Crusaders of the Light

DeletedUser

Vendég
Hihi, attól azért messze vagyok :)
Meg sokat tanultam még azon a kemény 1-1,5 hónap alatt nálad a Wikingben 18-ason :)

Kérlek,azért ennyire nem kéne elereszteni a nyelveket gyerekek. :)

Elhiszem amit mondasz,és biztosan így is van. Természetesen akkor is elverték az orrod pecerrel,mert látom és ha ez a legjobb barátod hátbatámadása is okozta,hát az engem nem érint,hiszen a HAT-ból nem egy barátom hátrált ki mögülem az armakor. Amúgy meg jön a 2. és hasonlóan viccesnek ígérkezik! :D

És még egy javaslat: A "hihi" megszólalás annyira,de annyira bántja az ember szemét... Mellőzzétek,legyetek szívesek.
 

DeletedUser13948

Vendég
Kérlek,azért ennyire nem kéne elereszteni a nyelveket gyerekek. :)

Elhiszem amit mondasz,és biztosan így is van. Természetesen akkor is elverték az orrod pecerrel,mert látom és ha ez a legjobb barátod hátbatámadása is okozta,hát az engem nem érint,hiszen a HAT-ból nem egy barátom hátrált ki mögülem az armakor. Amúgy meg jön a 2. és hasonlóan viccesnek ígérkezik! :D

És még egy javaslat: A "hihi" megszólalás annyira,de annyira bántja az ember szemét... Mellőzzétek,legyetek szívesek.

A tisztelet megvan, de hívjad csak nyalásnak...

A másik...olyanról beszélsz, amit maximum, csak hírből hallottál...Arma, aki itt volt V1-en azt tudja, hogy ami a mostani szervereken folyik az aligha ér fel még egy gyenge Arma utánzattal is.
A V19-en, aligha össze tudnak rakni kb 1000 nuke-ot rád, meg még duplaennyi fake-t, az 'Armageddon' nagyjából ennyi tiszta nukeal indult...Nevezd inkább kisebb szervezett akciónak ;))
 

DeletedUser

Vendég
A tisztelet megvan, de hívjad csak nyalásnak...

A másik...olyanról beszélsz, amit maximum, csak hírből hallottál...Arma, aki itt volt V1-en azt tudja, hogy ami a mostani szervereken folyik az aligha ér fel még egy gyenge Arma utánzattal is.
A V19-en, aligha össze tudnak rakni kb 1000 nuke-ot rád, meg még duplaennyi fake-t, az 'Armageddon' nagyjából ennyi tiszta nukeal indult...Nevezd inkább kisebb szervezett akciónak ;))

Értelek,teljes mértékben. De nem az én gyengeségem az,hogy a másik fél életképtelen. Vagy talán tévedek? :)
 

DeletedUser17017

Vendég
Kérlek,azért ennyire nem kéne elereszteni a nyelveket gyerekek. :)

Elhiszem amit mondasz,és biztosan így is van. Természetesen akkor is elverték az orrod pecerrel,mert látom és ha ez a legjobb barátod hátbatámadása is okozta,hát az engem nem érint,hiszen a HAT-ból nem egy barátom hátrált ki mögülem az armakor. Amúgy meg jön a 2. és hasonlóan viccesnek ígérkezik! :D

És még egy javaslat: A "hihi" megszólalás annyira,de annyira bántja az ember szemét... Mellőzzétek,legyetek szívesek.

Eddig a játék arról szólt,hogy ki az aktívabb és ki foglalja be gyorsabban a gyengébbeket akik szinte itt sincsenek :)
minden szinten.
Szóval igazából még el sem kezdődött.
Illetve Nálatok még arról is szól hogy ki foglalja be a multis accokat és hogy kik használják sűrűbben CNCDani szem-eit és a többi illegális Támadás időzítő scriptet :D

És előjössz ezzel a "Nagymester" tanítós dumával,mintha már túl lennél 10 armageddonon :D:D Hát ez...hát ez KÉSZ
 

DeletedUser15351

Vendég
De jól értesült vagy, még jó hogy nem nálunk vagy, még Okoska törp is elszégyelné magát melletted:cool:
 

DeletedUser12405

Vendég
Hmm.. újra, mint mindig, a legendás v1..

