Insomniac

DeletedUser

Vendég
Jogos Theo:) és hogy mi történik v8-on???? NEKEM8 :D:D:D áh ez csak rossz poén volt, mint mindig:D
 

DeletedUser

Vendég
Az ellenségtől elvett faluk mióta számitanak belsőzésnek?:)

Igen, igazad van, látom Theo hadat üzent a barbiknak, csak az utolsó 200 foglalását néztem vissza, de abban csak barbit találtam :) Meg néha ráfoglalt saját magára :D Vajon az összes ilyen falu piros neki a térképen? :D
Persze mondhatjátok azt, hogy ez a játék része, én is foglaltam már nem kevés belső falut, de mégis mindíg tudtam a pirosaktól is foglalni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Igen, igazad van, látom Theo hadat üzent a barbiknak, csak az utolsó 200 foglalását néztem vissza, de abban csak barbit találtam :) Meg néha ráfoglalt saját magára :D Vajon az összes ilyen falu piros neki a térképen? :D
Persze mondhatjátok azt, hogy ez a játék része, én is foglaltam már nem kevés belső falut, de mégis mindíg tudtam a pirosaktól is foglalni.

Klánháborúról beszélünk :)

Az én klánom a legjobb a V8-on. És nekem ezzel is kell foglalkoznom, ha ilyen semmirevaló SFSK klánt kellene csak alvezérként pesztrálnom akkor nekem is több időm lenne a harcra. :) Így én egy ideje más klántársaimat segítem a támadóimmal. Én vagyok a 2. a LET-ben... nem véletlenül. Te hanyadik is vagy? 55 milla LET pont am-g nekem 156 milla van. Majd ha kicsit keményebb frontra kerülsz rájössz... egyelőre nincs mire felvágnod.
 

DeletedUser

Vendég
Támadókat egy amatőr is ki tudja küldeni :) Ha nem tudsz mellé foglalni, akkor Neked sincs mire felvágnod, sőt inkább csendben meghúzhatnád magadat :) Semmirevaló pedig az a klán, ahol a csapatról beszélnek, de csak egy mag van, akik a csapatot alkotják, a perememberekre csak golyófogónak van szükség. Nem tapasztaltam se Kokassnál, se Gyurinál, hogy segítettétek volna. Mi legalább nem hagyjuk cserben a másikat, és akkor nevezd a klánomat semmirevalónak amikor statban előttünk álltok majd. 3,5-szer akkorák vagytok mint mi, nem ciki egy kicsit Neked, hogy egy semmirevaló klán vezeti az egymás elleni statot? :D
 

DeletedUser

Vendég
Támadókat egy amatőr is ki tudja küldeni :) Ha nem tudsz mellé foglalni, akkor Neked sincs mire felvágnod, sőt inkább csendben meghúzhatnád magadat :) Semmirevaló pedig az a klán, ahol a csapatról beszélnek, de csak egy mag van, akik a csapatot alkotják, a perememberekre csak golyófogónak van szükség. Nem tapasztaltam se Kokassnál, se Gyurinál, hogy segítettétek volna. Mi legalább nem hagyjuk cserben a másikat, és akkor nevezd a klánomat semmirevalónak amikor statban előttünk álltok majd. 3,5-szer akkorák vagytok mint mi, nem ciki egy kicsit Neked, hogy egy semmirevaló klán vezeti az egymás elleni statot? :D

Látom te is tipikus magyar par...t vagy aki csak néz, de nem lát :)

Side 1:
Tribes: INSO
Side 2:
Tribes: SFSK

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 155
Oldal 2: 157
Különbség: 2

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,527,997
Oldal 2: 1,552,457
Különbség: 24,460

chart



Gratulálok mind a két faluhoz amivel mentek előttünk.

Mi nem hagyunk cserben senkit aki aktívan itt van és védekezik, de neked igazán nem tartozok beszámolóval sem ezzel sem mással kapcsolatban. Majd ha bármilyen statban előttem jársz. Ismétlem. Bármilyenben. Akkor mutasd és elismerlek... Talán.....
 

