Csevegő

Xavia

Member
A reakció pontszáma
32
Nem én szerveztem a talit, sőt, azt se tudtam hova megyünk :D Meglátogattuk az "ellenséget" :D
Ne aggódj, tumbi már gyakorolja a dákóhasználatot....3-szor megvert egymás után :D
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
JA, mert te ilyen durván nyomod vele :)
Persze az "ellenséget" sem kell félteni gondolom, bár elgondolkodtam azon, hogy kit nyugtatóztatok ti be a nyugodt légkör érdekében :D
 

DeletedUser18279

Vendég
Sziasztok!

Azért írok, hogy tiszta lappal "kezdhessem ujra" a világot!

Mindenkitől személyes elnézést kérek, akit sértegettem, ugy hogy nem tudtam milyen infó igaz, és milyen nem.
Mindenki gondolom hisz a klánjának én is igy tettem. most sem tudom mi igaz mi nem, de amit nem tudok 100%ra saját szememmel látva, azt el sem hiszem. legalábbis mostantól.
Sajnálom azt is, hogy a DREAM-ot szapultam folyamatosan, jobban megismerve senkinél sem rosszabbak...
Én elfelejtem a multat, és most uj lappal kezdek előről mindent.
Hogy szokták mondani? mindenkinek jár egy esély, igy kérek mindenkitől egy uj esélyt.

Mindenkinek jó játékot
 

DeletedUser4544

Vendég
Lemerném fogadni hogy az új tagok morgolódtak, nem pedig a régiek ti...
Viszont ha megfogadnátok a tanácsom, és nagypontúból csak a "szürkefarkasokat" vennétek át, nem pedig a kétesélyeseket, nem lennének morgósmedvék.

Mondok akár egy példát is. Ottvan nálatok az a top1 gyerek, TIPO TOSTO.
Senki nem vitatja a tudását. De miért kellett felvenni? 9 klánváltása volt már. Ő az a tipus amikor forrósodik a helyzet, lépni fog, és nem egymaga....

Mondom ezt úgy hogy életbe nem találkoztam ezzel a gyerekkel, csak a statját régi módját néztem körül, találtam is hogy nagy speeder a srác...
Speeden voltatok? Nos ott elég sűrűn történik a szövetségesek között hogy hátbatámadja akár a szövetségesét, akár a klántársát. Neki nem lenne új....

Nem azt mondom dobjátok ki, jók ők ha vannak egy klánba, csak tudni kell kezelni őket. Hatalmas írtásra képesek, de hatalmas önpusztításra is.
Erre figyeljetek oda, ne legyen túl sok ilyen tipusú játékos a klánotokba, mert akkor megint lehet azt veszitek észre, hogy a fél klán v31en is kilép és hátbatámad....

Igen hamar aktuális lett a "jóslásom", csak nem megint igazam lett? Hm......
 

DeletedUser18324

Vendég
Igen hamar aktuális lett a "jóslásom", csak nem megint igazam lett? Hm......

Szép estét.
Azért kicsit ez erős,de részben igaz.
A DREAM már régóta mondta,hogy figyeljen oda a CNN,mert van nem 1 emberünk ott..
Az elején a CNN áttoborozta a DREAM top játékosait.
Most viszonozzuk akkor a szivességet,mi felálltunk úgy,hogy mellette harcoltunk is sok klánnal,vajon a CNN feláll e ez után..;)

Sok sikert továbbra is minden klánnak!
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Miből kell felállni?? :D
Úgy tesztek, mintha ez most teljesen összetört volna :)
HA igen az sem a ti "érdemetek", de szerintem erről szó sincs :D

De azért ez kicsit fáj.
NA nem az átlépők, mert az nem érdekel annyira.
HAnem az, hogy az ember jött volna ide csevegni, de TI csak akkor jöttök ide megmondogatni, amikor csak MI megmondtuk szövegetek van?? :(
Nem érdemes itt "ismerkedni" mert csak megmondóemberek jönnek ide?? :(
Azt hoittem azért van ez a csevegő, hogy itt olyanokkal is lehessen JÓT beszélgetni, aki nem egy klánban van velem, de itt normális társalgást nem lehet folytatni, mert csak a másik égetése megy, vagy beszólogatás. :(
Ez szégyen már az embernek nevezett teremtméntre :(
 

