendég
Izgi ez a fórum.Kérlek írjatok még,legyen már kis szórakozásom a mai napban.:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15875

Vendég
Szerintem Te nagyon rossz forumon jarsz. :) A homoszexualis weboldalnak csunyan elirtad a cimet.
Nyílván te fogod megmondani,hogy hova írjak...Ki vagy te?!
Az meg,hogy b..i vagy a te bajod....Szedd össze magadat és taka.odj innen el.....kisfiam...-.
 
Fent