DeletedUser

Vendég
Klánháborúról beszélünk :) Hamar elfelejtetted :) Ha 2 faluval is, de a klánom előtted jár az egymás elleni statban :) Mégis leszólod a klánom. Akkor én miért ismerjelek el Téged? Továbbra is mondom, abból a rakás barbiból és belsőből amit vittél egy amatőr is ki tudja küldeni a támadókat, de ha a foglalás nem megy, akkor nekem sincs miért elismernem Téged.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Klánháborúról beszélünk :) Hamar elfelejtetted :) Ha 2 faluval is, de a klánom előtted jár az egymás elleni statban :) Mégis leszólod a klánom. Akkor én miért ismerjelek el Téged? Továbbra is mondom, abból a rakás barbiból és belsőből amit vittél egy amatőr is ki tudja küldeni a támadókat, de ha a foglalás nem megy, akkor nekem sincs miért elismernem Téged.

Magyarul nem találtál egy olyan statot sem :D Mivel ismét csak mellébeszéltél... :) Ciki.... :p

Igen 2 faluval egyébként jelenleg jobb az sfsk statja, attól még sehol sem vagytok hello! :D Esélyetek sincs semmire a V8-on... Ismétlem amíg mi 700 falut foglalunk ti 100-at! És eközben talán sfsk fronton nem haladunk, sőt fél évente vesztünk két falut veletek szemben... miközben azidő alatt 7x600=4200 faluval foglalunk többet mint ti az összes frontot figyelembe véve :)


;)
 

DeletedUser

Vendég
LEV, valakinek védekeznie is kell. Mellé pedig Te beszélsz folyamatosan. Mikor felhoztam, hogy az utolsó 200 falud barbi, aztmondtad a klán számít, mikor felhoztam, hogy egymás ellen jobbak vagyunk klánszinten, akkor előjöttél hogy keressek olyat amiben egyénileg jobb vagyok :D Miről is beszélsz akkor pontosan? :D Lassan belekeveredsz a saját mondandódba, vagy már meg is történt? :D
 

DeletedUser

Vendég
Gergő! Tedd már sztenderre magad.
Tényleg úgy tűnik, hogy a dolgok hátteréről lövésed sincs.
És ha úgy gondolod, hogy LET pontot amatőrök is össze tudnak szedni, akkor nagyon is tévedsz.
Hidd el, hogy nem kell foglalni ahhoz, hogy az akit támadsz a kardjaid láttán ideges lesz, mert tudja, hogy mi jön utána. Az, hogy kitől az már lényegtelen.
Sok esetben (már) nincs rá szükség, de rengetegszer megcsináltuk, hogy én pucoltam, épp úgy mint Theo és más jött utánam óramű pontossággal!
Szóval támadni lehet sokféleképpen, de sok LET pontot csak hozzáértéssel lehet szerezni.
Gondolj bele.....
Elküldesz egy NUKE-t egy rommávédett faluba, aztán egy másikba ahol esetleg már taktikázás révén már netán se fal, se vallás és ott is sok a védő.
Na melyik támadásból lesz tarolás?
Egyértelmű..
Viszont ha ezzel nem vagy tisztában akkor? Ki is az amatőr?
Te, vagy Theo?
 

DeletedUser

Vendég
A LEV nem a tiéd hanem azoké akiktől kikönyörögted a védőket, hogy ne foglaljanak be és most még tudjál itt (h)arcolni :D

De látom már csak rúgkapálsz zavarodban :)

krisz0422-vel nem mindig egyeznek a meglátásaink, de ő legalább tudja mi is az a KH... nem egy térképszéli nulla LET-es proligyerek mint Te vagy :)
 