DeletedUser16021

Vendég
Igen hamar aktuális lett a "jóslásom", csak nem megint igazam lett? Hm......
Viszont az új vezetők itt meghozták azt a döntést hogy kirakták, mert összebalhézott Séfbácsikkal. A történet pikántériája hogy most már mindketten újra a DREAM-ben vannak:) De valóban igazad volt és szerintem jobb is hogy még most távoztak az ilyen tagok. Bolcskei valyon olvasta-e ezt a hsz-ed?:)
 

DeletedUser4544

Vendég
Azért jópár kilépő van, most látom, még Séfbácsik is.
 

DeletedUser17975

Vendég
Miből kell felállni?? :D
Úgy tesztek, mintha ez most teljesen összetört volna :)
HA igen az sem a ti "érdemetek", de szerintem erről szó sincs :D

De azért ez kicsit fáj.
NA nem az átlépők, mert az nem érdekel annyira.
HAnem az, hogy az ember jött volna ide csevegni, de TI csak akkor jöttök ide megmondogatni, amikor csak MI megmondtuk szövegetek van?? :(
Nem érdemes itt "ismerkedni" mert csak megmondóemberek jönnek ide?? :(
Azt hoittem azért van ez a csevegő, hogy itt olyanokkal is lehessen JÓT beszélgetni, aki nem egy klánban van velem, de itt normális társalgást nem lehet folytatni, mert csak a másik égetése megy, vagy beszólogatás. :(
Ez szégyen már az embernek nevezett teremtméntre :(

Szia,
A fórumon ti határozzátok meg hogy miről menjen a csevegés. Tégy azért, hogy másról is lehessen beszélni! Amíg a csevegés tartalma nem sérti a Klánháború erre vonatkozó szabályait addig minden rendben van.
 

DeletedUser4544

Vendég
Egyébként én úgy látom, bár létrejött egy újabb V28as Arma effektus, ez sokkal könnyebb most. Itt van esélyetek, talpraállhattok.
Miért? Mert ez a Dream a szerver végéig nem fog egyben maradni. Lesz széthuzás, különválás, egymás ellen harcolás. Nektek csendbe küzdeni talpraállni kell és a Dream szenny féle játékosokat elkerülni és a saját erőtökből építkezni. Ha CNN-be balhézott ez a malter/séfbácsik, akkor a Dreambe is fog. Kíváncsian várom vajon felveszitek-e a kesztyűt.
 

DeletedUser18021

Vendég
ahogy Tipo írta egy kedves ismerősömnek egy új korszak veszi kezdetét lépjen át, hány sok falvas játékosnak megírhatta ezt a dumát, látszik pár óra elteltével már ez tiszavirágéletü lett :)
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Onnan jöttek.
Valamiért onnan léptek ki. Lehet csak azért hogy felkavarják a jónépet? :D
Aki akar mehet.
De tudod azért jöttek itt azzal, hogy a Cnn így meg úgy tobozott, de akkor ők most mit is csináltak?? :D

De szerintem beszéljünk valami másról inkább mert ők most éppen untatnak :)
Vagyis maga ez a helyzet inkább :D

Tudjátok milyen pletykát hallottam??

Állítólag a nagy CNN vezér, vagyis VOLT vezér, hogy nevén nevezzem Damas :D együtt bulizott Deadly Shadowal.
Azt hittem soha nem érem meg azt a napot, amikor őket egy légtérben tudhatom.
Kár hogy nyáron nem jött össze akkor egy olyan tali, amikor otthon voltam :(
Kíváncsi voltam kit kellett ehhez megvesztegetni vagy benyugtatózini XD
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Szia,
A fórumon ti határozzátok meg hogy miről menjen a csevegés. Tégy azért, hogy másról is lehessen beszélni! Amíg a csevegés tartalma nem sérti a Klánháború erre vonatkozó szabályait addig minden rendben van.

