Script kívánságlista

DeletedUser16246

Vendég
Sziasztok
nem tudom hasonló vagy pont ilyen felvetések voltak-e már.
-script-hez lehetne csinálni egyéni ikonokat ami az adott scriptre jellemző, magyarúl minden script-hez rendelni egy ikont is.
vagy kialakítani egy menu-s rendszert, pl. a ritkán használt riptek miatt, és az idővel remélhetőleg egyre több és szélesebb script lehetőségeknek, persze ha a játék fejlesztésének egyik irányvonala a script marad.
-ill. faluk csoportosítására létezik ugyan script, egyébb helyeken így a játékban is, de leginkább csak a saját faluinkra használhatón, és ha van lehetőség más játékosok esetében is, mondjuk olyanra is van ahol pl: x|xy w|dx re|sa koordinátákat nem csak x de y koordináta alapján is sorrendbe lehet álítani? (magyarúl a faluk azok mikéntjei alapján egy szélesebb s jobban a játékban való használhatóságukre figyelve létrehozni)
-piacos script-eknél pedig rendben van hogy minden faluból neked kell kiküldeni a nyerst, rendben van hogy be lehet állítani a nyresiket, demiért ne lehetne csnálnihozá meg azt is hogy falu lstát isbe lehessen tenni, ahogy pl. egy támadásszervezőnél, vayis, ne keljen mindig beírnod az adott falut, vagy ne kelljen ujabb legördülő menübe katt és katt a falura, amit ugy is összekeversz mert nem tudod követni a számokat
-a térképpel kapcsolatban pedig lehet különféle szinezíséeket alkalmazni létrehozni, megkülönböztetéseket csinálni stb. de miért ne lehetne ezt úgy tenni hogy azt ne csak az adott játékos lássa a térképen hanem mindenki más is, vagys valamifélerendszerben kis ikon szín kármi, úgy megkülönböztetni falukat hogy mindenki lássa is és ha kell bele tudjon nyúlni, ez pl. ha valakit támadnak jelöl és mindenki kövtni tudja és tud védőket küldeni (pl. ha vette a falut akkor saját magának jelöli hogy rendben, és így azt is tudja hová mozdult vagy hová nem a segítséggel, de támadásnál így akár konkrét falukat konkrét célokkal ki lehetne jelölni pl. y falu fake támadásokra mindenki látja mit hogyan kell támadni pl.) magyarúl komplex-ebbé tenni ezt az egészet. sokkal komolyabb és hatékonyabb élvezhetőbb egyszerűbb támadások védekezések lehetnének így szerintem.
-a másik ami már nekem is okozott sk gondot, a jegyzetek menü (túl sok a zárójel stb. stb.)
én kevésnek gondolom azt a helyet ahol ezt használni lehet, bővíteném a helyet, habár tudom ennek semmi köze az script-hez, és ennek a fórumhoz, de nekem volt már bajom ebből ésscripthez köthetően volt.

tovább is van mondjam még? :D :D :D :D
[COLOR="#6363300"]
Szia,
a nagy része annak, amit leírtál nem valósítható meg scriptekkel, mert a script nem tartósan változtatja meg a játékot - kinézetét, felépítését -, hanem csak átmenetileg. Ha beállíthatnál mindent a térképen és mentenéd, majd azt mindenki látná, akkor nem gondolod, hogy egy idő után egyáltalán nem lenne átlátható? Illetve ilyen téren értelmét vesztené a prémium, ha minden játékos láthatná.[/COLOR]
 

DeletedUser11875

Vendég
szia
ne szó szerint értsed amit írtam, hanem az irányt, ötletet boncolgasd, minél jobban használható és játék barát megoldásokat kellene script-re váltani, világos egy része magáról a játékról szólt amit írtam és nem teljesen script-ről, de attól még ne hiszem hogy ne lehetne beépíteni scriptbe. az hogy a falu jelőlösdi, pll. ranghoz kötve már szelektáltál, de ezt még megint lehet sokfelé ragozni, én az alapötleteket mint olyat akartam leírni, afféle irányt, ami szerintem sokat könnyítene a dolgokon, játékon, hogy ne arramenjen el hogy a f.--om indít b..-el annyi időt sok száz támadást elindítani normálisan, unalom stb. élvezhetővé tenni ilyesmi.
 

DeletedUser16246

Vendég
szia
ne szó szerint értsed amit írtam, hanem az irányt, ötletet boncolgasd, minél jobban használható és játék barát megoldásokat kellene script-re váltani, világos egy része magáról a játékról szólt amit írtam és nem teljesen script-ről, de attól még ne hiszem hogy ne lehetne beépíteni scriptbe. az hogy a falu jelőlösdi, pll. ranghoz kötve már szelektáltál, de ezt még megint lehet sokfelé ragozni, én az alapötleteket mint olyat akartam leírni, afféle irányt, ami szerintem sokat könnyítene a dolgokon, játékon, hogy ne arramenjen el hogy a f.--om indít b..-el annyi időt sok száz támadást elindítani normálisan, unalom stb. élvezhetővé tenni ilyesmi.

[COLOR="#6363300"]Értem, megnézzük mit tudunk kihozni a javaslataidból[/COLOR] :)
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok

a csapat összegző szkriptet fejleszteni kéne szerintem nem pontos adatokat ad, pl 94támadó falum volt és azt mutatta hogy 98am van.

lehetne csinálni olyat ami minden faludba maximumot tárolja, mert az aranyveretős szkript csak aranyat veret, de a tárolos rendszernél nem tárol.
 