DeletedUser

Vendég
Gergő! Tedd már sztenderre magad.
Tényleg úgy tűnik, hogy a dolgok hátteréről lövésed sincs.
És ha úgy gondolod, hogy LET pontot amatőrök is össze tudnak szedni, akkor nagyon is tévedsz.
Hidd el, hogy nem kell foglalni ahhoz, hogy az akit támadsz a kardjaid láttán ideges lesz, mert tudja, hogy mi jön utána. Az, hogy kitől az már lényegtelen.
Sok esetben (már) nincs rá szükség, de rengetegszer megcsináltuk, hogy én pucoltam, épp úgy mint Theo és más jött utánam óramű pontossággal!
Szóval támadni lehet sokféleképpen, de sok LET pontot csak hozzáértéssel lehet szerezni.
Gondolj bele.....
Elküldesz egy NUKE-t egy rommávédett faluba, aztán egy másikba ahol esetleg már taktikázás révén már netán se fal, se vallás és ott is sok a védő.
Na melyik támadásból lesz tarolás?
Egyértelmű..
Viszont ha ezzel nem vagy tisztában akkor? Ki is az amatőr?
Te, vagy Theo?
Vagy van a másik eset, amikor megindulsz a nuke-kal, 5 nuke leveri a tanyát, falat mindent, aztán a többi csapat ami utána csapódik az megfordul, 100 órákat gyalogol üresbe, és ilyenkor kapom a zöld jelentéseket sorra. így is nehéz LET pontot gyűjteni...
 

DeletedUser

Vendég
A LEV nem a tiéd hanem azoké akiktől kikönyörögted a védőket, hogy ne foglaljanak be és most még tudjál itt (h)arcolni :D

De látom már csak rúgkapálsz zavarodban :)

krisz0422-vel nem mindig egyeznek a meglátásaink, de ő legalább tudja mi is az a KH... nem egy térképszéli nulla LET-es proligyerek mint Te vagy :)

Eddig minden mondandód sikerült megcáfolnom, nem vagyok zavarban, Te viszont még egyetlen értelmes mondatot sem raktál össze :)

Krisz! Én nem azt mondtam, hogy Theo amatőr. Én azt mondtam, hogy a támadókat egy amatőr is ki tudja küldeni. A taktikát a támadásoknál a hadügyes rakja össze, és a klánprofilotokat elnézve az nem Theodorik. Ha Dadigabi jól szervezi meg a támadásokat, akkor a többi játékosnak annyi a dolga, hogy elindítsa őket a megadott időre. Persze ez alól kivételek a foglalók. De a számomra a LET akkor ér valamit, ha párosul mellé kellőszámú foglalás is, különben a LET nem feltétlenül a Te érdemed, hanem azé aki meglátja hol lehet pusztítani, tehát a támadás megszervezőjévé. Addig pedig Theo ne mondja nekem, hogy kerüljek erősebb frontvolnalra, és majd meglátom, amíg ő maga nem foglal csak barbárt. Azok a játékosok pedig akik megijednek attól, hogy támadják őket, vagy éppen attól hogy ki támadja őket, azok 0-ák a szememben. Én szeretem ha jöttök, vagy éppen ha az NV8 jön, mert az unalmas ha csak a támadóimat kell építgetni, így legalább nem csak 2 és fél vagy 3 hetente 2 napig élvezem a játékot amíg támadok :)
 

DeletedUser

Vendég
Ha Dadigabi jól szervezi meg a támadásokat, akkor a többi játékosnak annyi a dolga, hogy elindítsa őket a megadott időre. Persze ez alól kivételek a foglalók. De a számomra a LET akkor ér valamit, ha párosul mellé kellőszámú foglalás is, különben a LET nem feltétlenül a Te érdemed, hanem azé aki meglátja hol lehet pusztítani, tehát a támadás megszervezőjévé.
Ez nagyrészt nem igaz.
Valaki megszervezi, hogy én hová támadok, ki foglal utánam, de a pusztítás kivitelezését én végzem, nem más.
Egyébként próbálná meg megmondani nekem bárki is, hogy mit hogy csináljak!;)
 

DeletedUser

Vendég
:confused: Még mindig nincs kedved eljönni V8-ra és megverni az insót sec perc alatt? :) ;) :rolleyes:

Ne hari ,de nem :)
Ezt a megtisztelő munkát Rátok hagyom :D

Nem bosszúból él az ember, Theoékra meg különben sem haragszom már, remélhetőleg teljesen elfelejtettek :)
 

DeletedUser10079

Vendég
Hát téged nem igazán lehet elfelejteni.
Habár mostanában -olvasva az irásaid- mintha "jó útra tértél volna".:D
 
Fent