Hidd el én próbáltam témát váltani, de amikor más témát hoz fel az ember, akkor nem válaszol nagyjából senki :(
 

DeletedUser18330

Vendég
Vigyori kihagytad ranst ;-) ja es bruce57 :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39


Ne hívd őket árulónak :)
MIndenki úgy játszik ahogy tud :D vagy akar. :)
Akinek mennie kell az menjen még most XD

DE amúgy ha én nem látok bele semmi értelmes formát (kiskutya, delfin, lepke stb), akkor rendeljek kényszerzubbonyt??
Mert ez egy Rochard teszt, ha jól látom XD
Te ugye nem pisziháter vagy???
Mert ha igen akkor lehet el kell bujdosnom gyorsan, mielőtt kielemzed a negatív tesztemet :DDD
 

DeletedUser17450

Vendég
cöcöcö...:)

Onnan jöttek.

Tudjátok milyen pletykát hallottam??

Állítólag a nagy CNN vezér, vagyis VOLT vezér, hogy nevén nevezzem Damas :D együtt bulizott Deadly Shadowal.
Azt hittem soha nem érem meg azt a napot, amikor őket egy légtérben tudhatom.
Kár hogy nyáron nem jött össze akkor egy olyan tali, amikor otthon voltam :(
Kíváncsi voltam kit kellett ehhez megvesztegetni vagy benyugtatózini XD

Jóvanmá!:D Nem olyan nagy gond ez. Kicsit jobban megismertük a másikat. Személy szerint én igenis örültem ennek a találkozásnak!:) Kit kellett érte megvesztegetni? Hát...izé. Csináltam brassóit...emberhúsból...hamár kannibál.:D Azt mondta jó lett, szóval... a tüzijáték meg senkit sem érdekelt.:)

ui:
Nem én vagyok Séfbácsi, még mielőtt bárki bármit mondana.:)
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Persze engem kihagytatok. :(
Nyáron nem jöttél amikor taliztunk, pedig Tumbi mondta, hogy majd találkozol velem, de semmi :(
NA szép.
DAmas meg csak szépen nézett, és te még főztél is neki :D
MAjd jól ki kell engesztelnetek jövő nyáron!! :)
 

DeletedUser18324

Vendég
:))

Vigyori kihagytad ranst ;-) ja es bruce57 :)

Szép napot.
Te egy valóban agyoniskolázott ember lehetsz.
Rans s Bruce kit árultak el te csomag? :))
A többit nem méltatom válaszra,Valahogy ide kerültek a CNN-esek,szerintem Sajt,vagy valaki ide toborozta őket..;D;D;D
S a redszer meg valahogy nem engedi kitenni őket,Eskűűűűűűűűűűűű!
Amúgy meg csak jelzem, 1 db CNN-est nem kerestem fel azzal hogy csatlakozzon..
Vagyis mi nem toboroztunk..
Megint más hogy a CNN-ben Butterfly-on kivűl minden vezető beképzelt agyhalott..;)
S köszönjük a dicséretet Vigyori,valahogy éreztem,hogy nem gratulálni fogsz,hanem próbállod a látszat semlegességet folytatni..;)
 

Xavia

Member
A reakció pontszáma
32
Jóvanmá!:D Nem olyan nagy gond ez. Kicsit jobban megismertük a másikat. Személy szerint én igenis örültem ennek a találkozásnak!:) Kit kellett érte megvesztegetni? Hát...izé. Csináltam brassóit...emberhúsból...hamár kannibál.:D Azt mondta jó lett, szóval... a tüzijáték meg senkit sem érdekelt.:)

ui:
Nem én vagyok Séfbácsi, még mielőtt bárki bármit mondana.:)

Azért hozzá teszem, miután eljöttünk tőled, már bántam h nem ettem a kimondottan nekem szánt rántotthúsból :D :D Viszont jó volt nézni ahogy ugráltál a konyhában....5-en főztek egy levest :D
 
Fent