DeletedUser10079

Vendég
Ehhez hasonló már van a játékban! Falura rákattintasz és tudsz hozzá infot hozzáfűzni, ekkor a térképen kicsi "i" buborék jelenik meg! (ez nem jeleníti meg a szöveget, amit oda beírtál)

Ha egy falunál jegyzetet csinálsz,akkor ha a térképen ráirányitod a kurzort a falura,akkor a kis infó ablak alján ami megjelenik ott lesz a jegyzet tartalma is.
 

DeletedUser

Vendég
Szia(sztok)
léteznek már script-ek falukkal pakcsolatban, azok rendezéseivel ilyesmi, de felteszek egy konkrét kérdést, létezhetne script formájában egy nem saját hanem más játékos faluit rendező script különféle szempontokalapján,
ami az egyik számomra fontos az x és y koordináta szerinti sorbarendezés pl. egy adott kontinensnlévő faluknál (nem saját)
most lehet nem egy scriptre(ben) való dolgotírtam, de lehet hülyeségeket, de ebből lehetne valami hasznosat script formájában létrehoni? (falu rendezés, de tetszőleges játékosra, ill. faluk szempontok szerinti rendezéseire, sorbaállításaira) ?
 

DeletedUser16178

Vendég
szerintem csináljatok egy olyan scriptet,amely megmutatja hogy hány kilónyi sereg jön :D:D

Hogy hópihe súlyú kis fake, avagy elefántdöbörgéssel érkező nuke :D
Szerintem mindenki értékelni fogja :D:D

Mondjuk nem is értem minek ez a fake dolog ide, egy olyen világot kéne bevezetni,ahol nem lehet áltámadást indítani vagy elküldeni 30% falunépesség alatt...
Na,az jó lenne :D
 

DeletedUser16510

Vendég
Ilyen scriptet nem áll módunkban készíteni a fair játékot figyelembevéve, illetve technikai akadályok miatt.
 

DeletedUser

Vendég
egy építős szkript kellene.
érdemes lenne.
legyen tömeges is, de ha csak sima falunkéntit lehetcsinálni/arra van mód akkor jó az is.
csak hogy akinek nem áll ugy anyagilag hogy tudjon fiokkezelőt kapcsolni tudja könnyebben fejeslzteni ugyanugy.
ilyen szkripttel találkoztam német KH-n.
 

DeletedUser16246

Vendég
egy építős szkript kellene.
érdemes lenne.
legyen tömeges is, de ha csak sima falunkéntit lehetcsinálni/arra van mód akkor jó az is.
csak hogy akinek nem áll ugy anyagilag hogy tudjon fiokkezelőt kapcsolni tudja könnyebben fejeslzteni ugyanugy.
ilyen szkripttel találkoztam német KH-n.

[COLOR="#6363300"]Ha még megvan, hogy melyik script volt az, akkor át tudod nekem küldeni üzenetben?[/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
Üdv, esetleg egy olyan scriptet nem lehet csinálni ami a támadási ID-k alapján kiszámolja hogy körülbelül mikor indították a támadást?
 

DeletedUser

Vendég
Erőltesd meg magad és vegyél elő egy számológépet, meg az eszedet. Ha már ilyen is lenne a játékban akkor a gy.ér is jó lehetne. Így is itt van csomó segítség.
 

DeletedUser

Vendég
amit írtam elképzelést (egy scriptre, lehetséges lenne megalkotni valamit, kihozni egy scriptet ami megközelítőleg tudná azt?)
 

DeletedUser16243

Vendég
Szia(sztok)
léteznek már script-ek falukkal pakcsolatban, azok rendezéseivel ilyesmi, de felteszek egy konkrét kérdést, létezhetne script formájában egy nem saját hanem más játékos faluit rendező script különféle szempontokalapján,
ami az egyik számomra fontos az x és y koordináta szerinti sorbarendezés pl. egy adott kontinensnlévő faluknál (nem saját)
most lehet nem egy scriptre(ben) való dolgotírtam, de lehet hülyeségeket, de ebből lehetne valami hasznosat script formájában létrehoni? (falu rendezés, de tetszőleges játékosra, ill. faluk szempontok szerinti rendezéseire, sorbaállításaira) ?

Leírnád részletesen, hogy hol listázná ki, és milyen formában?
Van egy gondolatom, ha igen, talán megoldható.
Azt szeretnéd, ha jelik alapján tenné sorrba a falukat, az utolsó támadás sikeressége alapján?
Úgy meg tudnánk valószínűleg oldani, hogy ahonnan zöld jelentés származik, azt dobja felülre, majd alá a sárga, majd a sárga-piros, utána a piros jelentéses faluk, azután pedig azok, ahonnan nem talál a rendszer jelentést.Így a valószínűleg üres faluk kerülnének előre, persze csak a te fiókodból származó adatokkal tudna talán dolgozni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10079

Vendég
Sziasztok.

Lehetséges lenne egy olyan script elkészitése amely nem az összes falud nevezi át,hanem csak egy adott csoportban lévő falukat(szintén számozós,vagy ugyanolyan nevűre)?
 

DeletedUser

Vendég
Nem a sorbarendezésre gondolok, hanem az automatikus számolásra...
 
Fent