Amúgy észrevettétek, h az egyik vezető v1es klán (BFK), főleg a v1es tagsággal megjelent v19en is? Asszem 1 hónapig húzták..
http://hu.twstats.com/hu19/index.php?page=tribe&mode=tribe_changes&id=23
Legyünk korrektek, gyorsan olvadniuk kellett, ott már mindjárt jobban ment!
http://hu.twstats.com/hu19/index.php?page=tribe&id=1975
Ja vagy mondjuk a jelenlegi v1es top20ból csak 3 játékos volt, akit elküldtem, mert nem ütötték meg a mércét? v1 ...wow!

Az jut erről eszembe, mikor egy ideiglenes tagunk megsértődve benyögte, h inkább visszamegy v3ra játszani, ahol legalább profik vannak!

Merthogy a jó játékos/játék ott kezdődik, h a 8 kontis hátországból teletömöd védővel a frontot, aztán végignézed a bejövőket? Még tanulni kell tényleg!
 

DeletedUser17017

Vendég
Segítsetek már, volt az egyik fórumon egy ilyen "Megmondóemberes" kép azt keresem már vagy egy hete XD Merre találom ?
Pólóra akarom kinyomtatni :D:D
 

DeletedUser

Vendég
Hmm.. újra, mint mindig, a legendás v1..

Amúgy észrevettétek, h az egyik vezető v1es klán (BFK), főleg a v1es tagsággal megjelent v19en is? Asszem 1 hónapig húzták..
http://hu.twstats.com/hu19/index.php?page=tribe&mode=tribe_changes&id=23
Legyünk korrektek, gyorsan olvadniuk kellett, ott már mindjárt jobban ment!
http://hu.twstats.com/hu19/index.php?page=tribe&id=1975
Ja vagy mondjuk a jelenlegi v1es top20ból csak 3 játékos volt, akit elküldtem, mert nem ütötték meg a mércét? v1 ...wow!

Az jut erről eszembe, mikor egy ideiglenes tagunk megsértődve benyögte, h inkább visszamegy v3ra játszani, ahol legalább profik vannak!

Merthogy a jó játékos/játék ott kezdődik, h a 8 kontis hátországból teletömöd védővel a frontot, aztán végignézed a bejövőket? Még tanulni kell tényleg!

Nem azert, mert ott "profik" vannak, hanem azert, mert az elso vilagokon sokan meg csak tanultak a jatekot.. igy kevesebb "profi" van ott mint az ujabb vilagokon.. egyre tobben tanuljak meg a jatekot es igy egyre nehezebb is lesz :) .. egy ideiglenes tagunk megsértődve benyögte, h inkább visszamegy v3ra neki nem volt kedve tovabb tanulni a jatekot..
 

DeletedUser16820

Vendég
Hmm.. újra, mint mindig, a legendás v1..

Amúgy észrevettétek, h az egyik vezető v1es klán (BFK), főleg a v1es tagsággal megjelent v19en is? Asszem 1 hónapig húzták..
http://hu.twstats.com/hu19/index.php?page=tribe&mode=tribe_changes&id=23
Legyünk korrektek, gyorsan olvadniuk kellett, ott már mindjárt jobban ment!
http://hu.twstats.com/hu19/index.php?page=tribe&id=1975
Ja vagy mondjuk a jelenlegi v1es top20ból csak 3 játékos volt, akit elküldtem, mert nem ütötték meg a mércét? v1 ...wow!

Az jut erről eszembe, mikor egy ideiglenes tagunk megsértődve benyögte, h inkább visszamegy v3ra játszani, ahol legalább profik vannak!

Merthogy a jó játékos/játék ott kezdődik, h a 8 kontis hátországból teletömöd védővel a frontot, aztán végignézed a bejövőket? Még tanulni kell tényleg!

A BFK vezetőség nélkül jött ,ezt tegyük hozzá... :)
 

DeletedUser13948

Vendég
A BFK vezetőség nélkül jött ,ezt tegyük hozzá... :)

Azt is tegyük hozzá, hogy elég nehéz át állni V1-ről egy uj világra, legalább 1-2 világon játszaniuk kellene, hogy fel tudják venni az itteni ritmust.

Damasnak meg annyit, hogy lehet, hogy ott tele vannak nyomva a falvak védőkkel és igy védekeznek, de nem is 5 nuke + 4 nemes jön a falvakra ;) és bizony megesik, hogy átcsuszik a védelmen, aztán lehet kaparni, hogy visszaszerezd a falvadat...
 

DeletedUser13948

Vendég
Valahogy úgy érzem, velük sem lett volna nagy változás az életben :D
Le lettek volna nyomva mint a bélyeg. Vagy mint a KAF ?
Azok is eltűntek szépen csöndben .

A szememben sosem voltak, valami nagy tudásu klán, azt is alig birtam felfogni, hogy jutottak olyan sokaig az 1-esen :))
 

DeletedUser13948

Vendég
Erről Josh tudna mesélni :) Szóljak neki ? :D

Pár hónapja, Bagira, kicsidzsi, meg pár régi tag mellett ezt kiveséztük, és ugy volt, hogy mindannyian visszamegyünk, mármint csak 2 fiók kellett volna, de nehezen lehetett szerezni...pedig a BFK még meg akartuk rettenteni egy kicsit :D
 

DeletedUser15351

Vendég
Jajjj :D Ez pont olyan,mikor valaki elszúrja a támadást és írja,hogy a helyettes volt meg fáradt voltam. Tudod az más,hogy azért van annyi LE-d,mert sokat incselkedtél és elverték az orrod pecerrel... Nekem nem verték el! :) Én állom a sarat!


Itt már a furkos bot is előkertült:confused:

Szét vertek mint Zrínyi a törököket...:)
 

DeletedUser17017

Vendég
Kispista statja :

http://hu.twstats.com/hu19/index.php?page=player&mode=conquers&id=1319868&type=lose&pn=1

...ez is azon csoportba tartozik, aki egy elbénázott támadás után Istennek képzelik magukat,majd a következő ilyennél védők nélkűl gyorsan elhagyják a szervert.....hétvégi katonák

Megmondtam ? Megmondtam...Darky megmondta :D:D
Nade várjunk még vele,mert rafinéria húzódik a háttérben (;
Vagy elment a NETje,vagy áramszünet volt a faluban , vagy sok LE-t akart összegyűjteni ezért állt neki most LE-t szüretelni.
Azt majd visszajön egyetlen faluval hogy bemutassa mennyi LE-t gyűjtött össze mint Csipkerózsika a kerek erdő közepén gombaszedés közben :D:D:D
 

DeletedUser13948

Vendég
Kispista statja :

http://hu.twstats.com/hu19/index.php?page=player&mode=conquers&id=1319868&type=lose&pn=1


Megmondtam ? Megmondtam...Darky megmondta :D:D
Nade várjunk még vele,mert rafinéria húzódik a háttérben (;
Vagy elment a NETje,vagy áramszünet volt a faluban , vagy sok LE-t akart összegyűjteni ezért állt neki most LE-t szüretelni.
Azt majd visszajön egyetlen faluval hogy bemutassa mennyi LE-t gyűjtött össze mint Csipkerózsika a kerek erdő közepén gombaszedés közben :D:D:D

Áhh, szerintem már évek óta gondolkodott azon, hogy itt kéne hagyni ezt a világot, mert nincs benne kihívás. ;)
 
Fent